Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Prezent dla koleżanki z roku

Mungatos

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

koleżankom zawsze kupuję coś do ich typu cery. ostatnio jednej z nich miałam coś kupić na urodziny, zapytałam jaką ma cerę, dowiedziałam się, że naczynkową i tu udało mi się dowiedzieć, co wybrać http://modaija.pl/cera-naczynkowa-charak...ielegnacja koleżanka się cieszyła, bo mówiła, że miewa problemy z doborem odpowiedniego kremu.

Maco

Debiutant

**

0  

pomarańczka napisał(a):
    Też mi się wydaje, że można kupić coś do ubrania. My często dajemy sobie np. torebki.

Bardzo fajna sprawa. Ewentualnie w ten deseń może być jakiś skórzany plecak, jeśli koleżanka nosi (zresztą, przyda jej się wcześniej czy później, choćby na jakieś wypady).

pik

Użytkownik

0  

Proponuję dać jakiś śmieszny gadżet. Szczególnie jeśli jesteście w koleżeńskich relacjach. Na tej stronie jest spora lista prezentów jakie można podarować dziewczynie z róznych okazji:
    http://www.goodies.pl/386-prezenty-dla-dziewczyny

Moja najlepsza koleżanka miała ostatnio urodziny Dostała ode mnie świecę Yankee Candle o zapachu róż:

Oczywiście sam nie wybierałem ( pomogła mi inna kolezanka - dziewczyny zawsze lepiej wiedzą co podarować innym dziewczynom).

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

A może na przykład coś związanego z jej ulubionymi książkami? Na przykład bardzo fajnie prezentują się takie plakaty na ścianę. Jeśli dodatkowo lubi dekorację wnętrz to sądzę, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Piruetta

Użytkownik

0  

Jeśli koleżanka dba o wystrój mieszkania, to może jaki element dekoracyjny, jak poszewka 50x60? Popatrz na jej mieszkanie i na pewno coś wymyślisz.

fenkuł

Użytkownik

0  

A może coś z akcesoriów herbacianych? Teraz bardzo popularna jest odmiana yerba mate. Możesz kupić jej więc paczuszkę takiej herbaty, a do tego np. jakiś dzbanek albo zaparzacz. Tutaj wyszukasz ciekawe warianty: http://argentynalimited.pl/pl/c/AKCESORIA%2C-PLYTY/7
    Co sądzisz o takim upominku?

krzysiekwilk

Użytkownik

0  

Ja pamiętam, że swojej koleżance kupiłem akcesoria plastyczne z tego sklepu bo potrzebowała: http://www.indygo24.pl/
    Przy okazji, bardzo dobre ceny i mają chyba nawet sklep stacjonarny w Chorzowie.

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Warto zainwestować w oryginalny prezent, a nie w pierwszy lepszy przedmiot. Upominek powinien być dany od serca, ale też musi być dobrze przemyślany. Koniecznie zajrzycie sobie na stronę toys4boys.pl . Jest tam wiele ciekawych pomysłów.

januszjaki

Użytkownik

0  

a może kupić jej po prostu wibrator?:
    http://lubietosiebawie.pl/kat/wibratory/

marylla

Debiutant

**

0  

Właśnie , zbyt proste podejście , chyba że koleżanka jest z grona ,,znajomych na siłę"Wink Jeśli lubi czytać to pewnie sama sobie kupuje książki , takie jakie jej najbardziej odpowiadają . Ja ostatnio podarowałam przyjaciółce kartę podarunkową na dowolny zabieg w najlepszej klinice medycyny estetycznej ,oczywiście zabieg w umiarkowanej cenie . Ale najfajniejsze jest to że Ada powiedziała że nigdy sama nie sprawiła by sobie takiej przyjemności i że to najwspanialszy prezent jaki dostała.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS