Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP
 • Post: #1

  ruda90

  Debiutant

  **


  Postów: 11

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Najczęstszym rodzajem oprogramowania dla korporacji są aktualnie systemy ERP, więc enterprise resource planning, stanowiące systemy planowania zasobów. Z ich dobrodziejstw z coraz większą ochotą korzystają zarówno duże korporacje, jak również młode marki. Pojęcie zasobów jest tutaj rozumiane szczególnie szeroko, gdyż w skład zainteresowania ERP wchodzą zarówno środki ekonomiczne oraz materiałowe, jak również ludzkie. Modelowe systemy erp stanowią zintegrowany system, który składa się z narzędzi finansowo-księgowych, urządzeń do zarządzania kadrami, a także do planowania zapotrzebowania materiałowego i zarządzania magazynem. Jeszcze częściej w proponowanych przez licznych producentów narzędziach, można również znaleźć takie elementy, jak zarządzanie stroną internetową, przyjmowanie oraz obsługa zgłoszeń, obsługa punktu sprzedaży czy zarządzanie relacjami z klientem. Kluczowe jest to, iż urządzenia te współdzielą ze sobą zbierane dane. Integracja informacji jest bowiem kluczem do dobrego zarządzania zarówno małym, jak i wielkim przedsiębiorstwem. Jest to jedno spośród ważniejszych wyzwań, przed którym stoją współczesne firmy. W niejednym przedsiębiorstwie jest tak, iż informacje, od jakich zależy funkcjonowanie firmy, porozdzielane są na parę baz lub niemało programów. Dla przykładu danymi dotyczącymi stanu magazynów interesuje się jedna baza, a dane dotyczące kupujących umieszczone są w całkowicie innym zbiorze. W wielu przypadkach systemy te są w ogóle ze sobą niezintegrowane i chodzą względem siebie kompletnie niezależnie. Takie informacje, jak te dotyczące fizycznej lokalizacji produktów, aktualnego stanu magazynowego, ilości zarezerwowanych produktów, liczby zaplanowanych do produkcji towarów, ilości obecnie produkowanych, przepustowości, odnośnie produktów gotowych do sprzedaży, potwierdzonych zamówień i danych o klientach, powinny być ze sobą w taki sposób powiązane, by ułatwiało to tworzenie pracownikom, było mniej czasochłonne i zarazem dobrze wpływały na skuteczność całego przedsiębiorstwa. Takie możliwości oferują dokładnie systemy ERP, które zrywają z nas ograniczenia połączone z brakiem synchronizacji informacji z poszczególnych sektorów. Powodują one, iż działalność jest o wiele lepiej skoordynowana oraz nie potrzebuje dużych przystanków na linii komunikacyjnej pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa, co jest sporą oszczędnością czasu i wysiłku, pozwalającą poświęcić czas oraz energię zatrudnionych na różne działania. Rzecz oczywista, ze zwiększenia tempa realizacji zamówień zadowoleni są ponadto sami użytkownicy, którzy docenią profesjonalizm takiej marki, która przygotuje dla nich zadanie najpłynniej i najszybciej.

  Więcej na temat systemów ERP na stronie: https://infortes.pl/jak-przygotowac-sie-...p-comarch/

  Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2016 18:26 przez ruda90.

 • Post: #2

  luft

  Użytkownik

  ***


  Postów: 50

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2016

  Status: Offline


    0  

   

  To prawda takie systemy bardzo usprawniają działalność firmy, wszystko automatycznie hest lepiej poukładane. Jest lepszt przpeływ informacji co poprawia szybkość i sprawność decyzyjności. Inna sprawa, że warto zwrócić też na kolejkowy system by usprawnić także zarządzanie klientami. I usprawniać rownież dla nich swoja firmę. Bo to głównie dzięki nim firma istnieje i może się rozwijać.

 • Post: #3

  mcgyver

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  System ERP pomaga w zarządzaniu firmą, jak również zamówieniami od klientów, zapotrzebowaniem, magazynem, sprzedażą i logistyką, jak w przypadku programu YUMA GMX http://www.yuma.pl/. Oprócz tego ważne jest prowadzenie księgowości i kontrolowanie finansów w działalności. Do tego również przyda się porządny program, który będzie chronologicznie zapisywał wszelkie działania. Takie rozwiązania dają nam możliwość oszczędzania czasu, który możemy przeznaczyć ważniejszym dla nas celom.

 • Post: #4

  aniaola37

  Użytkownik

  ***


  Postów: 188

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Zgadzam się z wami, że systemy ERP to świetne rozwiązanie do tych większych, jak i zarówno większych firm. Znacznie ułatwiają pracę pracownikom na wielu stanowiskach, od samego IT po HR. Polecam wam zainteresowanie się tym tym tematem. Więcej możecie poczytać na stronie http://sidgroup.pl/ , jak coś również możecie zadzwonić do tych specjalistów od systemów IT na pewno coś wam doradzą i wdrożą odpowiedni system.

 • Post: #5

  jareknuma

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2015

  Status: Offline


    0  

   

  Warto przy tym sprawdzić, dla jakich firm jest dany system dedykowany i dobrze dopasować go do swojej działalności. A z tym bywa naprawdę różnie. Dla przykładu – teta ERP (http://www.unit4.com/pl/produkty/erp ) jest stworzona głównie z myślą o średnich i dużych firmach. Pamiętajmy przy tym, że taki system z założenia ma być dość elastyczny. Jego modułowa budowa pozwala wybrać dokładnie te funkcjonalności, jakie faktycznie będą przydatne w firmie. Zatem dobra praktyką jest dobre przemyślenie sprawy jeszcze przed zakupem i wdrożeniem tego typu oprogramowania.

 • Post: #6

  adrian098

  Debiutant

  **


  Postów: 39

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2017

  Status: Offline


    0  

   

  W całe oprogramowanie i obsługę informatyczną zapewnia firma zewnętrzna. Wrocławskie usługi informatyczne firmy Itbce.com są na najwyższym poziomie i zawsze można na nich liczyć.

 • Post: #7

  Demi

  Debiutant

  **


  Postów: 42

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2016

  Status: Offline


    0  

   

  ja znam jeszcze wiele dobrych systemów, które w efekcie ułatwiają prace w firmie tobie i twoim pracownikom. Zobacz sobie koniecznie dynamics 365 for operations Akurat te podane oprogramowanie jest flagową aplikacją firmy Microsoft do planowania twojego przedsiębiorstwa. Warto znać takie narzędzia w własnej firmie Smile

 • Post: #8

  Altaziajka

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Jak już tak wszyscy się chwalą, jakie oprogramowania, które pomagają zarządzać przedsiębiorstwem znają, to i ja dorzucę coś od siebie. Jeśli chodzi o systemy płatności czy zarządzanie ruchem klientów, to niezrównani w tej kwestii są http://www.insoft.com.pl/ .

 • Post: #9

  Jola1998

  Użytkownik

  ***


  Postów: 198

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2017

  Status: Offline


    1  

   

  Dobrą ofertę serwerów oraz przestrzeni i przechowywania danych ma T-Mobile, na przykład w stolicy. Ich kolokacja i back up spełniają wysokie standardy. To celem uzupełnienia brakujących elementów układanki zarządzania firmą. wszyscy wiemy, że nawet mały sklep to masa danych..

 • Post: #10

  MacieX822

  Debiutant

  **


  Postów: 13

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Systemy erp znacznie ułatwią wam zarządzanie w waszym pracownikom odejmą obowiązkówSmile Automatyzacja pracy to podstawa w firmie. Dlatego zadbajcie o takie rozwiazania. Jedne z nich oferuje dla was firma https://nav24.pl . Polecam zapoznać sę z ich ofertą


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS