Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

ulek

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Nie każdemu pomaga dieta. Niestety. Na szczęście zabiegi odchudzające pomagają większości pacjentów.

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Z nadwagą walczy coraz więcej osób, każdy próbuje wielu metod odchudzania, ale wiadomo że dieta i ćwiczenia to podstawa by osiągnąć jakiś efekt. Można też sięgnąć po dobry suplement diety który wspomaga odchudzanie. Możecie o suplementach dowiedzieć się na https://slim-express.pl/ . Suplement wraz z dietą i ćwiczeniami działa skutecznie, o tym trzeba pamiętać.

velvetik

Debiutant

**

0  

Hm... A czy etyczne suplementy diety od viridian polska będą Waszym zdaniem dobrą propozycją? Ja się właśnie poważnie nad tym zastanawiam...

Bezradność i niezadowolenie to pierwsze warunki postępu – Thomas Edison

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

A jestem ciekawa, czy próbowałyście takiej opcji jak dieta z dowozem? Sama się nad tym zastanawiam bo koleżanka sobie wzięła taką dietę i jest bardzo zadowolona. Nie ma czasu na gotowanie więc to okazało się dla niej naprawdę najlepszą opcją.

Krystyna Ryszka

Debiutant

**

0  

Toungue 

Ja miesiąc temu skorzystałam z karnetu na zabiegi odchudzające w gabinecie kosmetycznych w Tychach. Robiłam naprzemiennie kriolipolizę oraz lipo laser i kawitację. Oczywiście wspomagałam się dietą i krótkimi spacerami, ale efekty są super. Big Grin

lilkatoi

Użytkownik

0  

No właśnie jak?

wegom

Użytkownik

0  

A to zapraszam na stronke abnehmen-pillen , tutaj wyczytasz dużo informacji na temat odchudzania i różnego rodzaju suplementów, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej

Dzennika5

Debiutant

**

0  

Zadanie jest to mega trudne, wiec trzeba szukać pomocy gdzie tylko sie daSmile powinniście na pewno zajrzeć na stronkę https://www.kuźnia-zdrowia.pl Catering dietetyczny to jedna z lepszych opcji na skuteczne odchudzanie, szczególnie dla osób aktywnych, mających bardzo mało czasu na przygotowywanie posiłków dietetycznych

zeniks

Debiutant

**

0  

W październiku mam wesele i chcę do tego czasu schudnąć. Co zrobić, by skutecznie zrzucić jakieś 10 kg?

Kordi33

Użytkownik

0  

Polecam sobie poczytać artykuł na http://keeptube.pl/ o odchudzaniu, bardzo ciekawie tam napisali kilka artykułówSmile

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS