Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
PISANIE PRAC BEZ ZALICZEK POPRAWKI W CENIE PRZYSTĘPNE CENY
 • Post: #1

  pomoc akademicka

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2016

  Status: Offline


    0  

   

  pomoc.akademicka@mail.com - tel.: 725 258 952. Nasza pomoc dotyczy pisania prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich i zaliczeniowych. Żeby precyzyjnie określić cenę musimy znać temat i termin oddania całego zlecenia oraz jego części. Istnieje możliwość realizacji projektu w trybie ekspresowym i płatności w ratach. Teksty napisane przez nas są oryginalne, a nasz atut to rzetelność, a także terminowość wykonanych prac. Po zakończeniu zlecenia teksty zostają usunięte z naszej bazy. Podstawowe informacje poniżej:

  - nie pobieramy zaliczek,
  - w cenę wliczone są ewentualne poprawki oraz raport antyplagiatowy,
  - odbiór części lub całości materiału możliwy jest w dwóch formach: osobiście (materiał zgrywany na pendrive – miejsce odbioru do uzgodnienia) lub elektronicznie (przedpłata na konto).

  Nasze dziedziny to między innymi: zarządzanie, marketing, finanse i bankowość, turystyka, hotelarstwo, pedagogika, public relations, politologia, stosunki międzynarodowe, handel zagraniczny, socjologia, administracja, rachunkowość fizjoterapia, pielęgniarstwo, inżynieria produkcji, resocjalizacja, logistyka, BHP ZZL, nieruchomości.

  Jeżeli dziedziny, która Państwa interesuje nie wymieniono, nie znaczy, że niemożliwa jest realizacja zlecenia. SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ:
  pomoc.akademicka@mail.com tel.: 725 258 952

 • Post: #2

  werkyz

  Debiutant

  **


  Postów: 19

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jan 2018

  Status: Offline


    0  

   

  hej, ja mogę polecić bardzo dobrą firmę, która specjalizuje się w pisaniu prac, np. pisanie pracy magisterskiej w przystępnych cenach http://www.edu-kreacja.pl Smile

 • Post: #3
   

  Bezden

  Użytkownik

  ***


  Postów: 81

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Ja z kolei korzystałem z pomocy ze strony http://www.pisanieprac.org/zakres-pomocy/. Mogę ich śmiało polecić, bo dzięki nim napisałem pracę bardzo szybko i równie skutecznie się obroniłem.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS