Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Pralka - jaka?

Ajlar

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Heyah! Potrzebuje kupic pralke do wynajmowanego mieszkania - jaka polecacie - aby byla dosc tania, ale zarazem posluzyla mi te pare lat? Myslalem o Candy - rodzice taka maja u siebie w domu i u nich juz dziala bezproblemowo z 7 lat. Co o tym myslicie?

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Candy ma tanie pralki, ale niezbyt dobre.

Dologres

Debiutant

**

0  

Ja bym wolała kupić sprawdzonego Boscha. Zobacz na electro.pl w jakich jest cenach, bo może się okazać, że jest tańszy i wtedy wybór będzie wg mnie oczywisty...

patty1

Zaawansowany Użytkownik

0  

Najlepiej kupować takie pralki, do których łatwo będzie dokupić części. Ja mam z Whirpool i nie mam z tym problemu, są one dostępne chociażby tutaj https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-pr...60143.html i to w bardzo dobrej cenie.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Wiadomo, że kiedyś coś sie zepsuje. Warto zwracać uwagę na serwis.

jjusti188

crazy89

0  

A co zrobilibyście jakby wasza pralka odmówiła posłuszeństwa? Naprawialibyście ją czy raczej kupilibyście nową? Bo zastanawiam się co robić. Pralka nie wiem, dlaczego nie chce wirować, a woda stoi także nie mogę otworzyć drzwiczek. Szukałam jakiś wskazówek co mogłoby być przyczyną i trafiłam na artykuł https://www.restartagd.pl/dlaczego-pralk...przyczyny/ . Problemy nie wydają się być zbyt poważne jak na pierwszy rzut oka, także może warto byłoby ją naprawić...

rudyNiuchacz

Debiutant

**

0  

A może warto jakąś polską pralkę kupić?

Daro890

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem najlepszą opcją jest pralko-suszarka. Dzięki suszarce nie musimy się martwić jaka jest pogoda za oknem, a i nie każdy ma z nas podwórku lub balkon gdzie można wysuszyć ubrania. Rozwieszanie ubrań w domu również może być kłopotliwe bo zajmuje to trochę miejsca.

3tarantino

Debiutant

**

0  

Pralka? ja szczerze mówiąc kupiłem po prostu najtańszą, nie zwracałem uwagi na parametry...

tosiasamosia

Użytkownik

0  

Wiem doświadczenia, że na sprzętach agd nie należy oszczędzać bo prędzej czy później, odbije się to na nas. Lepiej kupić od razu raz, ale wybrać porządny sprzęt który posłuży przez lata. Przy dzisiejszych udogodnieniach, pralki można kupić na prawdę za niewielkie pieniądze. Mi spodobały się pralki ładowane od góry https://www.ceneo.pl/Pralki/Ladowanie:Od_gory.htm i zastanawiam się nad jej zakupem.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS