Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

blanka

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Dziecku na Święta Bożego Narodzenia warto zamówić wideo od Świętego Mikołaja. Jest to świetne i praktyczne rozwiązanie, które dostarcza dużo radości. Tutaj listymikolaja.pl można złożyć zamówienie. Super sprawa!

blanka

Zaawansowany Użytkownik

0  

Dziecku na Święta Bożego Narodzenia warto zamówić wideo od Świętego Mikołaja. Jest to świetne i praktyczne rozwiązanie, które dostarcza dużo radości. Tutaj listymikolaja.pl można złożyć zamówienie. Super sprawa!

aestus

Debiutant

**

0  

Żona mnie zaskoczyła i kupiła mi... alufelgi Big Grin Przyznam, że zaskoczyła mnie ogromnie bo, choć po cichu o nich marzyłem to jednak spory wydatek i szkoda mi trochę było. Zastanawiałem się też skąd wiedziała jakie mi się podobają, ale okazało się, że znalazła na stronie, którą przeglądałem i ja: https://oponafelga.pl/szukajfelgialu/. Ceny mają naprawdę konkurencyjne, dużo modeli na stanie i na zamówienie. Prezent wyjątkowo trafiony Smile

aestus

Debiutant

**

0  

Żona mnie zaskoczyła i kupiła mi... alufelgi Big Grin Przyznam, że zaskoczyła mnie ogromnie bo, choć po cichu o nich marzyłem to jednak spory wydatek i szkoda mi trochę było. Zastanawiałem się też skąd wiedziała jakie mi się podobają i jakie powinny mieć parametry, ale znalazła spryciula w ulubionych a ja miałem zapisaną tę stronę: https://oponafelga.pl/szukajfelgialu/. W sumie dobrze wyszło bo autko zyskało na wyglądzie, bardzo mi się podoba.

fenkuł

Użytkownik

0  

Dla mnie największe wyzwanie stanowią prezenty dla dzieci. Producenci zabawek prześcigają się w pomysłach więc propozycji jest cała masa. Teraz hitem są chyba figurki postaci z serii https://achdzieciaki.pl/imaginext-186 . Kojarzycie je? One naprawdę pobudzają wyobraźnię i zachęcają do działania umysł i ciało dziecka, wspomagając poprzez fajną zabawę ich rozwój. To chyba dobry pomysł na prezent dla dziecka. [/align]

ksiezycowka

Debiutant

**

0  

Ja jestem zdana, że warto się w tych sprwach radzić jakiegoś speca. Można sobie wielu trudności i problemów oszczędzić...

Zwierzanie się drugiemu człowiekowi jest w gruncie rzeczy jak gra, w której albo wszystko się przegrywa, albo wygrywa.

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Kupujcie mądre prezenty nie tylko to co modne.

Jakoszczędzam

Debiutant

**

0  

Ja inspirację na prezenty czerpię, przeglądając Aliexpress.

Patron

Użytkownik

0  

Co kupujecie kobietom na jutrzejszy dzień kobiet?

http://eurotexpoland.pl/ - najlepsze rozwiązania w dziedzinie taśm transportujących i pasów napędowych!

kraser

Debiutant

**

0  

prezent sie nalezy nie ma co !

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS