Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Pożyczka Lendon - opinie czy darmowa naprawdę?

fenkuł

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

A tak z innej beczki. Co jeśli nie będziemy w stanie terminowo spłacać rat kredytu? Nigdy nie wiadomo przecież, czy np. nie zachorujemy lub czy nie stracimy pracy. Nie chcę, by później nękały mnie firmy windykacyjne albo nie daj Boże – komornik! Czy ogłoszenie wówczas upadłości konsumenckiej jest jedynym i słusznym rozwiązaniem (https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka ) Wiecie coś na ten temat?

Walczuk1

Debiutant

**

0  

Warto poszukać różnych opisów w necie jak np. tu http://www.pozabanki.com.pl/pozyczki-z-ratami/ Smile

Ludzie robią, co do nich należy, a potem oczekują nie wiadomo jakiej wdzięczności

monikabert90

Zaawansowany Użytkownik

0  

Decydując się na pożyczkę warto porównać sobie różne oferty. Bo naprawdę wiele parabanków oferuje atrakcyjne warunki, zwłaszcza wtedy, kiedy jest to nasza pierwsza pożyczka w życiu. Darmowa pożyczka chwilówka pozabankowa jest często najlepszym rozwiązaniem, jeśli nie możemy dostać kredytu Wink

Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 08:11 przez monikabert90.

Helenka

Debiutant

**

0  

Mnie akurat teraz jest potrzebna pożyczka na remont, nasze małe dzieciątko jeszcze w brzuszku, jednak za niedługo szykuje się czas rozwiązania a remontu nadal brak. Właśnie dlatego taka pożyczka, może nas podratować, ale myślę że raz dwa ją spłacimy. Taka pożyczka czy chwilówka, niekiedy podratuje nasze gospodarstwo domowe, dobrze że są takie wyjścia Smile

Demi

Debiutant

**

0  

Nie znam tej firmy, natomiast z tego co kojarzę pożyczka w credy. Tam można również przeczytać o pożyczkach na dowód osobisty czy bez zbędnych zaświadczeń. Taki zastrzyk gotówki przyda się wszystkim, którzy są przed wielkim wydarzeniem np weselem, komunią, czy brakuje im do tak zwanego 10siątego.

bountek55

Debiutant

**

0  

Radziłbym unikać. Chyba, że jakaś niewysoka kwota.

Dzennika5

Debiutant

**

0  

Niskie kwoty na krótki okres spłaty to chyba nic strasznego, szczególnie jak dobrze przeczytasz warunki umowy. Wiadomo, że nie zawsze można jasno to zrozumieć, dlatego też szukajcie takich ofert, które jasno mówią ile bierzecie ile płacicie. Taką ofertę znalazłam biorąc kredyt dla firmy na 5 tys. od https://bosspozyczka.pl/ . Wszystko jasno i rzetelnie przedstawione, a gotówka przyszła bardzo szybko Smile

Sylwiak33

Debiutant

**

0  

Ja mam bardzo dobre zdanie o firmie Lendon. W kwietniu pożyczyłam u nich 2 tys na naprawę auta. Oddałam i bez problemu. Koszta 0 zł, bo o była moja pierwsza pożyczka u nich. Pieniążki przelali naprawdę szybko na konto, formalności też bylo naprawdę niewiele.

magda906

Użytkownik

0  

Ja bym bazowała na opiniach klientów. Concash ma dobre notowania wśród firm pożyczkowych https://concash.pl/artykul/pozyczki-conc...e-klientow - patrząc na ofertę wybór. Jeśli spłacasz na czas ryzyka prawie nie ma.

Żari

Debiutant

**

0  

Takie pożyczki raczej na pewno nie są bezpłatne, nie wiem jak ta konkretna ale podobne do niej mają opłaty

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS