Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Podróże małe i duże

royal1982

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja chciałem zapytać jak my, Wy studenci zapatrujemy się teraz w czasie pandemii gdzie uczymy się zdalnie na wyjazdy i podróże? Jakie macie zdanie na temat organizacji wyjazdów? Jestem studentem na AE zaocznie i pracuje też w firmie w Krakowie która oferuje wynajem busów. Dawniej w październiku często bywałem na różnych wyjazdach, teraz przez obecną sytuację z wiadomych przyczyn nie ale chciałem poznać nastroje wśród Was, czy jest duża obawa czy gdy tylko będziemy mogli normalnie studiować jesteśmy otwarci na podróże?

Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2020 11:30 przez royal1982.

arturiano

Debiutant

**

0  

Ja chciałbym Wam polecić zwiedzanie Alesund. Lotnisko bardzo blisko miasta. Można dojechać autobusem. Widoki przepiękne. Niestety jest to jak w Skandynawii drogie miasto.

Właściciel bloga podróżniczego https://hotlot.pl.

nolan.lukas

Debiutant

**

0  

Fajnym pomysłem na studenckie wakacje będzie wynajęcie domku letniskowego nad jeziorem. Takie miejsca są zawsze pełne różnych atrakcji, więc nie sposób się tam nudzić.

lonnie.keebler

Debiutant

**

0  

Uwielbiam podróżować. Nie zawsze są to duże wycieczki, ale nawet te jednodniowe sprawiają ogromną radość.

wiktorel09

Debiutant

**

0  

Teraz kiedy dni są już krótsze i zimniejsze, szukam destynacji na taką małą podróż, byle wyrwać się z domu. Rozważam którąś z propozycji z bloga podróżniczego https://mynaszlaku.pl/ żeby spróbować czegoś nowego, a nie jeździć ciągle w te same miejsca.

Karola12

Debiutant

**

0  

A polecacie jakieś fajne miejsce w okolicy (Śląsk)? Teraz hotele pozamykane, więc nie ma co podróżować daleko, a chętnie bym sobie gdzieś pojechała.

feday39896

Debiutant

**

0  

Hey guys i m from the California .U make some visit here great place for tourism thank u myaccountaccess

royal1982

Debiutant

**

0  

Karola 12 - hotele nie są pozamykane tylko nie można do nich pojechać prywatnie. Jeśli jednak chcesz to można wykazać się kreatywnością i zorganizować sobie podróż służbową z noclegiem w hotelu Wink

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS