Forum AE Katowice
konsultacje badań lekarskich - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Zdrowie i uroda studenta (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Temat: konsultacje badań lekarskich (/showthread.php?tid=11831)


konsultacje badań lekarskich - GMak - 20-11-2018 14:18

Witam,
Korzystaliście może z konsultacji badań lekarskich ze strony https://upacjenta.pl/ ? Ostatnio robiłem sobie badania krwi i chciałem je skonsultować na tej stronie, ale nie wiem jak to do końca wygląda w praktyce.


RE: konsultacje badań lekarskich - maxel88 - 14-02-2019 14:16

Nigdy nie korzystałem z konsultacji wyników badań online. Nie mam problemów ze zdrowiem, więc lekarza odwiedzam tylko wtedy gdy potrzebuję zaświadczenia do pracy itp. Moja sprawdzona przychodnia lekarska to CMC w Krakowie http://www.cmc-center.pl/ badania krwi oraz inne lekarz od razu przegląda na miejscu a więc nie ponoszę już dodatkowych opłat i mam pewność rzetelnej interpretacji.


RE: konsultacje badań lekarskich - Miralotta - 14-02-2019 14:35

Zazwyczaj wyniki badań konsultuje się z lekarzem, który je zlecał.
___________________________________
łóżka tapicerowane


RE: konsultacje badań lekarskich - mirecvvz - 24-02-2019 16:28

Oferujemy wykonanie kroplówki w Państwa domu na terenie trójmiasta. Czas podania kroplówki dopasujemy do oczekiwań pacjenta - działamy całą dobę. http://xn--kroplwka-w-domu-zrb.pl/


RE: konsultacje badań lekarskich - blyskotka - 28-02-2019 16:46

Jeśli chodzi o jakiekolwiek rodzaje leczenia to koniecznie zastanów się też nad leczeniem integracyjnym. Poczytaj sobie więcej na ten temat na stronie IMC: https://imc.wroc.pl/. Moim zdaniem warto wypróbować taką terapię także na sobie.


RE: konsultacje badań lekarskich - Virlla - 20-06-2019 18:11

Zawsze w takich kwestiach powinno się skonsultować ze specjalistą. W końcu zdrowie mamy tylko jedno i należy o nie dbać. Nie możemy pozwolić sobie tutaj na żadne zaniechania.


RE: konsultacje badań lekarskich - krewetka - 09-07-2019 10:19

Ja zas jak robiłam badania w laboratorium diagnostyce, no to w pakiecie miałam jeszcze konsultację z lekarzem, więc nie było źle Smile przynajmniej postawił diagnozę i poczułam się dzieki temu lepiej i kolejne wyniki byly juz ok


RE: konsultacje badań lekarskich - rokokokowiec - Wczoraj 14:28

Kwestia badań jest naprawdę ważna. Każdy świadomy mężczyzna powinien wykonywać regularnie badania profilaktyczne. Jeżeli macie chwilę czasu to polecam zajrzeć na stronę: https://citoplus.citomed.pl/dok/swiadomy-mezczyzna - znajdziecie tutaj informacje dotyczące właśnie takich badań skierowanych do mężczyzn. Ja regularnie odwiedzam tą placówkę i jestem bardzo zadowolony.