Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
pomoc dla biznesu
 • Post: #121

  cerceilannister77

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 294

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2019

  Status: Offline


    0  

   

  W czasach nieustającej pandemii trzeba myśleć o swoim bezpieczeństwie. Dlatego warto zainteresować się takim urządzeniem do dezynfekcji : https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfekc...ka13082020 Myślę, że niektórzy ten problem bagatelizują i potem są przykre konsekwencje

 • Post: #122

  Kryska_33

  Użytkownik

  ***


  Postów: 94

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Tak samo myślę, że warto pomyśleć i założyć program lojalnościowy dla firm. Wiecie na czym to polega prawda? Można zbierać punkty i np. wymieniać je potem na nagrody. Wiele miejsc funkcjonuje z takimi programami i sobie chwalą, myślę że to będzie dobry pomysł.

 • Post: #123

  fasola1

  Użytkownik

  ***


  Postów: 133

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Zastanawiasz się czasem co zrobić aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty podczas pracy? Bez wątpienia jest to coś ogromne znaczącego i wymagającego, ale gdy pewne zmiany wejdą w życie, stanie się to zdecydowanie prostsze. Polecam zatem zajrzeć na http://papierowo.pl/blog/ergonomiczne-st...w-praktyce gdzie znajdziesz kilka cennych porad.

 • Post: #124

  jjusti18

  Użytkownik

  ***


  Postów: 194

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Myślę, że pomocne są takie usługi, jak przykładowo wypożyczalnie jakiegoś sprzętu do pracy. W ten sposób nie musimy wydawać sporej ilości pieniędzy na jego zakup. Tutaj https://www.depilar.pl przykładowo dostępny jest laser diodowy wynajem.

 • Post: #125

  pawel3327878

  Debiutant

  **


  Postów: 30

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2020

  Status: Online


    0  

   

  Mi w prowadzeniu mojej piekarni zawsze pomaga moja przyjaciółka.Wczoraj na przykład powiedziała mi żebym do mojej piekarni kupił ubijaczka cukiernicza .Ja ją posłuchałem.

 • Post: #126

  leslawa89

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Korzystając z internetu, jako wciąż rosnącego w siłę medium, mamy dostęp do wielu coraz doskonalszych narzędzi i usług. Jednym z nich jest przetwarzanie danych w chmurze, które stało się popularną podstawą wirtualnego świata. Jeśli interesuje was ta kwesita, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą https://cloudferro.com/ - jestem pewna, ze sprosta waszym oczekiwaniom.

 • Post: #127

  origo

  Debiutant

  **


  Postów: 5

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2020

  Status: Offline


    0  

   

  Faktycznie wybór agencji marketingowych jest spory na dzień dzisiejszy, a od siebie polecam https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-s...a-gora.php głównie dlatego, że miałem okazję wspólpracowac i wiem jak dobre sa efekty jesli ExtraSeo zajumuje sie pozycjonowaniem.

 • Post: #128

  Tyrion93

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 669

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Uwazam,ze cenną informacja jest to gdzie mozna pozyskac testy na koronawirusa. Co sądzicie o tym https://epixpert.pl/ ? Prosze o wasze opinie,pozdrawiam.

 • Post: #129

  Kazoo

  Użytkownik

  ***


  Postów: 143

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2018

  Status: Offline


    0  

   

  W dobie koronawirusa niby pomoc dla biznesu teoretycznie była lepsza, większa, ale nie jestem co do tego przekonany. Jeśli w tym kraju przedsiębiorca sam nie zatroszczy się o siebie i swoich pracowników, to nikt mu nie pomoże. Dlatego uważam, że w większych zakładach powinny być wykonywane testy na koronawirusa u całego zespołu. Wtedy można bezpiecznie pracować, a to naprawdę ważne

 • Post: #130

  amalkhaled

  Debiutant

  **


  Postów: 1

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2020

  Status: Offline


    0  

   

  RightSource allows your brand to get the recognition and position in the market through digital signage solutions in Dubai. We develop new and significant strategies for the best and effective display of your brands. Digital signage gives an opportunity to your brand to be more prominent while showing the optimization of the product. Our team of professionals always come out with creative ideas for the positioning of your brand.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS