Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Poradźcie jak wyjść z długów

LamboBambo

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam, jak w tytule posta – może ktoś z was będzie w stanie poradzić, jak wyjść z mojej sytuacji. A wygląda ona tak, że mam dwie pożyczki w różnych bankach, spłacam raty za komputer i do tego jestem trochę pieniędzy dłużny rodzinie. Nie ma szans żeby pokryć to z wypłaty, bo brakuje mi już nawet na jedzenie. Jak z tego wyjść, jeśli już nikt nie pożyczy mi pieniędzy?

aniula

Debiutant

**

0  

W Twojej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie pożyczka na spłatę zobowiązań https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-na-...obowiazan/. Będziesz miał dużo korzystniejsze warunki kredytowania niż przy kredycie gotówkowym. Pamiętaj jednak, że to trudny kredyt, o który nie powinieneś starać się w pojedynkę, a z pomocą doradcy kredytowego. On ma bowiem możliwość prowadzenia negocjacji z bankiem i pomoże uzyskać kredyt osobom w nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W ten sposób uzyskasz pieniądze na spłatę zobowiązań i dodatkową gotówkę na spłatę rodziny i znajomych, a w zamian jedna dużo niższa rata kredytu, która będzie dostosowana do Twoich możliwości finansowych, tak abyś mógł ją bez problemu spłacać. Nie czekaj bo szkoda żeby rosły Ci odsetki od nieterminowe spłaty bo na pewno nie będą małe.

hotelwitek

Debiutant

**

0  

Podstawa to ograniczyć jeśli to możliwe wydatki.

Fryderyk66

Debiutant

**

0  

Mi w wyborze oferty kredytu konsolidacyjnego pomogli doradcy z https://habzafinanse.com.pl/kredyt-konsolidacyjny/ oferują pomoc klientom indywidualnym jak i firmom. Eksperci najpierw szczegółowo zapoznają się z potrzebami klienta, później przedstawiają oferty kredytów a także negocjują warunki z bankiem, można również liczyć na pomoc przy załatwianiu formalności.

Ela_88

Debiutant

**

0  

Ogranicz wydatki i postarać się znaleźć dodatkowe zajęcie. Dodatkowa praca pomoże Ci powoli wyjść z długów, na razie unikaj jakichkolwiek pożyczek i dodatkowych zobowiązań. Niech spłata długu stanie się Twoim głównym celem, a jakoś wyjdzie na prostą.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Może warto zacząć spłacać zobowiązania? A jak ma się ich kilka, może kredyt konsolidacyjny? No i wyciągnąć nauczkę.

Wojtek15

Debiutant

**

0  

Trudno, tzreba poświęcić czas. Może praca zdalna, łatwo złapać jakies zlecenie i po godzinach mozesz robic

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS