Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Miśkolorowy

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Coraz modniejsze, coraz bardziej dochodowe ale jak działaja formy kurierskie? Myśle i dumam nam biznesem i wpadła mi do głowy myśl stad moje nat pytania:

Czy ktos może korzysta z usług kurierskich? jestescie zadowoleni? jak czesto zamawiacie cos kurierem a jak czesto wysyłacie?

Sosnowianka

Debiutant

**

0  

ciężko jest się wybić, tak jak kolega mówi to praca od rana do wieczora. Powiem Ci,że musiałbyś być nieźle konkurencyjny z cenami, ja na przykład jak zamawiam kuriera, chce by to był tani kurier za granicę , poszukuje w pośredniku kurierskim taniej opcji wysyłki paczek za granicę. To w sumie parapmetr który interesuje mnie najbardziej, na kolejnym miejscu jest czas doręczenia.

Tyrion93

Użytkownik

0  

Hej,a myśleliście pracy w call center? Ja pracuję i nie jest źle, są niezłe pieniądze i mamy fajną ekipę. Jest wiele mitów na temat tej pracy,a szkoda, bo łatwo połączyć ją ze studiami. Zachęcam zapoznać się z tym artykułem https://grupaprogres.pl/na-sluchawkach-prawdy-i-mity/ może komuś to rozjaśni trochę i pomoże w podjęciu decyzji. Pozdrawiam Was serdecznie Smile

xatuu

Debiutant

**

0  

Super! Znakomicie, dzięki wielkie za interesujące info w tej kwestii Smile

Zwłoki mają to do siebie, że się odnajdują

ddidennaume

Debiutant

**

0  

Warto podpytać znajomych w tej materii. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie coś w tym obszarze tematycznym doradzić.

Aby więcej zarabiać, musisz się więcej nauczyć. - Brian Tracy

nesantyaxy

Debiutant

**

0  

Według mnie warto podpytać w tej materii znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc Smile

Człowiek upada i się podnosi. Jedni nazywają to gimnastyką, inni sensem życia – Sławomir Kuligowski

rohlfs

Debiutant

**

0  

Altimi Software House jest agencją oferującą outsourcing usług IT. Od jakiegoś czasu poszukują osób na stanowisko programisty specjalizującego się w języku Java https://altimi.com/praca-it/java/ .
    Do obowiązków takiej osoby będzie należało:
    - tworzenie oprogramowania oraz jego rozwój,
    - wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań,
    - sporządzanie dokumentacji.

ryszard4545

Debiutant

**

0  

W życiu każdego polaka najważniejsza jest praca według mnie.

Tyrion93

Użytkownik

0  

Witam,a co sądzicie o pracoholizmie? Mam znajomoą,która rok temu skończyła studia i dostała dobrą pracę, no i się zaczęło..pracowała po tyle godzin, nie miała czasu dla siebie i innych,aż podupadła na zdrowiu i psychicznie,i fizycznie...co robić w takich sytuacjach? Mam kilka porad,które znalazłem tutaj https://grupaprogres.pl/pracoholizm-mit-...y-problem/ Czy ktoś spotkał kogoś z podobnymi problemami,a może ktoś z Was ma takie problemy? Myślę,że warto zastanowić się nad tym tematem

sówka

Użytkownik

0  

@rolhfs tez szukaliśmy do nas do biura kilku specjalistów głównie zajmujacych sie SEO i programistow. W przypadku zatrudnienia osob na takie stanowiska to jestem zdania ze lepiej wspolpracowac przy zatrudnieniu z dobra agencją tego typu http://workroom.com.pl/ Maja baze specjalistow, Ty jako pracodawca masz konkretne oczekiwania wobec pracownika i w ten sposob was łącza i ustalaja terminy spotkan rekrutacyjnych

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS