Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Praktyki w Polskiej Akademii Nauk

robocik

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Latem 2015 r. wybrani studenci i doktoranci z różnych uczelni i kierunków już po raz jedenasty stworzą interdyscyplinarny zespół poświęcony rozwikłaniu naukowych problemów postawionych przez dynamiczny świat biznesu.

To inspirujące zderzenie świata nauki i biznesu umożliwią XI Letnie Praktyki Badawcze organizowane przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów Polskiej Akademii Nauk (CZMIS) w Warszawie.

Aby dołączyć do niecodziennego zespołu praktykantów i zdobyć tym samym unikatowe doświadczenia zawodowe należy przesłać aplikację (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) na adres: praktyki@ibspan.waw.pl.

Rekrutacja trwa do 31.03.2015 r.!

Kogiel

Debiutant

**

0  

Komu z Was udało się dostać na te praktyki? Jak je oceniacie? Czy rzeczywiście mają one charakter badawczy, czy są tylko z nazwy? Myślę o doktoracie i taki typ praktyk bardzo by mi się przydał. Widzę że właśnie trwa rekrutacja na następną edycję i zastanawiam się czy nie aplikować.

robocik

Debiutant

**

0  

Praktyki zdecydowanie są badawcze, to nie tylko taka nazwa Smile Polecam zajrzeć na stronę praktyk, są tam projekty, jakie zrealizowano w poprzednich latach - dla doktorantów z różnych dziedzin praktyki wręcz idealne Smile

Kogiel

Debiutant

**

0  

Dzięki za odpowiedz. Znalazłam kilka ciekawych materiałów na temat tego czym zajmuje się ta organizacja. Widać że rzeczywiście jest ona interdyscyplinarna i mam nadzieję że odnajdę się w jakimś temacie.

robocik

Debiutant

**

0  

Jeśli jesteś studentem AE, na pewno się odnajdziesz, co roku jest sporo ekonomistów z całej Polski, to przy tym świetna okazja wymienić wrażenia.

KKabestan

Debiutant

**

0  

No właśnie wiem. Ostatnio praktyki poszły mocno w stronę ekonomii, a co za tym idzie - są one wyjątkowo wartościowe dla studentów tej uczelni.

Kogiel

Debiutant

**

0  

Dzięki za odpowiedz. Na szczęście zdążyłam wysłać aplikację. A jak długo czeka się na opowiedz? Bo wysłałam też do innych miejsc, ale chciałabym się na te dostać.

robocik

Debiutant

**

0  

Zgłoszenia są przyjmowane na bieżąco, także na pewno w ciągu kilku dni dostaniesz odpowiedź.

Kogiel

Debiutant

**

0  

Odpowiedzi jak do tej pory jeszcze nie dostałam, może dlatego że jak widnieje na fb rekrutacja została przedłużona do 30 kwietnia i czekają na więcej zgłoszeń. Pozdrawiam

Kogiel

Debiutant

**

0  

Ja nie dostałam się na te praktyki, ale mają jeszcze kilka miejsc na tegoroczną edycję, wiec macie jeszcze szanse.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS