Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Organizacja kwalerskiego przyjaciela.

Dembiso

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Macie jakieś pomysły, albo doświadczenia w tym temacie? Przyznam się, że nie bardzo wiem jak sie za to zabrać bo nigdy na takiej "imprezie" nie byłem. W sumie rozważam dwie opcje, albo zrobienie czegoś na miejscu z wynajęciem tancerki etc, z tym, że nie wiem jak zareaguje przyszła Panna młoda i moja dziewczyna, albo ucieczka z Katowic do Krakowa i zorganizowanie czegoś przez jakąś firmę. Znalazłem nawet oferty http://www.kawalerskie.pl/wieczor_kawalerski/krakow w sumie podoba mi się opcja party bus + go go tylko fajnie by było otrzymać jakieś propozycje od osób, które w tej tematyce mają więcej doświadczenia niż ja?

Krakowa za bardzo też nie znam, ale z tego co wyczytałem na całą noc dostajemy opiekunkę, która wszystko organizuje. Więc tutaj problemu by nie było.
    Ewentualnie jak ktoś ma jakieś inne pomysły to słucham.

karolinas33

Użytkownik

0  

Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2018 13:51 przez karolinas33.

elabarbara

Użytkownik

0  

Zanim zabierzesz się za organizację wieczoru kawalerskiego dla znajomego, zorientuj się co chciałby w ten wieczór robić. Bo jest na prawdę bardzo dużo fajnych miejsc, gdzie możecie się wybrać. Np. polecam New Orleans Club . Tam możesz sobie zarezerwować termin takiej imprezy, mają ciekawe pakiety w zależności ile osób będzie.

Djeniu41

Debiutant

**

0  

Mój mąż miał zorganizowany kawalerski na łodzi, a później impreza w domku nad jeziorem.

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Skoro będzie kawalerski, to na pewno będzie też panieński Smile Czy Waszym zdaniem organizacja takiego wieczoru w domu do dobry pomysł? Widziałam już na wet na stronie happenings.pl/dekoracje-na-wieczor-panienski bardzo fajne akcesoria na wieczór panieński, które moim zdaniem mogłyby[/b] uatrakcyjnić takie przyjęcie Smile Co o tym sądzicie?

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Mój kawalerski odbywał się w klubie nocnym Smile I zdecydowanie polecam taką formę spędzania tego wieczoru. My z kolegami wybraliśmy się do https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/ , gdzie wcześniej wykupiliśmy specjalny pakiet. Piliśmy alkohole z najwyższej półki i podziwialiśmy taniec przepięknych dziewczyn Big Grin A na koniec dostałem w prezencie prywatny taniec, który zapamiętam na pewno do końca życia!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS