Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Opakowania i pianki

pawel34

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Gdzie kupujecie do swojej firmy wszelkiego rodzaju opakowania i pianki, jeżeli korzystacie z tego w swojej firmie? Znalazłem ofertę tej firmy: www.buehnen.pl i wygląda dosyć ciekawie, mieliście może z nimi jakieś doświadczenia i możecie coś powiedzieć? Będę bardzo wdzięczny i z góry pozdrawiam Wink

Patron

Użytkownik

1  

Chodzi o zabezpieczenie w razie transportu różnego rodzaju przedmiotów?

https://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

Hirek12

Użytkownik

1  

Ja chce pakowanie produktów ze swojego sklepu zlecić firmie http://roma-folie.pl/ Oni pakują w folię. Mają odpowiednie maszyny co idzie wtedy bardzo sprawnie nawet przy dużych ilościach.

Nosferatu

Symfonia Grozy

0  

A ile taka usługa w ogóle kosztuje?

Silver Service - usługi sprzątające Śląsk.

Trash23

Debiutant

**

0  

Hm... A czy sądzicie, że tego typu kartony klapowe to dobre rozwiązanie https://all4pack.pl/kartony ? Ja właśnie dość pilnie poszukuję czegoś sprawdzonego z tego zakresu tematycznego... Z góry wielkie dzięki za sprawdzone info.

Futro jest cmentarzem. Kobieta nie powinna nosić na sobie cmentarza.

remontada

Debiutant

**

0  

Same dobre opinie o tym słyszałem. Ja bym się decydował na takie rozwiązanie.

Miliardy ludzi przychodzą na ten świat i z niego odchodzą - mówi - Ale nigdy nie będzie drugiej takiej jak ty.

aniaola37

Użytkownik

0  

Myślę, że także powinna wam się przydać oferta proponowana przez https://sklep.grala.com.pl/ W tym miejscu zaopatrzycie się w różnego rodzaju, różnych wielkości reklamówki, worki foliowe, rękawy i arkusze folii, które świetnie sprawdzają się przy zabezpieczaniu, pakowaniu przeróżnych towarów. U nas takie rzeczy schodzą jak woda, na pewno w firmach produkcyjnych jest tak samo, jak i w sklepach prowadzących sprzedaż wysyłkową. Wiadomo, że kartony też się sprawdzają, ale w folie o wiele łatwiej jest wszystko zapakować.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Myślę, że oprócz takich właśnie opakowań i pianek na pewno przyda się również jakaś dobrej jakości, wytrzymała taśma pakowa. Jeśli posiadacie własne firmy, to najlepiej zamówić sobie na stronie tasmaznadrukiem.pl specjalną taśmę z nadrukiem, przedstawiającym na przykład logo oraz nazwę Waszej firmy Smile Polecam Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS