Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Prezenty Świąteczne

Rzepka99

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Nigdy nie byłem jakoś specjalnie pomysłowy w kwestii kupowania prezentów zwłaszcza zabawek ale w tym roku to wyszło mi świetnie. Moja młodsza siostra uwielbia bawić się w gotowanie dlatego pomyślałem że dostanie ode mnie różne takie akcesoria kuchenne. Oczywiście zabawkowe. Zdecydowałem się na ofertę http://www.trendysmyk.pl/114-akcesoria-kuchenne- Wiele dobrego na ich temat słyszałem a po za tym już na pierwszy rzut okna zabawki te są świetne.

Polya1982

Debiutant

**

0  

U mnie w zeszłym roku problem się rozwiązał, bo bratanek poszedł do szkoły i wprost uwielbia się uczyć i czytać książki. Dlatego w tym roku również taki prezent mogłam mu sprawić. Dodatkowo znalazłam tanią księgarnię internetową gdzie jest bardzo dużo fajnych tytułów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Również niskie ceny i promocje działają bardzo na jej korzyść. Od zawsze byłam właśnie zwolenniczką edukacyjnych prezentów dla dzieci, które w pozytywny sposób będą kształtowały dzieci.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Książeczki dla dzieci to dobry pomysł na prezent, to fakt. W zasadzie dla każdego.

fenkuł

Użytkownik

0  

Najlepszym prezentem dla kobiet (niezależnie od okazji) będą chyba stare sprawdzone gadżety w postaci perfum, biżuterii, bielizny itp. Myślę, że radość sprawi także dobra gatunkowo torebka. W końcu która Pani jej nie używa na co dzień! Jeśli szukacie jakiś fajnych modeli takich torebek, to na Brytyjka.pl jest sporo wariantów. Znanych i lubianych angielskich firm. Zdecydowanie jest w czym wybierać, więc polecam przejrzeć ich asortyment.

Kmieciu

Debiutant

**

0  

Świąteczne, czy też z jakiejś innej okazji - moim zdaniem warto inwestować przede wszystkim w zabawki edukacyjne. Spójrzcie sobie np. tu http://www.hoplik.pl/Pomysl-na-prezent-d...66779.html Tam są różne fajne inspiracje, np. tablice edukacyjne Smile Tego typu prezenty to najlepsza możliwa inwestycja w małe dziecko Big Grin

Jeśli naprawdę Bóg stworzył ludzi, to przy nim spędził trochę więcej czasu

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

No święta są tuż tuż, na pewno warto zacząć myślec także i o prezentach.

zabrzanka

Debiutant

**

0  

Moim zdaniem na świąteczne prezenty można wybrać eleganckie zegarki. Zobaczcie tu http://protime24.pl/
    Są zegarki damskie i męskie znanych i cenionych marek. Dużo cen promocyjnych. Zegarki z paskiem lub bransoletką. Za całkiem przyzwoitą cenę można zrobić elegancki prezent.

zabrzanka

Debiutant

**

0  

Bardzo fajnym prezentem dla najmłodszych jest gra http://www.taniaksiazka.pl/gra-pan-wiade...13373.html Trzeba sie wykazać sprytem, szybkością by na czas pozbierać wszystkie piłeczki i wygrać z panem wiaderko. Dobra zabawa murowana.

DanuSska34

Debiutant

**

0  

Już teraz zaczynam kupowanie prezentów świątecznych. W większości stawiam na bony podarunkowe.

bahuone

Debiutant

**

0  

Prawdę mówiąc, nie jest to moja dziedzina. Niezbyt się na tym znam i dlatego też nie jestem w stanie pomóc.

Sny przychodzą z przeszłości. Nie z przyszłości. Nie mogą cię zniewolić. To ty musisz je zniewolić

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS