Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Praca w Policji - warto?

stefan201

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Warto waszym zdaniem pracować obecnie w Policji? Trzeba spełnić jakieś szczególne wymagania?

iwonaa92

Debiutant

**

0  

Warto, choć nie jest to praca dla każdego, poza tym nie łatwo ją dostać - wymagań jest naprawdę sporo. Musisz przejść test sprawności fizycznej, test psychologiczny i test wiedzy. Najtrudniej chyba przejść ten test psychologiczny (multiselect) - na http://testydopolicji2018.com.pl mają odpowiednie materiały, które pomogą się do niego przygotować.

annTeresa

Debiutant

**

0  

Ja kiedyś pracowałam w policji, ale to zdecydowanie nie była praca dla mnie. Mnóstwo emocji, strachu, stresu itd, wiadomo że pracuje się z przestępcami. Zmieniłam pracę na opiekunkę nad starszymi osobami i wyprowadziłam się do Niemiec Smile teraz żyje sobie powoli i bezpiecznie, a pracę mam zapewnioną z http://www.eurocare.com.pl/praca-opiekunka-niemcy więc nie muszę się martwić, że ją stracę.

maciejj862

Debiutant

**

0  

stefan201 napisał(a):
    Warto waszym zdaniem pracować obecnie w Policji? Trzeba spełnić jakieś szczególne wymagania?

Tak, warto i tak, trzeba spełnić określone wymagania, m.in. przejść przez test sprawnościowy i badania psychologiczne, do tego dochodzą badania lekarskie i test wiedzy. Szczegóły masz na stronie Policji, a na multiselect znajdziesz aktualne pytania do niektórych z tych testów.

Szkiełko

Debiutant

**

0  

Mam znajomego i sobie chwali, ale też wiem, że nie każdy się do tego nadaje

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Cóż, bez wątpienia praca w policji wymaga specjalnych predyspozycji. Sama posiadam kolegę, który pracuje w jednostce specjalnej i nie raz słyszałam, jak bywa tam ciężko. Dlatego też sama też dużo chętniej postawiłabym na pracę w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Wiele ciekawych ofert w tym zakresie można znaleźć np. na http://avanti-medic.eu/ , a co więcej jest to oczywiście praca w pełni legalna z dobrym wynagrodzeniem.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS