Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Pożyczka 24/7

malineczka

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Pożyczki przez Internet cieszą się ogromną popularnością dlatego jest ich tak dużo. Poniżej wymieniamy charakterystyczne cechy takich pożyczek http://pozyczkaklub.pl/pozyczka-bez-spra...a-krd-bik/ A także najważniejsze z nich, ale od razu zastrzegamy, że jest ich tak dużo, iż nie sposób wymienić wszystkie:

- wygoda, bez wychodzenia z domu wnioskujemy o kredyt;
    - szybkość, w ciągu 15-30 minut od wypełnienia formularza mamy odpowiedź kredytową;
    - anonimowość, nikt nie widzi Nas jak udajemy się do placówki lub stoimy w kolejce po kredyt;
    - możliwość wnioskowania w paru firmach jednocześnie;
    - brak zaświadczeń oraz zbędnych dokumentów do podpisania.

MarcinT

Debiutant

**

0  

Taka też jest https://sprintpozyczka.pl/
    - pożyczka z decyzją z automatu więc nie ważne kiedy się wnioskuje - czy w święta, w weekendy czy w nocy Smile
    a po pozytywnej decyzji pożyczkowej automatycznie wypłącają kasę przelewem ekspresowym

cukierek

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Można sobie wielu trudności wówczas oszczędzić Smile

Nagle czułam. Czułam wszystko.

Kamilla36

Debiutant

**

0  

Dużo na temat pożyczek możemy dowiedzieć się z: http://firmowy.com.pl/blog/pozyczki-zaje...ym-weksel/ . Możemy znaleźć tutaj wiele porad dla ludzi w na prawdę ciężkiej sytuacji finansowej. Wiadome jest, że nie można takowych osób zostawić, bez pomocy, a pożyczka z niesprawdzonego źródła może mieć dla nich ( jak i dla każdego) katastrofalne skutki.

pamiros

Debiutant

**

0  

W Internecie jest naprawdę sporo rankingów i porad w tym zakresie. Warto je sobie dobrze i dokładnie przejrzeć Smile Interesujące opcje macie choćby na Karta Trzynastka na raty Smile

Czasem, by na powrót stać się człowiekiem, ktoś musi go w tobie dojrzeć bez względu na to, jak wyglądasz.

oolek35

Debiutant

**

0  

Teraz takich firm jest mnóstwo i coraz więcej osób korzysta z tego. Moim zdaniem takie pożyczki to nic dobrego.
    ___
    nowe mieszkania Rzeszów

Uszek38

Debiutant

**

0  

Cześć Wszystkim forumowiczom. Pragnąłbym Was o coś spytać.Czy wierzycie, że stosowanie z ofert chwilówkowych to poprawne rozwiązanie, żeby podreperować trochę swój domowy budżet? Ja właśnie mam trochę nieoczekiwanych wydatków i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu propozycji. Moją atencję przykuło na przykład pozyczka w Wonga... Czy według Was jest to droga warte atencji?

Jego słowa przecinają mnie wpół, jego marzenia i pragnienia mieszają się z moimi, rzucając mi w twarz wszystko co straciłam. Wszystko, co nigdy nie będzie moje.

bartlomiej99

Debiutant

**

0  

Takie pożyczki są bardzo dobre jak komuś brakuje do pierwszego z 7-8 dni.Bo brać to tylko po to żeby brać to jest wtedy chore.

Lyeer

Użytkownik

0  

Wydaje mi się, że chwilówki i pożyczki pozabankowe czasem mogą bardzo pomóc w podreperowaniu budżetu domowego. Na pewno zanim się jakąś weźmie warto jest odwiedzić stronę tego typu https://kredytolog.com/ , gdzie można znaleźć rozpisane szczegółowe warunki kredytowania w obecnych na rynku firmach!

Gietor

Debiutant

**

0  

Ja mam zasadniczo to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

Zmienia się świat, jednak ludzie nie przestają wierzyć w moc natury, nawet jeśli pojawiają się prorocy, którzy definiują rzeczywistość wciąż od nowa. To tylko nazwy się zmieniają. Ogień jest zawsze ten sam.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS