Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Pierwsze zmarszczki

klarcia

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Online

0  

Moja mama teraz chodziła na mezoterapię igłową, w Katowicach jest taki Instytut kosmetyki i medycyny estetycznej i pięknie jej Panie buzię odmłodziły. Ja w sumie jestem zaskoczona że tak fajnie zmarszczki mogą się wygładzić

jjusti18

Użytkownik

Status: Offline

-1  

Według mnie takie zabiegi to już ostateczność i warto z nich skorzystać jak już naprawdę głębokie są zmarszczki. Natomiast na pierwsze zmarszczki najlepiej zastosować odpowiednie kremy i warto też pomyśleć o zakupie czegoś takiego jak filtr prysznicowy z witaminą C Vitarain mały SW_07 róża https://malahit.pl/brands/vitarain/. Nie wiem czy wiecie, ale jeżeli myjecie się nieodpowiednio czystą wodą to też ma wpływ na powstanie zmarszczek. Warto więc wypróbować filtry. A tym bardziej, że w sklepie malahit.pl są teraz 30% tańsze i już dostępne za 99,90 zł.

edwine933

Użytkownik

0  

A może jakieś zabiegi na twarz rybnik ? Myślę, że zawsze znajdzie się coś, co może Ci pomóc, jeśli pierwsze zmarszczki Ci przeszkadzają. Ja na razie o takich zabiegach nie myślę, ale w przyszłości na pewno się zainteresuje.

lilkatoi

Użytkownik

0  

Są jakieś sposoby by pozbyć się tych które już powstały?

gocha1211

Debiutant

**

0  

Pierwsze zmarszczki wcale nie musza być straszne jeśli oczywiście zadbamy o twarz prawidłowo. Na Ładnie Pachnie jest duży wybór kosmetyków jak i kremów przeciwzmarszczkowych które świetnie radzą sobie z pierwszymi oznakami starości.

martakas

Użytkownik

0  

Najlepiej zastosować kremy przeciwzmarszczkowe. Ja na szczęście jeszcze nie mam takich problemów, ale z tego co mi wiadomo, to najlepiej stosować dermo kosmetyki. Kupicie je w aptekach, np w Ziko https://www.ziko.pl/bielsko-biala-apteki-drogerie-ziko/ Smile Koniecznie dajcie znać, na jaki krem się zdecydowałyście.

Ekominka

Użytkownik

0  

Jak ksama nazwa mówi krem przeciwzmarszczkowy jest po to by zmarszczek nie bylo a nie by usunac juz powstale. No chyba ze masz tak jak ja uwarunkowania genetyczne to nawet jak bys nalozyla tone kremow roznych masci to zmarszczki i tak sie pojawia. Ja mialam 30 lat jak zdecydowalam sie pierwszy raz usunac je laserowo w najlepszej klinice pod słońcem - Dermed w Katowicach. Efekt bardzo mi odpowiada, cena tez i z obslugi jestem zadowolona.

kamila.stuhlik

Użytkownik

0  

A mnie wkurza to , że praktycznie nie ma na rynku kremów przeznaczonych dla osób poniżej 30 roku życia o konkretnym działaniu. Jak jest coś przeciw zmarszczkom, to najwcześniej dla 30+.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS