Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Prezent dla koleżanki z roku

Kanelbullar

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Witajcie. Koleżanka jest wybredna, w jej mieszkaniu jest mnóstwo książek i jakoś wydaje mi się że wszystkie przeczytała. Chce jej dać jakąś książkę, której z pewnością nie miała okazji przeczytać. Nie wiem spośród kilkunastu padło na to:

fot. http://www.patandrub.pl/sklep/k-8-zestaw...j-ksiazke/

Opis mnie na tyle zaciekawił, że sam chętnie bym przeczytał, ale nie zrobiłem tego jak do tej pory - dlatego prośba dla Was -ciekawa pozycja? Spodoba się młodej dziewczynie (20 lat), feministce? Wszelkie "recenzje" i opinie mile widziane!

ManaGame

Debiutant

**

1  

Uwielbiam książki. Wręcz ubóstwiam. Gdy mam okazje czytać, to czytam. Niemniej jednak wyżej wymieniona pozycja mnie nie interesuje. Nie sięgnęłabym po nią. Jest o wiele więcej wartościowych książek, które z chęcią bym przeczytała.
    Prędzej w prezencie dałabym książki motywacyjne Mana Game.

Uczenie ekonomii to według ciebie męczarnia? Nie lubisz uczyć się z notatek i nie wierzysz w to, że może cię to zainteresować? Zagraj w grę, zmieni to twoje spojrzenie na na naukę! Mana Game

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

To ciężkie, teraz moda na Greya, żart oczywiście Smile Uważam obie pozycje za interesujące.

tosia

Debiutant

**

0  

Nie wiem czemu, ale te pozycje mnie niezaintrygowany. Po prostu to nie mój klimat.

magda906

Użytkownik

0  

A może kup jej jakiś drobiazg w postaci biżuterii srebrnej. Widziałam wiele takich propozycji na: http://www.anellosilver.com/pl/ , każdy znajdzie coś dla siebie na pewno. Ceny są bardzo przystępne, a taka biżuteria pasuje zawsze do wszystkiego.

MarysiaGoszcz

Debiutant

**

0  

Nie wiem, czy książka to dobry pomysł, raczej pójście na łatwiznę. Lepiej już zaproponować ciekawe wyjście, np. na obiad do restauracji lub do kina.

velbina

Debiutant

**

0  

Hahaha, świetny pomysł Big Grin

szczepania

Debiutant

**

0  

Mnie z nowych polskich tytułów bardzo zainteresowała "venus bez futra" saszy różyckiej, w którym opowiada historie i anegdoty ze swojej pracy jako striptizerka. Wink czy ktoś już to czytał? jak wrażenia?

andrecourt

Debiutant

**

0  

MarysiaGoszcz napisał(a):
    Nie wiem, czy książka to dobry pomysł, raczej pójście na łatwiznę. Lepiej już zaproponować ciekawe wyjście, np. na obiad do restauracji lub do kina.

Ja bym postawiła na prezent praktyczny i z przymrużeniem oka. Np kabaretki. Kto szukał ten wie jaki jest problem z wyborem w sklepach stacjonarnych. Mojej siostrze zakupiłam w internecie rajstopy Lingerie Pontyhose (http://producent-rajstop.eu/), o bardzo ciekawym wzorze z kwiatów róży.

Dembiso

Użytkownik

0  

W tej chwili jak sklepy są pełne znalezienie prezentu jeszcze jak zna się jakoś tam osobę, którą mamy obdarowywać nie powinno być problemem. Macie przecież coraz więcej sklepów takich jak Toys4Boys które specjalizują się w asortymencie który nadaje się na prezenty przykład z takich nowości na topie - http://toys4boys.pl/smartphone-projector...m7079.html myślę, że fani nowych technologii będą zadowoleni a i sam prezent nie jest jakoś mocno obciążającym portfel.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS