Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych u┼╝ytkownik├│w
Najlepsze konto bankowe dla student├│w
  1. mBank eKONTO - 50% os├│b
  2. ING Bank ┼Ül─ůski - 25% os├│b
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Polecane miejsca na wakacje i wszelkiego rodzaju wypady :)

sonka

Debiutant

**

Post├│w: 4

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Mar 2016

Status: Offline

0  

Je┼Ťli chodzi o Tr├│jmiasto, to ja serdecznie polecam hotele w centrum Gda┼äska - wsz─Ödzie blisko, super atmosfera i imprezy na wyci─ůgniecie r─Öki Smile

burza

Zaawansowany U┼╝ytkownik

Post├│w: 360

Do┼é─ůczy┼é: Oct 2015

0  

Teraz sporo si─Ö podr├│┼╝uje za granic─Ö, cho─ç niekt├│rych odstraszaj─ů ceny bilet├│w lotniczych. Jak jednak si─Ö wie, gdzie szuka─ç, zawsze jest szansa na ta┼äsz─ů podr├│┼╝. Mo┼╝e taki spis zasad pomo┼╝e: http://blogstyle.pl/jak-kupic-tani-bilet...y-6-zasad/ znale┼║─ç najlepsze okazje. Fajne wakacje nie musz─ů przecie┼╝ kosztowa─ç krocie.

Corneliuszka

Debiutant

**

Do┼é─ůczy┼é: Oct 2018

0  

Polecam ka┼╝demu zebra─ç paczk─Ö przyjaci├│┼é, zmie┼Ťci─ç si─Ö do samochodu i pojecha─ç do Chorwacji!

czerep19

Debiutant

**

Post├│w: 5

Do┼é─ůczy┼é: Oct 2018

0  

Nie mam za bardzo wiedzy i do┼Ťwiadczenia w tym zakresie tematycznym... Nie b─Öd─Ö w stanie pom├│c...

Ludzie spiesz─ů si─Ö oceni─ç innych, bo boj─ů si─Ö ocenia─ç siebie ÔÇô Albert Camus

tosiasamosia

U┼╝ytkownik

Post├│w: 220

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2017

Status: Online

0  

Ja polecam Ibiz─Ö zerknijcie sobie na oferty wczas├│w https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranicz...:Ibiza.htm . Najlepsze imprezy, gor─ůcy klimat i z┼éote pla┼╝e. T─Ötni─ůca ┼╝yciem Ibiza nigdy nie zasypia, a jej nocne kluby znane s─ů na ca┼éym ┼Ťwiecie. Bia┼éa Wyspa skrywa jednak jeszcze inne oblicze - rajskiego skrawka ziemi z bajecznymi widokami i turkusowym morzem.

Ela_88

Debiutant

**

Post├│w: 25

Do┼é─ůczy┼é: Aug 2018

0  

Ja te┼╝ p├│ki by┼éam na studiach pakowa┼éam si─Ö z przyjaci├│┼émi do auta i przejechali┼Ťmy w ten spos├│b kawa┼éek Europy. Wspania┼éa przygoda. Teraz za to sta┼éam si─Ö bardzo wygodna i je┼Ťli wybieram si─Ö na dalsze wakacje, to tylko samolotem. Urlop jest za kr├│tki, ┼╝eby marnowa─ç go na siedzenie w samochodzie, kiedy ju┼╝ trzeba chodzi─ç do pracy Smile

Kazoo

U┼╝ytkownik

Post├│w: 69

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2018

0  

To zupe┼énie sprzeczne z ide─ů studenckich wakacji, ale musz─Ö to poleci─ç! Patrzcie tylko na tak─ů ofert─Ö! Ja rozumiem, ┼╝e wyda┼éem wszystkie zarobione pieni─ůdze, ale to naprawd─Ö by┼é m├│j wyjazd ┼╝ycia! Nigdy go nie zapomn─Ö!

Tyrion93

U┼╝ytkownik

Post├│w: 126

Do┼é─ůczy┼é: Dec 2014

0  

W sumie na zupe┼énym spontanie trafi┼éem podczas wakacyjnych woja┼╝y do dosy─ç ekskluzywnej restauracji. Stwierdzi┼éem z ekip─ů, ┼╝e raz na jaki┼Ť czas mo┼╝na,a ┼╝e to by┼é nasz ostatni wiecz├│r w Tr├│jmie┼Ťcie to zaszaleli┼Ťmy, mo┼╝ecie zobaczy─ç na stronk─Ö http://www.restauracjanadpotokiem.pl/ Jedzenie by┼éo pyszne, chyba b─Öd─Ö wraca─ç do Gda┼äska dla tej restauracji. Nikt nie patrzy┼é na nas z g├│ry, rachunek by┼é ok. Tr├│jmiasto skrad┼éo mi serce.

zazar

Debiutant

**

Do┼é─ůczy┼é: Dec 2018

0  

Ja proponuj─Ö wszystkim wybra─ç si─Ö w wolnym czasie na wycieczk─Ö do stolicy, wed┼éug mnie jest to naprawd─Ö super sprawa Smile Je┼╝eli chodzi o nocleg to bez problemu co┼Ť znajdziecie, polecam noclegi Warszawa Stare Miasto, na https://yesapartments.pl/noclegi-warszawa-stare-miasto/ macie ofert─Ö. A atrakcji w Warszawie jest naprawd─Ö co nie miara[/i]

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS