Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
 1. mBank eKONTO - 50% osób
 2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Praca dorywcza
 • Post: #21

  psyduck

  Zaawansowany Użytkownik

  ****


  Postów: 469

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Jun 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Nie jest tajemnicą, że praca za granicą to szansa na dobry zarobek, nic dziwnego, że tylu ludzi wyjeżdża. Osobiście nie chciałbym wyprowadzać się z kraju na stałe, ale żeby trochę dorobić - czemu nie?

 • Post: #22

  Ajlar

  Użytkownik

  ***


  Postów: 93

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Wszelakich prac dorywczych, takze prac przez internet - jest bardzo wiele teraz dostepnych - trzeba tylko wiedziec co szukac i gdzie szukac. Pamietajcie jednak o jednym - od kazdego dochodu uzyskanego, takze jesli to praca przez internet - trzeba odprowadzic podatek. Jesli chodzi podatki od zarobków w internecie to jest to bardzo przyjaznie napisane tutaj: jest https://projektmilion.pl/podatki-od-zaro...nternecie/ Pamietajcie, ze kary za nieplacenie podatkow - sa ogromne - 75% dochodu.

 • Post: #23

  trambo

  Debiutant

  **


  Postów: 32

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2017

  Status: Offline


    0  

   

  W dzisiejszych czasach najwygodniej jest zarabiać przez internet. Praca tego typu nie musi być żmudna wystarczy, że wszystko sobie dokładnie poukładamy. Według specjalistów z Projekt Milion https://projektmilion.pl/zarabianie-pien...a-roznica/ zarabianie pieniędzy i efektywność tego procesu w dużej mierze zależy od naszej determinacji i uporu.

 • Post: #24

  gambi

  Debiutant

  **


  Postów: 12

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Sep 2018

  Status: Offline


    0  

   

  Pracy dodatkowej szukaj raczej w lokalnych serwisach z ogłoszeniami http://warszawalokalnie.pl/praca/dam-prace/dorywcza tego typu praca ma to do siebie, ze ogłoszenia szybko stają się nieaktualne.

 • Post: #25

  edwine933

  Użytkownik

  ***


  Postów: 108

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Nov 2017

  Status: Online


    0  

   

  Czy za pracę dorywczą ktoś wyda takie https://paniala.pl/wiedza/zaswiadczenie-o-dochodach/ zaświadczenie o zarobkach? Czy każda osoba, która pracuje legalnie musi otrzymać takie zaświadczenie? Troszkę jestem zamieszana w takich sprawach i nie wiem wszystkiego, ale mam nadzieję, że mi pomożecie.

 • Post: #26

  knurów

  Debiutant

  **


  Postów: 3

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Aug 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Ja wykonuję pracę jako freelancer zajmujący się głównie usługami copywritingu i tłumaczeń. Jest na to spore zapotrzebowanie i jak się już ma wypracowaną markę to nie ma problemów ze zleceniami. W zasadzie można samemu sobie regulować ilość przyjmowanych zleceń w zależności od ilości czasu, jaką chcemy poświecić na pracę. Takie podejście umożliwia mi minimalizację kosztów. Nie trzeba wynajmować biurowca, zatrudniać rzeszy pracowników, którzy będą wyczyniać różne głupoty powodujące znaczne straty. Nie wszystkiego się dopilnuje. Wiem to z doświadczenia, bo duże korporacje boją się korzystać firm zatrudniających wolontariuszy i stypendystów. Część pracy wykonuję jako podwykonawca, a część jako niezależna agencja SEO - http://www.newproject.biz.pl/realizacje/ .

 • Post: #27

  Tyrion93

  Użytkownik

  ***


  Postów: 125

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Dec 2014

  Status: Online


    0  

   

  Praca dorywcza czy tymczasowa jest doskonałą formą dorobienia sobie, ale też pozwala na zbudowanie doświadczenia na różnych stanowiskach. Warto szukając takiego zajęcia zgłosić się do agencji pracy. Ja polecam https://grupaprogres.pl/krakow/ . Dzięki takim formom pośrednictwa pracy, po studiach łatwiej znaleźć zatrudnienie na stałe. Wystarczy ponownie podjąć współpracę z agencją.

 • Post: #28

  olejak

  Debiutant

  **


  Postów: 6

  Grupa: Zarejestrowany

  Dołączył: Feb 2016

  Status: Offline


    0  

   

  Mi koleżanki proponowały pracę konsultanta Oriflame przy sprzedaży kosmetyków. Podobno jak ktoś jest dobry to może zostać nawet dyrektorem i praca dodatkowa stanie się główną. Podobno są tacy, którym to się udało. Ciekawe, nie? Sami zobaczcie tutaj.


Skocz do:Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS