Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

just12345

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja swoim bliskim kupiłam prezenty ze stronki allinside.pl. Chłopakowi kupiłam słuchawki bezprzewodowe, rodzicom piękną pościel + kosmety+ ubrania, siostrom podobnie Big Grin wszyscy byli zadowoleni. Bardzo dużo kupiłam prezentów, po niskiej cenie, a bardzo fajne

joasia.b

Debiutant

**

0  

Zbliżają się walentynki, zatem i czas gdzie kupuje się bliskim upominki. Smile Ja swojej drugiej połówce zamówiłam śliczny breloczek, zresztą na http://art-madam.pl/walentynki/ jest mnóstwo niepowtarzalnych rzeczy. Do tego jakiś wypad do kina. Smile Jeśli chodzi ogólnie o prezenty to warto dobrać je pod hobby, zainteresowania, wiek i płeć danej osoby. Smile Dla chrześnicy na jej urodzinki zamawiałam też ostatnio grę drewnianą z http://www.remi.biz/kat/10/pomoce-dydakt...er=default - takie drewniane zabawki bardzo przypadają jej do gustu. Smile

Tyrion93

Użytkownik

Status: Online

0  

A czy uważacie, że pierścionki z diamentami są odpowiednie na 3 rocznicę związku z narzeczoną ? Smile Ona bardzo lubi właśnie różnego rodzaju biżuterię i właśnie znalazłem stronkę http://aimor.pl/pierscionki gdzie takie pierścionki można dostać w dość dobrych cenach. Jakie jest Wasze zdanie?

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Mam pewien pomysł na prezenty. Od pewnego czasu kupuje rękodzieło na ogłoszeniach, albo staroć, małe dzieło sztuki, po prostu coś oryginalnego. Kosmetyki kupowałem wcześniej, ale po miesiącu śladu po prezencie już nie ma.

magda906

Użytkownik

0  

A myślicie, że nastolatce spodoba się jakaś torebka młodzieżowa z brytyjka.pl? Atmosphere to dość popularna marka, maja fajne ubrania, buty i torebki. Modne wzory, a ceny rozsądne. Może to będzie dobry pomysł?

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ładne są te torebki i myślę, że spokojnie możesz je kupić.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Też bardzo mi się podobają. Może też sobie kupię?

janko

Zaawansowany Użytkownik

1  

Najpopularniejszy prezent dla chłopaków to t shirt męski z nadrukiem, albo z hipsterskim napisem Smile

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Zgadzam się - sama się często do tego uciekam. Można dać też ewentualnie bon do sklepu.

Magdalena Michalak

Użytkownik

0  

Sama dostałam ostatnio bardzo ładny prezent od rodziców, a konkretnie taką komodę kolonialną http://komodykolonialne.pl/jaki-kolorodc...-kolekcje/ . Zawsze chciałam mieć w domu coś, co będzie stylistycznie związane z Indiami i w końcu mam, piękny wykonany z litego drewna mebelek.
    .

Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2015 15:23 przez Magdalena Michalak.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS