Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
styl skandynawski

homelover

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Cześć Smile
    Bardzo podoba mi się styl skandynawski i chciałabym mieszkać w domu, który został urządzony właśnie w taki sposób. Czy ciężko znależć domy skandynawskie w Katowicach?

Fabian

Debiutant

**

0  

Pracowałem w Szwecji przy remontach, styl skandynawski bardzo mi się podoba, gdybym miał opisać go krótko, to będą to dwa słowa; minimalizm i praktyczność. Tamtejsze domy są często pomalowane na jasne, pastelowe kolory, przynajmniej w środku, na ścianach wisi mało ozdób. Meble są bardzo funkcjonalne, wystarczy odwiedzić Ikeę, żeby zobaczyć, jak to wygląda, dlatego lubię tam zaglądać, wracają wspomnienia ;] To tak ogólnikowo, nie wszystko chciałbym zaadoptować stamtąd, lecz urządzając własne mieszkanie wzorowałem się na tym, co tam zobaczyłem.

alford34

Debiutant

**

0  

Taki styl jest obecnie bardzo popularny, moim zdaniem wygląda bardzo nowocześnie i elegancko.

baltic

Debiutant

**

0  

Skandynawskie style znajdziesz na www https://baltic-interiors.com jest trochę aranżacji wnętrz więc jest w czym wybierac

shokoman

Debiutant

**

0  

Lubię styl skandynawski, ale dla mnie to nie jest praktyczne. Bardziej podoba mi się styl jak Nova Luna w Katowicach, który znalazłem na https://korter.com.pl . Myślę, że 2 pokojowe mieszkanie w takim domu byłoby dla mnie wygodniejszym wyborem. Skandynawski styl jest bardziej odpowiedni dla życia kawalera, a ja myślę o mieszkaniu dla młodej rodziny.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2020 15:26 przez shokoman.

bstreich

Debiutant

**

0  

Styl skandynawski to mój ulubiony styl. Przy nim czuje się najbardziej komfortowo.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS