Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
pomoc dla biznesu
 • Post: #21

  aniula

  Użytkownik

  ***


  Postów: 77

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jul 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Prowadząc biznes dobrze jest znać pojęcie kredytu obrotowego https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/. Z jego pomocą możemy sfinansować bieżące wydatki w firmie i zachować płynność finansową.

 • Post: #22

  Jola1998

  Użytkownik

  ***


  Postów: 208

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2017

  Status: Offline


    1  

   

  Pomocą dla wielu biznesów będzie Międzynarodowy Kongres Biogospodarki 2018 https://elodzkie.pl/wydarzenia/kongres-b...-ebcl-2018 , na którym ponad 800 specjalistów z dziedziny edukacji, biznesu, jak i biogospodarki. Ja nie odpuszczę darmowych wykładów.

 • Post: #23

  Fryderyk66

  Debiutant

  **


  Postów: 27

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Pozycjonowanie strony odgrywa kluczową rolę jeżeli chcesz pozyskać klientów za pomocą internetu. W profesjonalny sposób może to za Ciebie wykonać http://efectownia.pl/pozycjonowanie-stron/
  zajmują się szeroko rozumianym marketingiem w sieci.

 • Post: #24

  Tyrion93

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 671

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Offline


    0  

   

  Obecnie modnym i bardzo korzystnym pod względem wizerunkowym, trendem są działania zmierzające do wprowadzenia ekologicznych technologii. Firmy zamieniają opakowania na bio-degradowalne, segregują odpady, wspierają ekologiczne projekty. Firma, w której pracuje mój ojciec produkuje piece na pellet. Sama już ich produkcja kojarzy się z działaniami na rzecz środowiska. Właściciel poszedł już o krok dalej i zarządził, aby samochody firmowe były tankowane tylko na tych stacjach, gdzie dystrybutory posiadają oznaczenia AdBlue. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/adblue-solutions/ .

 • Post: #25

  rokokokowiec

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 383

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2017

  Status: Offline


    0  

   

  W mojej firmie największą pomocą okazała się współpraca z agencją pracy https://pl.gigroup.com/pracodawcy/praca-tymczasowa/ Smile Dzięki temu miałem ciągle pracowników tymaczasowch- nie musiałem się zastanawiać co jak jakiś nie przyjdzie, bo agencja zawsze zapewniała odpowiednią ilość ludzi Smile I to się nazywa wygoda! Big Grin

 • Post: #26

  Agusiek55

  Debiutant

  **


  Postów: 35

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: May 2017

  Status: Offline


    0  

   

  Na pewno coraz więcej powstaje sklepów internetowych. Sklepy stacjonarne powiększają swoją ofertę, oraz zasięg sprzedaży przez wystawianie własnych sklepów. Tu może się okazać bardzo pomocna firma https://www.codarius.com U nich możecie liczyć na stworzenie przyjaznego, profesjonalnego sklepu internetowego dla was

 • Post: #27

  Martyna886

  Debiutant

  **


  Postów: 30

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Wszystko dla biznesu jest ważne. Takie rzeczy jak reklama czy pozycjonowanie bardzo dobrze wpływają na dotarcie do potencjalnego klienta. Jednak uważam, ze powinniśmy też pomyśleć o pracownikach w jaki sposób ich zmotywować. Może korzysta ktoś z tego typu szkoleń? Wiem, że najczęstszą motywacją sa pieniądze. Zakładam firmę i jednak coś poza pieniędzmi chciałabym im jeszcze coś zaoferować. Czytam teraz na temat takiego szkolenia https://superszkolenia.pl/szkolenie/Moty...ngazowania Co o tym myślicie? Chciałabym by byli zaangażowani w działania firmy.

 • Post: #28

  szamer1

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 546

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Też uważam, że warto chodzić na szkolenia. Ostatnim na jakim byłem to https://totalexpert.pl/szkolenie/kedzierzyn-kozle/ na temat pracowniczych planów kapitałowych i nie tylko. Dzięki temu wiem "co z czym się je" szukam teraz jakiegoś kolejnego szkolenia na śląsku, co byście mogli mi polecić?

 • Post: #29

  janko

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 582

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Oct 2013

  Status: Offline


    1  

   

  FrankieeFran napisał(a):
  Są takie firmy/biznesy w których bez odpowiedniej pomocy na pewno nikt nie dałbym sobie z tym rady. Przykładem mogą być nieruchomości mieszkaniowe, mówie tu o takich już większych inwestycjach. Znajoma siedzi w temacie i bez pomocy firmy Status -zarządzanie nieruchomościami warszawa jej firma na pewno nie poradziłaby sobie z zarządzaniem całym osiedlem mieszkaniowym jak i wieloma sprawami papierkowymi


  Takich firm przybywa. Pytanie, czy udziela wsparcia w temacie leasingu nieruchomości? Są dostępne w sieci informacje na ten temat https://hotmoney.pl/leasing-nieruchomosc...nwestowac/, ale jak to wygląda w praktyce?

 • Post: #30

  RafalM

  Debiutant

  **


  Postów: 21

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Mar 2019

  Status: Offline


    0  

   

  Dużo możemy się dowiedzieć ze strony http://ferdeksklep.pl/ mają bardzo ciekawy blog i często ciekawe informacje


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS