Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Praca licencjacka pomocy

LukaszOlo

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam

Drodzy Bracia i Siostry Studenci. Szukam pomocy , a mianowicie chodzi o 2 rozdział pracy. Nie wiem jak z tym ruszyć. Mój temat jest następujący:

"Zachowania nabywcze na rynku usług bankowych w latach 2005-2012"

Generalnie mam wiele wskazówek nie wiem jednak jak zacząć. Chodzi mniej więcej o to:

2 rozdział

liczba banków, 2005-2012 nie musi to byc z kazdego roku wystarczy porownanie miedzy 2005 , a 2012 np ile ubyło il eprzybyło co sie połączyło, które powstały, jakie to banki, liczba banków, jakieś tabelki, zestawienie.

W podaży-jakie banki, co oferują, usługi na tym rynku np kredyty lokaty produkty strukturyzowane,

W popycie-ilu klientów, z czego korzystają. Nie piszemy teorii co to bank, NBP, bank centralny. Nas interesuje co oferują i komu oferują konkretnie banki komercyjne. Uwarunkowanie decyzji czyli co wpływa na decyzje, że idzie do tego i tego banku

Na stronie KNF.PL są podmioty sektora bankowego, na dzien dobry pokazuje klasyfikację banków mozna podobno wg Pani promotor znaleźć tam 3/4 o podaży.I ze strony wykaz banków jako załącznik.

Determinanty- co determinuje->ceny produktów bankowych, dochody

W 3 pkt % kredytów od tyle do tyle, % lokat

Może być 10 najwiekszych banków, niekoniecznie pełna oferta wskazana w konkretnym segmencie. Z czym związane jest to, że klient wybiera taki, a nie inny bank

Dane statystyczne o dochodach ludności, o wydatkach z Gus np., sredni akrajowa

Nasze potrzeby , preferencje, opinie, ceny, postawy,

Generalnei to co w 1 rozdziale trzeba odnieść do tego np.

Może ktoś ma pomysł jakby to po kolei ułożyć czy coś. Pomóżcie wiecznemu studentowi się obronić! Nie chodzi o to żeby ktoś za mnie to napisał, bardziej pokierował. Wiadomo zapłacę za jakąś konkretną pomoc chyba, że ktoś jest wolontariuszem to Bóg zapłać, jednak i tak na pewno bym się odwdzięczył.

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS