Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Pomoc w wyborze roweru?

oliwiawu

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Myślicie, że warto kupić rower elektryczny? Taki zwykły, tradycyjny już miałam, a teraz widzę wśród znajomych, że bardziej stawia się na nowoczesność. Poza tym szybciej będę mogła dostać się do pracy czy na zakupy bez zbędnego wysiłku Smile Tu jest ciekawy artykuł na temat takich pojazdów https://twoja-elektronika.pl/pojazdy-elektryczne/ . Dzięki niemu uzyskałam sporo ważnych informacji. A jakie są Wasze opinie na temat takich rowerów?

Ela_88

Debiutant

**

0  

Nie uważam, aby zakup elektrycznego roweru zamiast tradycyjnego był lepszym wyborem. Jest ciężki, trzeba go ładować, a do tego akumulator ma ograniczoną żywotność! Osoby, które na co dzień jeżdżą rowerem, powinny kupić sobie ładny rower miejski albo górala. Rower elektryczny polecałabym osobom starszym, przewlekle chorym czy będącym w gorszej kondycji fizycznej. Dla nich każdy ruch jest ważny, a jazda na rowerze elektrycznym umożliwi im nawet dłuższe wycieczki rowerowe.

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Tutaj znajdziesz najróżniejsze rowery trekkingowe miejskie: https://www.zico-bike.pl/trekkingowe. Jest w czym wybierać. Uważam, że przede wszystkim musisz dobrać rower do swoich wymagań, czyli do tego czy będziesz jeździł jak zawodowiec czy jak amator tylko potrzebujesz roweru, aby jeździć nim do pracy Smile

wegom

Debiutant

**

0  

Tak dokładnie, wybór jest spory więc nie ma się co ograniczać tylko idealnie do siebie dopasować. Jeśli chodzi o jazdę miejską to polecę Gazelle http://wygodnyrower.pl/rowery-marki/gazelle/ , wygodne i piękne rowery, w końcu stylizowane holenderki Smile

Marcellina

Debiutant

**

0  

Wow, rower czasowy! A czy Twój brat interesuje się również ostrym kołem?

lika

Debiutant

**

0  

i tu znalazłam

śpioszka

Debiutant

**

0  

polecam Ci też okulary sportowe, odkąd w nich jeżdżę nie łzawią mi oczy, chronią też przed muszkami i innymi owadami.

bocian

Debiutant

**

0  

Wybierz elektryczny ! Smile

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 23:34 przez bocian.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS