Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Odzywki przy jeździe na rowerze

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

I to jest zdecydowanie najzdrowsze podejście. Osobiście regularnie stosuję magnez oraz witaminę D w okresie zimowym. Będę jednak musiała sięgnąć także po nieco inne produkty, chociażby takie jak te, o których wspomina się w artykule http://portal.bikeworld.pl/artykul/porad...na_rowerze . Stwierdziłam bowiem, że w końcu muszę się poważnie przyłożyć do jazdy na rowerze, a tym samym odpowiednio dobrać zarówno odżywki, jak i napoje. Może ktoś z Was też jeździ i mógłby się podzielić ze mną swoją wiedzą w tym zakresie?

pawel34

Użytkownik

0  

Jak najbardziej. Wiem, że warto stosować BCAA, nie zależnie od sportu jest to dobry i sprawdzony wybór Wink

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Polecam https://musclepump.pl/aminokwasy/bcaa/ do budowania mięśni i siły. Od dawien dawna trenuję jazdę na rowerze i aminokwasy rozgałęzione bcaa znacznie mi pomagają, a co najlepsze wcale nie są takie drogie jak niektórym się wydaje Smile

jackets

Debiutant

**

0  

Czy to w ogóle jest zdrowe?

aniaola37

Użytkownik

0  

Pytanie czy to jest niezbędne? Jeżeli jeździcie typowo turystycznie, dla siebie to nie są wam potrzebne na pewno specjalne odżywki. Coś zdrowego do jedzenia i bidon z jakimś napojem na drogę Smile Zaopatrzcie się też w odzież termoaktywną. W sklepie https://www.spaio.pl/ znajdziecie spory wybór już takich lepszych propozycji na rower, czy też do biegania i na motor.

Martyna886

Debiutant

**

0  

Odżywki przy jeździe na rowerze... ale po co Ci to? Nie no wiadomo jak kto chce. A nie lepiej po prostu samemu zrobić sobie takie koktajle białkowe? Np jogurt naturalny z truskawkami? też jest okay. Albo sałatka z łososiem i kaszą bulgur. No mi się wydaje, ze to tak powinno być. Co jazdy na rowerze, to może pomożecie mi. Znalazłam super fajne opony brązowe opony schwalbe big ben
    doradzicie coś?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS