Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Nowy pomysł na biznes

bakerdonald

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dzień dobry!

Wpadłem ostatnio na świetny pomysł na sklep. Chciałbym się was poradzić czy taka działalność może wypalić. Chodzi o otwarcie sklepu internetowego, który sprzedaję osprzęt do smartfonów typu pokrowiec galaxy s9. Myślicie, że taki model sprzedaży może przynosić zyski w dzisiejszych czasach? Proszę o jakiekolwiek porady. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

mirosle

Debiutant

**

0  

mama nadziej ze Ci sie uda

pesgo

Debiutant

**

0  

ciężko w dzisiejszych czasach o oryginalny pomysł na biznes

barbalas

Debiutant

**

0  

Pomysł na biznes to niestety nie wszystko

stomed01

Debiutant

**

0  

zgadzam się z przedmówcą. w dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko pomysł. przy dzisiejszej konkurencji trzeba się wyróżniać, a także stosować róznego rodzaju rozwiąznaia, które ułatwią pracę.

przykładowo, u nas w firmie korzystamy z systemu IIRA. bardzo fajna i intuicyjna platforma biznesowa, w której można tworzyć projekty, komunikować się ze współpracownikami etc. o tym, w jakim celu wdrożyć ten system, można przeczytać tu: http://jirasolutions.pl/jakim-celu-wdrozyc-system-jira/

Lyeer

Użytkownik

0  

Też mam świetny pomysł na biznes, ale boje się, że zarządzanie jego finansami może mnie przerosnąć. Właśnie dlatego chciałbym sie was zapytać o biuro rachunkowe jakie najlepsze w mieście Poznań? Jesli znacie jakieś, które możecie mi polecić, będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Lyeer

Użytkownik

0  

Ja zastanawiam się nad otworzeniem firmy produkcyjnej i dzisiaj dowiedziałem się, że prawdopodobnie będe musiał wykonać tego typu audyt http://www.elgon-ex.pl/elgon-tresc-18-_p...ym_ex.html . Myślicie, że to niezbędne? Wydaje sie być bardzo potrzebne i sensowne aby zrobić takie badania...

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

To wynika z przepisów.

jjusti188

crazy89

0  

Jak planujesz otworzyć własny biznes polecam zerknąć Ci na stronę http://www.primesoft.pl . Znajdziesz tam świetne propozycje dla firm, które przyspieszą działanie twojej firmy. Taką opcją jest chociażby elektroniczny obieg dokumentów, które pozwala zaoszczędzenie czasu, kosztów oraz wzrasta też wydajność funkcjonowania firmy. Dlatego warto wziąć taką opcję pod uwagę.

Patron

Zaawansowany Użytkownik

1  

Dzisiaj naprawdę trudno jest wymyślić coś całkowicie unikalnego. Ja sam wielokrotnie zastanawiałem się nad tym tematem. Wink

https://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS