Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Pomoce w odchudzaniu

dutre

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

dietetyk jest naprawdę bardzo pomocny

KoPrEtYsKi

Debiutant

**

0  

Wydaje mi sie, że taką pomoc na pewno może Ci dać jakaś wizyta u dietetyka. No ale to już musisz pomyśleć czy chcesz wydawać na to pieniądze.

sonka

Debiutant

**

0  

Mi w odchudzaniu pomaga catering od Pureandfresh , oczywiście nie bagatelizuję przy tym ćwiczeń!

cfritsch

Debiutant

**

0  

Spróbuj skorzystać np. z diety pudełkowej - to świetne rozwiązanie na sam początek.

fota

Debiutant

**

0  

Ćwiczenia. Najlepiej wziąć trenera personalnego na kilka treningów jeżeli wcześniej nie miało się do czynienia z aktywnośćią fizyczną. Dodatkowo można się wspomóc suplementami diety. Z tego źródła możesz dowiedzieć się trochę więcej na ten temat.

KiNa20

Debiutant

**

0  

Cool 

Pomocne w odchudzaniu są na pewno aplikacje w których możemy liczyć kalorie. Jest ich milion więc każdy znajdzie jakąś dla siebie. Najlepiej jest też policzyć swoje zero kaloryczne i odjąć od tego około 200 kcal. Oczywiście wcześniej należy zrobić badania krwi by sprawdzić czy wszystko jest okej Wink Mimo diety nie trzeba w 100% rezygnować np. ze słodyczy i od czasu do czasu zjeść coś bardziej kalorycznego, żeby zachować zdrową głowęBig Grin Polecam też przeczytać o uległości bo między innymi ona odpowiada za to ile wytrzymamy na diecie https://perso.in/blog/dlaczego-trudno-po...bec-pokus/
    Życzę powodzenia w zdrowym chudnięciuWink

jotkrzysiek

Debiutant

**

0  

Wystarczy dobra dieta połączona z treningiem i zdrowo można zrzucić kilka kilogramów

Bamm-Bamm Rubble

Użytkownik

0  

Odpowiednia dieta jest podstawą, jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy. Bardzo przydatne mogą być też suplementy takie jak boostery testosteronu, które wraz z aktywnością fizyczną będą spalać tkankę tłuszczową.

fitnesiarka91

Debiutant

**

0  

najlepsze moim zdaniem są gotowe posiłki, bynajmniej dla mnie. Nie lubię gotować więc mi się super sprawdza, zamawiam już od pół roku gdzieś dieta pudełkowa Lublin i jestem zadowolona.

mileniaa

Użytkownik

0  

W temacie odchudzania na pewno warto skonsultować się z kimś kto ma doświadczenie i odpowiednią wiedzę na ten temat. Ja poważnie myślę o Pani Renacie Zomerskiej https://zomerska.pl kilku znajomym układała dietę, doradzała ogólnie co do zmian nawyków żywieniowych itp i wiem ze efekty mieli bardzo szybko i to bez efektów jojo.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS