Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Odzież do biegania

Knotty

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Moi drodzy może moglibyście mi coś doradzić, otóż od ponad pół roku regularnie biegam na bieżni na siłowni, z 3 km z zadyszka udało mi się przejść do 8 km w 40 minut, jestem bardzo zadowolona z tego efektu i chciałabym pracować nad nim dalej, ale pomyślałam ze korzystając z lata i pięknej pogody warto by przenieść się na plener, jednak nie wiem czy nie zainwestować w takiej sytuacji w odpowiednią odzież która ochroni mnie przed wiatrem i deszczami? W sklepie internetowym adrenaline znalazłam bardzo fajną oferte tego typu akcesoriów https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_sporty...-7067.html ale nie wiem, w co powinnam zainwestowac a na czym zaoszczędzic i kupić taniej. Może doradzicie? W czym biegacie w plenerze?

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ja zawsze ubrania do biegania kupuję w Decathlonie. A w sieci szukam porad, czym się kierować przy ich wyborze.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

W lidlu mają co pewien czas. Znajomi sobie chwalą.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

W sklepach sportowych można kupić odzież przeznaczoną do biegania. Ubrań z Lidla czy innych biedronek bym nie kupowała.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Ale one wcale nie są takie złe jak niektórzy myślą. U mnie sprawdza się odzież z Decathlonu.

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Z Lidla fajna jest ta odzież do biegania.

Khonorata

Debiutant

**

0  

odzież musi być lekka, przewiewna i ergonomiczna

Rzepka99

Debiutant

**

0  

Wiadomo przecież że odzież do biegania musi być przede wszystkim wygodna oraz wytrzymał. Dlatego nie warto kupować tutaj jakiś tanich podróbek tylko markową odzież ponieważ łączy wszystkie te cechy. Zajrzyjcie zresztą sami na stronę https://sneakershop.pl/ Gdzie macie całą ofertę ciuchów do biegania i nie tylko dosłownie wszystkich cenionych i znanych marek. Dajcie znać w komentarzach co o tym sądzicie.

ronno

Użytkownik

0  

Ważne jest też żeby odzież do biegania miała jakieś odblaskowe wstawki tak aby trenując wieczorem być dobrze widocznym dla kierowców. Dużo takich sportowych ubrań w odblaskowych kolorach można znaleźć chociażby tutaj.

monka023

Debiutant

**

0  

Ja bym radziła skupić się przede wszystkim na dobrych butach, bo to stopy przyjmują cały ciężar. Powinny być wygodne i dopasowane do stopy, lekkie i oddychające. Poza tym wygodne i elastyczne spodnie i koszulka odprowadzająca pot. To chyba taki zestaw podstawowy. Smile I faktycznie, jeśli ktoś biega w terenie - dobrze jest zwrócić uwagę na odblaski, żeby być widocznym dla innych osób i aut

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS