Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Je┼╝eli trafi┼ée┼Ť na t─ů stron─Ö, to znaczy, ┼╝e u┼╝ywasz przegl─ůdarki IE 6 (b─ůd┼║ starszej), kt├│rej nasze Forum ju┼╝ nie wspiera.

Je┼╝eli zastanawiasz si─Ö dlaczego nie wspieramy Twojej przegl─ůdarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking u┼╝ytkownik├│w

Ostatnio do┼é─ůczyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Polecane miejsca na wakacje i wszelkiego rodzaju wypady :)

Wulkan5

Debiutant

**

Post├│w: 1

Grupa: Zarejestrowany

Do┼é─ůczy┼é: Mar 2019

Status: Offline

0  

O, musz─Ö wykorzysta─ç cz─Ö┼Ť─ç z tych miejsc├│wek Big Grin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 21:38 przez Wulkan5.

Marcin_1985

Debiutant

**

Post├│w: 3

Do┼é─ůczy┼é: Apr 2019

0  

Bardzo polecam Chorwacj─Ö i wysp─Ö Hvar! Nie jest za du┼╝a ale mo┼╝na i zobaczy─ç co┼Ť ciekawego (Stari Grad rewelacja!) i poimprezowa─ç i odpocz─ů─ç na super pla┼╝ach. w ubieg┼éym roku dop┼éyn─Öli┼Ťmy tam promem ze Splitu. W tym roku planujemy wynaj─ů─ç ┼é├│dk─Ö na Click&Boat i pop┼éywa─ç te┼╝ troch─Ö po okolicznych wyspach. Podobno te┼╝ warte odwiedzin! Big Grin

kaciek

U┼╝ytkownik

Post├│w: 55

Do┼é─ůczy┼é: Dec 2017

0  

Pytanie, czy interesuj─ů Ci─Ö wyjazdy w PL, czy za granic─Ö? Bo np. biuro podr├│┼╝y https://silesiatravel.pl/ ma w ofercie zar├│wno standardowe wycieczki, jak i warsztaty np. kulinarne. Obecnie biura podr├│┼╝y maj─ů naprawd─Ö bogat─ů ofert─Ö wyjazd├│w, wi─Öc jest w czym wybiera─ç.

MarcinLenx

Debiutant

**

Post├│w: 4

Do┼é─ůczy┼é: May 2019

0  

Za miesi─ůc jad─Ö na Costa Del Sol. Drugi raz, wi─Öc bardzo polecam.

Sukces nigdy nie jest efektem ÔÇ×s┼éomianego zapa┼éu" ÔÇö tu trzeba przej┼Ť─ç przez prawdziwy ogie┼ä.

edwine933

U┼╝ytkownik

Post├│w: 219

Do┼é─ůczy┼é: Nov 2017

0  

Polecam zwr├│ci─ç uwag─Ö na tak─ů opcj─Ö, jak tanie loty barcelona, poniewa┼╝ jest to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju wyjazdy. Na stronie https://www.clickandgo.pl/destinations/c.../barcelona mo┼╝na takich lot├│w szuka─ç z r├│┼╝nych miejsc w Polsce i w r├│┼╝nych terminach. Jest to bardzo wa┼╝ne, poniewa┼╝ dzi─Öki temu nie przep┼éaca si─Ö.

margaretta

Debiutant

**

Post├│w: 5

0  

Ja polecam Turcj─Ö, Malt─Ö, Cypr... ┼Ťwietne zak─ůtki

Maxymiliano

Debiutant

**

Post├│w: 1

0  

Ja polecam lokalne wakacje w naszym pi─Öknym kraju. Przypominam, ┼╝e mamy tu do wyboru i morze i g├│ry i jeziora. Ja preferuj─Ö zdecydowanie te ostatnie, czyli wieczory nad jeziorem, kontakt z natur─ů lasy i w─Ödr├│wki.

martuusia

Debiutant

**

Post├│w: 3

Do┼é─ůczy┼é: Jun 2019

0  

Zgadzam si─Ö, Chorwacja jest pi─Ökna. Jednak w tym roku planuje pierwsze wakacje z dzieckiem i wybieram wypoczynek nad naszym pi─Öknym, polskim morzem. Znajoma poleci┼éa mi booking program polece┼ä czy znacie ten serwis? Mo┼╝na skorzysta─ç tam z r├│┼╝nych zni┼╝ek na wyjazd. Po powrocie z wakacji otrzymuje si─Ö wybran─ů kwot─Ö zwrotu na swoj─ů kart─Ö p┼éatnicz─ů. Brzmi super, wakacje dla ca┼éej rodziny to spory wydatek, wi─Öc ka┼╝da zni┼╝ka si─Ö przyda Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2019 11:53 przez martuusia.

kaciek

U┼╝ytkownik

Post├│w: 55

Do┼é─ůczy┼é: Dec 2017

0  

Np. na https://www.superprezenty.pl/energylandia dost─Öpne s─ů pakiety na atrakcje w Energylandi. Podobno jest tam ┼Ťwietna zabawa. Takie pakiety pewnie s─ů ta┼äsze ni┼╝ pojedyncze, wiec pewnie warto skorzysta─ç z takiej okazji.

farah557

Debiutant

**

Post├│w: 32

Do┼é─ůczy┼é: Jan 2019

0  

Ja wróciłem niedawno z Karkonoszy, zatrzymałem się w http://www.gorzynianka.pl/
    Miejsce jeszcze pachnie nowo┼Ťci─ů Smile Fajna okolica, bardzo spokojna, dojazd do centrum Szklarskiej bardzo prosty, du┼╝o atrakcji.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wr├│─ç do g├│ry | Wr├│─ç do zawarto┼Ťci | Archiwum | RSS