Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
pomoc dla biznesu
 • Post: #11

  SteffAnja

  Debiutant

  **


  Postów: 5

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Reklama to najlepsza pomoc dla biznesu jaką możecie otrzymac. Oczywiscie jak macie co reklamowac, bo slaby produkt i uslugie nie ma sensu nawet zaczynac. Jak macie biznesy w branzy gastronomicznej czyli np. piekarnie, cukiernie czy też restauracje to polecam wam produkty i sprzęty od http://savpol.pl na pewno przydadzą się wam

 • Post: #12

  Mermagda0

  Debiutant

  **


  Postów: 25

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Odpowiednie szkolenia jak np. szkolenia sprzedażowe dla waszych pracowników mogą byc super wsparcie dla każdego biznesu. O swoich pracowników trzeba dbać, młodzi już nie są tak przywiązani do swojego miejsca pracy dlatego warto pokazać że się w nich inwestuje, a też na pewno dzięki takim szkoleniom podniosą zyski w waszych firmach

 • Post: #13
   

  Patron

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 270

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2017

  Status: Offline


    1  

   

  W przypadku niemal każdej firmy bardzo ważne jest zainwestowanie w dobrej jakości wyposażenie, więc zwróciłbym szczególną uwagę właśnie na to. Tyczy się to zarówno różnych piekarni, gabinetów kosmetycznych, ale i zakładów przemysłowych.


  https://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!
 • Post: #14

  Ewela

  Debiutant

  **


  Postów: 9

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Ważne jest również odpowiednie zarządzanie kapitałem i przejrzystość finansów. W tym na pewno pomoże konto firmowe. Jedne z najlepszych ofert rachunków dla przedsiębiorców, mają Idea Bank i mBank. Oba konta zajmują czołowe lokaty w tym rankingu - http://darmowekontobankowe.org/konto-firmowe/

 • Post: #15

  tosiasamosia

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 253

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Warto też z czasem pomyśleć o optymalizacji procesów w firmie. Procesy biznesowe są realizowane w każdym przedsiębiorstwie. Nie we wszystkich jednak są zidentyfikowane, odpowiednio opisane i zoptymalizowane. Dlatego warto zgłosić się do sprawdzonej i solidnej firmy http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . Moi znajomi którzy mają firmę ponosiła straty i zgłosili się do nich i sama też zamierzam skorzystac z ich oferty.

 • Post: #16

  bonesy

  Debiutant

  **


  Postów: 12

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Apr 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Wg. mnie bardzo dobrym pomysłem są szkolenia biznesowe lub managerskie, w zależności od potrzeby. Masz poczytaj troche może Ci się przyda i się zdecydujesz Smile http://gugala-szkolenia.pl/budowanie-marki-zarzadzanie/

 • Post: #17

  EditPiaf

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Ostatnio miałem okazję rozmawiać na temat bezpieczeństwa procesu i pracowników, z przedstawicielem firmy opracowującą nowoczesną technologię dla przemysłu. Trafiłem później na ich stronę https://www.tessa.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/ i jestem już na etapie podpisywania umowy, ponieważ chce zapewnić bezpieczeństwo w mojej fabryce i rozwijać się, tak by liczyć się na rynku usług.

 • Post: #18

  yazurr

  Debiutant

  **


  Postów: 8

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Co do własnej firmy to może są tutaj osoby, które w swoim biurze korzystają z laptopów https://leasinglaptopa.pl/HP_Envy-1702f6...5075d9fa5c ? Dosyć dobre recenzje te HP zbierają, a dodatkowo tutaj jest dość ciekawa oferta leasingowa co o tym sądzicie warto skorzystać czy w tej cenie innego producenta laptopy lepiej do pracy się sprawdzą?

 • Post: #19

  Jessi

  Debiutant

  **


  Postów: 2

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Reklama w internecie i monitorowanie zachowań klienta jest teraz na wagę złota. Odpowiedni marketing internetowy dla firm doda złotówek do naszych portfelów, usługi pozycjonowania stron www oraz budowanie pozytywnych relacji w internecie to priorytet.

 • Post: #20

  bogna76

  Debiutant

  **


  Postów: 4

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Jeżeli chodzi o szkolenia biznesowe, bardzo dobrą renomą cieszą się szkolenia Oracle https://dataconsulting.pl/ Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą Smile Osobiście bardzo lubię chodzić na szkolenia, czy ktoś z Was jeszcze podziela moje zdanie, czy jestem dziwacznym wyjątkiem?


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS