Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
pomysł na prezent

monikabert90

Najlepszy

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Bezden napisał(a):
    A może alkohol - np szampan lub też wino musujące?

Osobiście nie mam nic przeciwko wręczaniu alkoholu w formie prezentu, jednak uważam, że lepiej od wina sprawdzi się jakiś inny trunek, taki jak rum czy whisky. Takich trunków najlepiej szukać w specjalistycznych sklepach takich jak na przykład https://blackbeard.store/, wybór jest w nich o wiele większy, niż w supermarketach Wink

Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2019 21:26 przez monikabert90.

Bobek87

Debiutant

**

0  

A czym Twoja żona się zajmuje? Może coś związanego z pracą lub hobby? Jeśli nie to może jakieś uniwersalne rozwiązanie. Ja też rozglądam się za prezentami bo akurat moja siostra, która jest księgową ma niedługo urodziny. Chyba kupię jej pióro Senator, to w pracy na pewno jej się przyda. Długopisy szybko się wypisują, a pióro będzie na dłużej Wink

Rayne5

Debiutant

**

0  

Wydaje się to świetnym pomysłem Smile

szamer1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Jeżeli robicie prezent dla dziecka to polecam poczytać na stronie https://wrotki-wywrotki.pl/mielec/oferta...inowa.html o czymś takim jak urodziny na wrotkach. Nietypowo, ale właśnie to sprawia, że będzie młody pamiętał te urodziny do końca życia Smile

Migavka

Debiutant

**

0  

Czym konkretnie interesuje się Twoja żona?

weronika321

Debiutant

**

0  

Może warto kupić jej jakieś perfumy oryginalne. Oczywiście prezent się sprawdzi o ile wiesz, jakie lubi zapachy. Z tej strony można zamawiać oryginalne perfumy hurtowo, przy czym zamówienie musi kosztować więcej, niż 1000 zł- http://ptgtrading.pl/. Polecam !

MartaOl

Debiutant

**

0  

Ja ostatnio mojemu koledze z pracy kupiłam na urodziny butelkę drogiej whisky oraz zestaw szklanek https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowani...w/szklanki do podawania tego trunku. Whisky podaje się najczęściej w niskich oraz okrągłych szklankach. Absolutnie nie można podawać jej w tradycyjnym szkle, gdyż może to zostać odebrane jako brak posiadania dobrego gustu.

gieksapany

Debiutant

**

0  

Pomysłów mi przychodzi do głowy cała masa... może na grouponie czy gdzieś indziej dorwać kupon na np. wizytę w spa albo coś w ten deseń. Osobiscie wolę kolekcjonować doświadczenia niż przedmioty a takie coś może być bardziej interesujące niż kolejne świecidełko czy inny gadżet Big Grin

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Może jakiś elegancki zegarek będzie odpowiedni?

nino

Debiutant

**

0  

Chyba wiesz najlepiej co lubi Twoja żona Smile a jeśli nie jesteś pewien to po prostu ją zapytaj.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS