Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
odszkodowanie

kotcerky6

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witam. W ostatnim czasie w moją bratową, która stała na światłach wjechał nieodpowiedzialny kierowca.. chcę jej pomóc w staraniu się o odszkodowanie. dużo pozytywnych opinii ma dochodzenie odszkodowań więc też skorzystam z tej oferty

Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2019 19:57 przez kotcerky6.

RileyGB

Debiutant

**

0  

Kiedy byłem mały to za złamanie ręki dostałem jedyne 100 zł...

evka1

Użytkownik

0  

Wiele zależy od tego, gdzie wydarzył się wypadek. Jeśli w UK, to tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ jest namiar na firmę, która zajmuje się odzyskiwaniem należnych pieniędzy. Wiadomo, że w obcym państwie trudno jest się rozeznać co i w jakiej kwocie się należy. Taka pomoc jest ważna, szczególnie, że nie trzeba żadnych opłat wstępnych ponosić.

rokokokowiec

Użytkownik

0  

Według mnie nie ma tutaj nad czym się zastanawiać. Najlepiej od razu wybrać się do dobrego prawnika, który z łatwością poradzi sobie ze sprawą odszkodowania. Ze swojej strony mogę polecić Wam kancelarię z Katowic, z której usług miałem okazję korzystać. Na ich stronie www:√https://pirozek.pl/odszkodowania-prawnik-odszkodowania-prawnik-ubezpieczenia-katowice/ znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS