Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Layla

Zaawansowany Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

1  

Zwykle staram się dowiedzieć co ta osoba chce dostać. Jeśli nie mam pomysłu na prezent, to wręczam kartę podarunkową, bo w końcu możliwość nabycia nowych modnych ubrań ucieszy każdego i nie muszę się martwić, że kupię coś nietrafionego. Za to osobom, które są dla mnie bliskie, często wykonuję coś własnoręcznie Smile.

smartie

Debiutant

**

0  

Czy myślicie, że bransoletka shamballa http://www.carlena.pl/shamballa będzie dobra na prezent dla mojej koleżanki na urodziny?? Jeśli tak to doradźcie mi jeszcze czy lepiej jednolitą czy kolorową Tongue.

gO7md1t27r

Debiutant

**

0  

At 

75 cent coupon here or a $2. Footwear Having the proper of shoes in bowling is an advantage. If us are lucky enough to experience a housekeeper or perhaps maid, you should make sure she knows she shouldn’t utilize anything stronger about this stuff. In this way, NFL Jerseys Cheap , they will will improve and also have watch hobby soccer games online. The legal advisor will also keep you informed about the highs and lows of the market price. Wholesale Jerseys China .When in need of a general contractor Lexington KY people should stay away from those who refuse to apply for building permits.Bean bags are gaining popularity these days due to their availability in a number of colours and designs.Delhi similarly has numerous luxury hotels, both from leading international hotel chains and Indian hotel chains too. Giving the young ones their own space in the coat closet will teach them independence.com - an online designer handbag resource, with extensive information on Purses. It will allow on your own towards scan numerous drives at the same time, such as community drives. The Professional Woman of today's business word. These extreme or recurring allergies are usually caused by their immune system attacking foreign substances. Several athletes who’re not necessarily planning on the effects from the temperature on his or her moisture ranges turn out dealing with signs or symptoms which cover anything from temporary pain to serious issues that can easily property even fittest athlete inside the healthcare facility. NFL Jerseys China . xboter 2014

Ernest54

Debiutant

**

0  

Jakiś spam powyżej ??

Henio86

Debiutant

**

0  

Ja też najpierw delikatnie sonduję co dana osoba chce. Jeśli się nie da to pytam jej znajomych.

magda906

Użytkownik

0  

A co myślicie o takich butelkowcach jak te http://www.versanis.pl/produkty,12,Butelkowce ? Znajoma lada dzień przeprowadza się do nowego mieszkania, myślałam o jakimś prezencie z tej okazji i chyba takie stojaki będą ok, tym bardziej, że lubi dobre winko? Moim zdaniem sztuka użytkowa tego rodzaju wkomponuje się w każde wnętrze i świetnie je ozdobi.

ewelina546

Debiutant

**

0  

Ja trafiłam niedawno w sieci na coś takiego http://www.modernclock.pl - jak dla mnie bardzo fajny prezent dla każdego, kto nie ma pomysłu na dekorację ściany. Nie dość, że praktyczny, nieziemski i nowoczesny, to jednocześnie subtelny i zwyczajnie śliczny. Zegar musi być w każdym domu, więc dla mnie taki prezent to strzał w dziesiątkę.

michałek

Debiutant

**

0  

ja z prezentami nigdy nie mam problemów. O ile znamy bliską nam osobę to po kłopocie

Michał173

Debiutant

**

0  

Rownież nie mam z tym problemów. Trzeba dobrze znać i troche poobserwowac daną osobę. Z reguły można kupić super prezent w dobrej cenie. Liczy się pomysłowosc Smile

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Mój teść idzie na emeryturę, chcemy kupić porządny prezent w postaci domku ogrodowego, będzie zadowolony. Lepiej jeden porządny, niż kilka zegarków.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS