Forum AE Katowice
Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Ogólnie z życia studenta (Hydepark) (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Temat: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? (/showthread.php?tid=12698)


Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - dawidek - 27-12-2018 15:40

Jak w tytule. Szukam miejsca gdzie mógłbym znaleźć meble nierdzewne oraz profesjonalne wyposażenie gastronomii. Póki co znalazłem jeden sklep internetowy, ale jednak wolałbym to zobaczyć na własne oczy. Tutaj znalazłem ten sklep. Macie inne pomysły?


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - luiza.zapal - 28-12-2018 13:17

mam podobny problem, szukam do hotelu z restauracją wyposażenia dla profesjonalistów. teraz interesuje mnie pościel biała hotelowa - gdzie? za ile? jakie rozmiary? jeśli ktoś ma sprawdzony namiar - to poproszę


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - zara - 08-02-2019 11:56

Jeśli chodzi o sprzęt taki jak zmywarka do gastronomii to myślę że najlepiej jest od razu iść do Winterhalter, bo ten producent ma najlepsze nowoczesne urządzenia idealne do gastronomii


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - monikabert90 - 08-02-2019 20:32

W takim lokalu gastronomicznym na pewno przyda się również jakiś profesjonalny ekspres do kawy. Spory wybór takich ekspresów maja na przykład na stronie https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-restauracji/. Znajdziecie tam sprzęt od najlepszych światowych producentów i to w całkiem niewygórowanych cenach Smile


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - pamelakojder - 11-04-2019 17:50

Polecam sklep https://technologies4all.pl/ mają naprawdę niezłe ceny za sprzęt bardzo dobrej jakości. Mój tata prowadzi niewielką pizzerię i jakiś czas temu wymienialiśmy sprzęt gastronomiczny i właśnie dość dużo rzeczy kupiliśmy w tym sklepie.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - Layla - 12-04-2019 10:17

Na rynku nie brakuje firm, które posiadają w swojej ofercie sprzęt gastronomiczny.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - rokokokowiec - 20-04-2019 21:55

Też niedawno otwierałam i wyposażałam swój lokal Wink Wybrałam meble restauracyjne od https://dominova.com.pl/meble-do-restauracji i powiem Wam, że jestem z nich bardzo zadowolona! Oglądałam naprawdę wiele mebli, modeli i kolorów, ale te są zdecydowanie najlepsze. Są bardzo solidne i mają świetny design.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - Patron - 25-04-2019 11:26

Na etapie wyposażania lokalu gastronomicznego pod uwagę należy wziąć naprawdę bardzo wiele rzeczy.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - evka1 - 30-05-2019 20:00

Trzeba wybrać dobry sprzęt, aby długo posłużył. Poza tym warto stawiać na profesjonalne rozwiązania. Tutaj https://www.goga-gastro.pl/category/zmywarki mają dostępne zmywarki gastronomiczne, ale nie tylko. Można tam zrobić kompleksowe zakupy. Hurtownia jest dobrze wyposażona w tym zakresie.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - Jasnota - 25-06-2019 10:31

wydaje mi się, że profesjonalnych sprzętów gastronomicznych czy mebli nierdzewnych nie musisz widzieć na własne oczy. Są to prosto wyglądające przedmioty, najważniejsze, aby były wysokiej jakości i miały odpowiednie parametry, dostosowane do Twojego lokalu


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - elabarbara - 15-07-2019 09:55

Najlepiej to jest szukać w sklepach online. Ja jestem w trakcie remontu i na pewno będziemy wymieniać meble kuchenne, zlew, lodówke itd. Przejrzę wasze propozycje, bo może trafię na coś czego własnie szukam. Póki co znalazłam już nowe naczynia i fajne Patelnie do naleśników na Ceneo.plMyślę że to dobra marka więc, będzie to dobry wybór.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - ronno - 16-07-2019 09:37

Ważne jest też odpowiednie wyposażenie łazienki dla klientów w lokalu gastronomicznym. Zwykle poza armaturą wystarczy elektryczna suszarka do rąk i porządny dozownik mydła.


RE: Lokal gastronomiczny - jak i gdzie wyposażyć? - Mirka - 13-09-2019 12:39

Prowadzącym punkty gastronomiczne niezbędne są też piece wielofunkcyjne i ekonomiczne. Wyjątkowo polecane są modele konwekcyjno - parowe, ponieważ zapewniają szybką pracę, a do tego wiele sprzętów ma małe wymiary. Wybór takiego pieca nie jest łatwy, urządzenie musi spełniać pewne kryterium. Dobrym przewodnikiem przy wyborze i zakupie właściwego pieca jest sklep Multi Gastro z bogatym asortymentem takich urządzeń https://multigastro.pl/piece-konwekcyjno-parowe Można się dużo dowiedzieć na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie idealnego sprzętu do przyrządzania posiłków.