Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Piperyna a odchudzanie

marika12

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Moim zdaniem dieta jest podstawa odchudzania, do tego troche wiecej ruchu niz zwykle, ale dobry suplement tez jest wazny bo przyspiesza ten proces spadku wagi, polecam BurnBooster.

Teresa89

Debiutant

**

0  

ja od miesiąca stosuję piperynę max. zaciekawiło mnie, że kupując ją w zestawie co opakowanie zwiększa się dawka piperyny. Zobaczymy jakie będą efekty, jak na razie 4 kg w dół Smile

marika31

Debiutant

**

0  

Dla mnie również super rozwiązaniem okazał się spalacz tłuszczu Slimmer Time. polecam każdemu kto boryka się ze zbędnymi kilogramami

Olaffowy3

Debiutant

**

0  

Ja tam jednak wole naturalne sposoby, a nie jakas chemie. Powolutku i do celu, taka mam dewize Smile Lubie niekonwencjonalne jedzenie i tak np. dowiedzialam sie ostatnio, ze kawa z maslem wspomaga odchudzanie. Poczytalam o tym na blogu https://www.cafesilesia.pl/kawa-z-maslem-odchudza

Patrycjaa

Debiutant

**

0  

ja ostatnio sięgnęłam po fitt spray, żeby nie podjadać i rzeczywiście świetnie się sprawdza. Jestem bardzo zadowolona Smile

evka1

Użytkownik

0  

Nie wiem czy wiecie, ale w DF Medica można sobie zrobić badania DNA, które pomagają w skutecznym odchudzaniu. Ich analiza pozwala ułożyć odpowiednią dietę oraz plan treningowy. Jeśli wasze dotychczasowe sposoby zawiodły, to warto zerknąć sobie tutaj http://www.dfmedica.eu/gdzie-zrobic-badanie/. Takie badania mogą każdemu pomóc.

88Paula

Debiutant

**

0  

Jest wiele tych odchudzajacych suplementow i kazdy powinien wybrac jaki jemu odpowiada, ja wybralam BurnBooster bo dodaje mi energii i szybciej spala tkanke tluszczowa.

Mariia1990

Debiutant

**

0  

Ja bym radziła jednak ostrożniej podchodzić do tzw. spalaczy tłuszczu. Kolega spróbował tego typu rozwiązania i szybko waga mu wróciła. Warto stosować naturalne suplementy diety i powoli czekac na efekty. Nie ma co szaleć przy odchudzaniu. Mi super pomogło mango afrykańskie. Bardzo fajne, naturalne tabletki na odchudzanie. Polecam bardzoSmile

w.bart

Debiutant

**

0  

Wspomagacze działają Smile wiem to po sobie 8kg w niecałe dwa miesiące przy minimalnym wysiłku fizycznym, znaczy spacery itp Smile Forskolin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2017 18:02 przez w.bart.

SuszaVelur

Debiutant

**

0  

Ja to miałam przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: http://dietykieta.pl) to bym sama nie dała rady.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS