Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych u┼╝ytkownik├│w
Najlepsze konto bankowe dla student├│w
  1. mBank eKONTO - 50% os├│b
  2. ING Bank ┼Ül─ůski - 25% os├│b
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Polecane miejsca na wakacje i wszelkiego rodzaju wypady :)

Looper

Debiutant

**

Post├│w: 1

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Nov 2017

Status: Offline

0  

Je┼╝eli kto┼Ť my┼Ťli o wakacyjnym wypadzie w jakie┼Ť fajne miejsce, to polecam August├│w i wczasy nad jeziorem.

sederi

Debiutant

**

Post├│w: 1

Do┼é─ůczy┼é: Nov 2017

0  

włochy moje kochane najlepsze !

emka03

Debiutant

**

Post├│w: 11

Do┼é─ůczy┼é: Jul 2017

0  

Ostatnio spontanicznie wybra┼éam si─Ö do Lublina. Nie mia┼éam plan├│w na weekend wi─Öc kilka dni wcze┼Ťniej zarezerwowa┼éam tam fajny hotel, a w pi─ůtek wzi─Ö┼éam autko i w drog─Ö. Okaza┼éo si─Ö, ┼╝e Lublin to naprawd─Ö mi┼ée i atrakcyjne miasto. Mi┼éo wspominam ten wypad.

tosiasamosia

U┼╝ytkownik

Post├│w: 193

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2017

0  

Ja w┼éa┼Ťnie zastanawiam si─Ö czy w tym roku nie pojecha─ç na wakacje za granic─Ö. Kole┼╝anka mnie namawia by┼Ťmy pojechali na tydzie┼ä do Nowego Yorku. Ktos by┼é tam ? Czyta┼éam troche co warto zobaczy─ç http://www.snikersik.pl/co-warto-zobaczy...wym-jorku/ ale jak jest w rzeczywisto┼Ťci ?

oliwiawu

U┼╝ytkownik

Post├│w: 186

0  

Ja ch─Ötnie bym pojecha┼éa do Saragossa http://www.boolvar.pl/saragossa-co-warto-zobaczyc/ piekne , egzotyczne miejsce w sam raz na wypoczynek wakacyjny. mo┼╝e kiedy┼Ť tam pojad─Ö.

Raptor

Debiutant

**

Post├│w: 3

Do┼é─ůczy┼é: Jan 2018

0  

Bora Bora :-)

Czy wiesz co to jest rekuperacja

lorka

Debiutant

**

Post├│w: 25

0  

A jaki ob├│z m┼éodzie┼╝owy polecacie? Mam znale┼║─ç co┼Ť fajnego dla siostry bo ja jad─Ö na w┼éasn─ů r─Ök─Ö do Chorwacji, a mama ci─ůgle m├│wi mi o tym bym znalaz┼éa co┼Ť dla m┼éodszej siostry zagranic─ů. Mo┼╝e wasze rodze┼ästwo ma jakie┼Ť sprawdzone obozy? Doradzicie co┼Ť ?

milka250

Debiutant

**

Post├│w: 5

Do┼é─ůczy┼é: Feb 2018

0  

Cze┼Ť─ç Wam Smile Ja osobi┼Ťcie wprost uwielbiam sushi Big Grin Do┼Ť─ç cz─Östo jadam tego typu straw─Ö i naprawd─Ö sobie to ceni─Ö. Zreszt─ů japo┼äczycy ┼╝yj─ů najd┼éu┼╝ej na ┼Ťwiecie, a jadaj─ů w┼éa┼Ťnie g┼é├│wnie ryby, wi─Öc co┼Ť w tym musi by─ç ;D Szczeg├│lnie ceni─Ö sobie ten lokal w Katowicach https://www.susharnia.com.pl/ S─ůdz─Ö, ┼╝e naprawd─Ö znaj─ů si─Ö na rzeczy Big Grin S─ů w stanie przyrz─ůdzi─ç tak ┼Ťwietn─ů potraw─Ö, ┼╝e szcz─Öka opada Big Grin Szczeg├│lnie do gustu przypada mi ich Gunkan maki, cho─ç gustuj─Ö r├│wnie┼╝ w innych specja┼éach.

Tak┼╝e jak b─Ödziecie w Katowicach, to z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů warto spr├│bowa─ç tej knajpy. Szczeg├│lnie, je┼Ťli kto┼Ť lubi sushi. Ale z drugiej strony, je┼Ťli kto┼Ť nie mia┼é jeszcze styczno┼Ťci z japo┼äsk kuchni─ů, to ta knajpa jest idealna, ┼╝eby zacz─ů─ç takie co┼Ť jada─ç Big Grin

(...)najgorsz─ů rzecz─ů ka┼╝dego romansu jest to, ┼╝e tak bardzo obdziera ludzi z romantyzmu.

blanka

Zaawansowany U┼╝ytkownik

Post├│w: 251

Do┼é─ůczy┼é: Feb 2016

0  

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://mragoworesort.pl/pl/oferty-specjalne.html na oferty specjalne bardzo wyj─ůtkowego hotelu na Mazurach. Obiekt jest naprawd─Ö godny uwagi. Warto si─Ö tam wybra─ç na weekend czy nawet d┼éu┼╝szy pobyt. W ten spos├│b mo┼╝na wypocz─ů─ç i si─Ö zrelaksowa─ç.

dawid33

Debiutant

**

Post├│w: 7

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2018

0  

W Polsce polecam g├│ry. Maj─ů niesamowity klimat, a widoki zwalaj─ů z n├│g. Mazury te┼╝ s─ů cudownym miejscem gdzie mo┼╝na odpocz─ů─ç. Niestety pogody nie mo┼╝na by─ç pewnym. Z ciep┼éych miejsc polecam Bu┼égari─Ö tam pogoda jest pewna i wyjazd nie jest taki drogi.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS