Forum AE Katowice
artykuły reklamowe - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Ogólnie z życia studenta (Hydepark) (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Temat: artykuły reklamowe (/showthread.php?tid=16630)


artykuły reklamowe - Aleksyy62 - 30-07-2019 11:01

Hej, Z jakiego sklepu najlepiej kupić artykuły reklamowe? Może ktoś z Was kupował tego typu rzeczy i może mi polecić jakiś sklep? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc.


RE: artykuły reklamowe - laaik - 30-07-2019 11:26

jako takiego sklepu nie ma, ale możesz kupić na zamówienie roll up 85x200 lub tablice reklamowe. By się troche wyróznić warto też wyłożyć troche pieniążków na oklejanie witryn we własnej siedzibie. Często gęsto ludzie robią na tych szybach folia szroniona co ładnie wygląda. Warto sobie też zrobi szyld reklamowy. Chyba że lokal znajduje się w jakimś centrum handlowym i potrzeba nakładki na bramki czy tam naklejki reklamowe. Dość tanio wychodzą różne dekoracja kartonowa albo figury z tektury


RE: artykuły reklamowe - szamer1 - 22-08-2019 19:01

My teraz postawiliśmy na profesjonalne treści sprzedażowe i skuteczną reklamę w internecie. Co prawda jak macie "fizycznie" siedzibę firmy to gadżety reklamowe takie jak długopisy, notesy czy breloczki mają rację bytu jednak jeśli chodzi o internet to warto postawić na skuteczne pozycjonowanie i dobre treści na stronie.


RE: artykuły reklamowe - monikabert90 - 19-10-2019 18:32

To zależy, co dokładniej masz na myśli. Jeśli na przykład interesowałyby Cię flagi reklamowe czy też stojaki na ulotki, to polecam zamówić je w firmie RETIO, z ofertą której możesz się zapoznać na stronie https://www.retio.pl. Jest to firma, która działa na rynku już od wielu lat i ma mnóstwo zadowolonych klientów. Zawsze można tam liczyć na atrakcyjne, niskie ceny i szybki czas realizacji zamówienia Wink


RE: artykuły reklamowe - Mirka - 22-10-2019 10:55

Jeżeli poszukujesz materiałów POS to polecam skontaktować się z agencją marketingową Berkano Expo. Zaprojektują i wykonają ci wysokiej jakości materiały - ścianki reklamowe, display'e, wobblery, opakowania, standy https://www.berkano.pl/portfolio Często korzystam z ich usług i zawsze wszystko jest ok.


RE: artykuły reklamowe - burza - 22-10-2019 12:20

Bo ja wiem? Artykuły reklamowe, czy też raczej gadżety reklamowe, bo o nie pewnie ci chodzi, można znaleźć w wielu sklepach, szczególnie jak szuka się online.