Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 

Rodiril

Użytkownik

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Ja ostatnio kupiłam mojemu starszemu bratu
    prezent w sklepie Toys4Boys - dokładnie skarbonka licząca. Bardzo się ucieszył,bo mówił, że odłoży sobie na wakacje Big Grin także prezent bardzo trafiony Smile

pik

Użytkownik

0  

Jestem zdania,że najlepsze są praktyczne prezenty. Sam lubie dostawać ciuszki czy buty bo przynajmniej potem nie muszę biegać po galeriach handlowych w poszukiwaniu jakichś sensownych ciuchów.

Niezłe ciuszki są w sklepie megakoszulki;
    http://www.megakoszulki.pl/

Robiłem tam zakupy już wiele razy. Wszystko wykonane konkretnie i z dobrych materiałów.

kandydatka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Ja raz w Toys4Boys kupiłam prezent dla kolegi. Ale rzadko tam zamawiam, bo raczej unikam takich zabawnych gadżetów.

wilkamora

Debiutant

**

0  

Ja zawsze stawiam na praktyczne upominki. Jak zna się gust osoby, którą mamy obdarować, to wybór prezentu jest dużo łatwiejszy. Ostatnio kupiłam dla swojej przyjaciółki jedną z torebek pikowanych z fajnego sklepu online: torebki pikowane
    Byłam bardzo zadowolona z jakości produktu (torebka okazała się identyczna jak na zdjęciu, więc to nie jakieś oszustwo) + z szybkiej dostawy. Mogę więc śmiało polecić ten sklep!

Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2016 21:04 przez wilkamora.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

A co kupujecie dla dzieciaków? Macie jakieś sprawdzone pomysły lub sklepy? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie do sklepu online Urwis.pl. Tam przygotowano gotowe zestawienia. Tutaj: http://www.urwis.pl/wiek/zabawki-dla-9-i-10-latka macie na przykład zabawki i gry idealne dla 9 i 10-latka. Zerknijcie!

blyskotka

Zaawansowany Użytkownik

1  

Niedawno trafiłam w sieci na okulary porsche i to był strzał w dziesiątkę Smile Znalazłam mnóstwo świetnych opcji na prezent - zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Warto popatrzeć i się zapoznać, na pewno coś ciekawego znajdziecie.

burza

Zaawansowany Użytkownik

0  

Okulary porsche? O tym jeszcze nie słyszałam.

jaca901107

Debiutant

**

0  

A na prezent na roczek macie jakieś propozycje? Ja znalazłem coś tutaj http://mynta.pl/10-pomyslow-na-prezent-na-roczek/ ale może moglibyście doradzić coś od siebie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile

Mądry człowiek nie opłakuje przegranej, lecz szuka sposobu, aby wyleczyć odniesione rany.

zenso

Debiutant

**

0  

W takim razie ja również dorzucę pomysł od siebie. Sam osobiscie bardzo lubie dostawać prakyczne prezenty Nie przepadam natomiast za rzeczami, ktore do niczego sie nie przydają i jedynie zajmuja miejsce na pólce. Jakiś czas temu mój brat cioteczny miał 18-te urodziny i postanowiliśmy się złożyc z rodzeństwem i kupiliśmy mu w prezencie zegarek. Młody był z prezentu bardzo zadowolony. Wybrałem firme Hugo Boss. Wbrew pozorom ich zegarki można dorwać w sieci w calkiem przystępnej cenie:
    http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Hugo_...fault.html - tutaj jest na przykład autoryzowany sklep.

Layla

Zaawansowany Użytkownik

1  

Może warto zainwestować na przykład w baleriny repetto - moim zdaniem to świetny pomysł i każda kobieta na pewno się z niego ucieszy.

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS