Forum AE Katowice
studia zaoczne - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Wydziały (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Wydział Finansów i Ubezpieczeń (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Temat: studia zaoczne (/showthread.php?tid=203)

studia zaoczne - ewunia1225 - 23-08-2008 00:17

chc? studiowa? zaocznie i jednocze?nie pracowa?, interesuje mnie jak cz?sto odbywaj? si? zaj?cia na kierunku finanse i rachunkowo??, czy musia?abym by? na uczelni co weekend?? czy co dwa tygodnie?? moşe kto? studiuje zaocznie i wie jak to wygl?da??

RE: studia zaoczne - grancias - 05-09-2008 21:22

Czesc! Rowniez wybieram sie na finanse zaocznie. Z tego co patrzy?em na stronach AE (plan zajec 2 semestr), zajecia sa niestety albo stety (zalezy dla kogo) co tydzien ... z tym, ze co 2 tydzien jest tylko 1 dzien nauki (sobota albo niedziela).

RE: studia zaoczne - Karherop - 07-09-2008 21:31

Dzi?ki gracias bo nawet nie wiedzialem o tym dniu wolnym co drugi tydzie? .
Teş wybieram si? na FiR , jedyne co mnie bardzo irytuje to fakt şe kaş? nam czeka? aş do 15 wrze?nia z wynikami rekrutacji , nawet je?li jest to formalno?? ( teoretycznie ) to dali cia?a z tak późnym terminem .

RE: studia zaoczne - grancias - 10-09-2008 10:04

O terminie rekrutacji lepiej si? niewypowiada? ;/ To jest poprostu şa?osne ;/ Oni chyba na si?? przed?uşaj? rekrutacje, şeby tylko nie z?oşy? papierów, gdzie? prywatnie. Wiadomo kaşdy woli studiowa? pa?stwowo, niş prywatnie ...

RE: studia zaoczne - mala - 13-09-2008 18:21

HejSmilejestem na II roku studiów uzupe?niaj?cych na Finansach i rachunkowo?ci i niestety potwierdzam-zjazdy mieli?my co tydzie?

RE: studia zaoczne - Baska - 14-09-2008 21:23

Witam, moze ktos z Was wie czy na zaocznych w ubieglych latach zostala otwarta specjalnosc aktuariat i zarz?dzanie ryzykiem?

B?d? wdzi?czna za odpowiedź.

Pozdrawiam

RE: studia zaoczne - Karherop - 15-09-2008 17:03

Karherop napisał(a):
kaş? nam czeka? aş do 15 wrze?nia z wynikami rekrutacji ,

albo i 16 ? przegi?cie na ca?ej lini

RE: studia zaoczne - grancias - 15-09-2008 19:24

Karherop napisał(a):
albo i 16 ? przegi?cie na ca?ej lini

No tak masz racje dzisiaj o 18.00 zakonczyl sie dopiero termin skladania papierow ;/ Oby jutro podali wyniki ...

RE: studia zaoczne - aneta s. - 16-09-2008 15:55

A wie ktos moşe kiedy jest pierwszy zjazd?? (i kiedy te wyniki :/)

RE: studia zaoczne - Karherop - 16-09-2008 17:04

aneta s. napisał(a):
A wie ktos moşe kiedy jest pierwszy zjazd?? (i kiedy te wyniki :/)

do 10 października trzreba wp?aci? kase za pierwszy semestr , czyli bardzo moşliwe şe pierwszy zjad b?dzie 11 października w sobote ( ale to s? tylko moje domys?y )

a wyników nadal brak, je?li do jutra nadal nie b?dzie to zadzwonie do ich biura , bo to ostre przegi?cie

RE: studia zaoczne - grancias - 17-09-2008 14:27

Ufff dostalem si? ... Wyniki pojawi?y si? chyba ok. 14.00. Mialem takie nerwy dzisiaj rano bo dodzwonic sie nie moglem. Numer ca?y czas by? zaj?ty ... pewnie duşo osób dzwoni?o Tongue 22 wrze?nia na stronie pojawi? si? plany zaj??. Zobaczymy jak nam roz?oş? te zaj?cia Smile

Wyniki s? zamieszczone w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym.

Wkrótce kandydaci otrzymaj? poczt? decyzj? Wydzia?owej Komisji Rekrutacyjnej o przyj?ciu na I rok studiów niestacjonarnych, zaproszenie na spotkanie adaptacyjne na swoim wydziale, umow? o nauk? oraz informacje o op?atach za studia.

Zapraszam na nasza-klase: http://nasza-klasa.pl/school/60807/1269

RE: studia zaoczne - aneta s. - 17-09-2008 15:00

No ufff narescie to podali ;-) Juz rano mia?am teş nerwy ze nadal tego nie ma, nagle od?wieşam strone i uff ;-) Teş sie dosta?am...

Co nie zmienia faktu şe dali plamy z terminami Tongue

RE: studia zaoczne - Karherop - 17-09-2008 17:36

Teş si? dosta?em oczywi?cie , lekka ulga jest , chociaz innej decyzji nawet nie bra?em bod uwage . Mam nadziej? şe i te papiery przyjd? szybko poczt? .
Ciekawe, şe nadal w informacji ogólnej tej któr? wklei?es grancias nadal nazywaj? nas kandydatami , a nie studentami Tongue

RE: studia zaoczne - Shage - 18-09-2008 20:45

Witam wszystkichSmile
Teş si? dosta?amWink Wiec do zobaczenia na uczelni

RE: studia zaoczne - darkness - 20-09-2008 17:01

elo teş b?d? na FiR :] oby szybko przyszed? ten list, juş i tak na d?ugo przetrzymali w niepewno?ci :]

a tak w ogóle to jak b?dzie to spotkanie organizacyjne to trzeba sie ubra? na galowo czy normalnie? bo jedni mi mówi? tak a inni co innego i nie wiem Tongue

RE: studia zaoczne - aneta s. - 20-09-2008 19:22

Najlepiej ubrac sie swobodnie i miec w torbie garniaka awaryjnie Big Grin Ja tam nie wiem.. ale zawsze by?am zdania şe lepiej ubra? sie '?adniej' i jakos wyglada? niş ubrac sie 'jako tako' i potem przyci?gaj?c niefajny wzrok 'waşniejszych' tego şa?owa? ;-)

RE: studia zaoczne - darkness - 22-09-2008 12:13

sa juş te plany lekcji, ale sk?d mam wiedzie? która jestem grupa ?wiczeniowa.. przeczyta?am instrukcje i kurde 2 i 3 cyfra nie wiem jakie bo niby sk?d :/ a tam jest kilkana?cie opcji :/ rozumie to kto??? moşe co? przeoczy?am Tongue

RE: studia zaoczne - dose - 22-09-2008 17:14

witam
ja równiez jestem na finansach i rachunkowo?ci niestacjonarnych
co do grup - z tego co zrozumia?am z instrunkcji sa one dostepne w naszym dziekanacie, wi?c na pierwszym zjeździe (który mamy wszyscy w ten sam dzie?) trzeba sobie podej?c pod dziekanat

jest ktos z gliwic ?

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - dose - 22-09-2008 17:15

aa i jeszcze jedno studia uzupe?niaj?ce magisterskie Smile

moşe ktos jest

RE: studia zaoczne - Shage - 22-09-2008 19:21

ja jestem Smile ale której grupie to nie mam poj?cia :]

RE: studia zaoczne - jhania - 22-09-2008 19:39

Hej :*
Kiedy ma by? ten "dzie? adaptacyjny"? Z planu wynika, şe 1XXFUN ma zaj?cia od 18.10 (?), a na poprzednich semestrach "adaptacyjne" by?o kilka godzin z pierwszego dnia...

RE: studia zaoczne - darkness - 26-09-2008 12:17

dosta? juş ten list kto? w ogóle?

jhania
NA stronie AE pisze:

Szanowna Pani
Szanowny Panie

W zwi?zku z przyj?ciem na pierwszy rok studiów, zapraszam na uroczyste spotkanie inauguruj?ce rok akademicki 2008/2009, które odb?dzie si?:

10 października 2008r. o godz. 17:00 w AULI ??A??

Program spotkania:

* Powitanie przez Dziekana Wydzia?u Finansów i Ubezpiecze? -
Prof. Jana Wojty??.
* Immatrykulacja i z?oşenie ?lubowania.
* Prezentacja zasad funkcjonowania Uczelni:
o W?adze i organizacja Uczelni
o Regulamin studiów
o Zasady wyboru przedmiotów
o Samorz?d i organizacje studenckie
o Pomoc materialna dla studentów, ubezpieczenia

Po spotkaniu za?atwiane b?d? sprawy organizacyjno-administracyjne:

* wpis na pierwszy rok studiów, zapisy do grup (prosimy o zabranie ze sob? dowodu osobistego)
* odbiór indeksu i legitymacji studenckiej - prosimy o przyniesienie podpisanego egzemplarza umowy

dla zainteresowanych:

* istnieje moşliwo?? ubezpieczenia od nast?pstw nieszcz??liwych wypadków NW- koszt oko?o 38z?/rok ?? wp?aty w dziekanacie do dnia 15.11.08r.

RE: studia zaoczne - tac - 26-09-2008 12:45

hej Smile
dzwonilam dzisiaj do dziekanatu i nasza opiekunka mowila, ze listy mamy dostac do konca tygodnia przyszlego, bo sa pakowane.
a nasz (w sensie magisterka uzupelniajaca) dzien adaptacyjny jest 17 pazdziernika po 16:00
to co wkleil darkness dotyczy 1 roku licencjata..

RE: studia zaoczne - DEKKER - 28-09-2008 12:46

Najsmieszniejsze jest to, ze beda nas dzielic na grupy dziekanskie (USM) dopiero dzien przed zjazdem jak dobrze pojdzie...Te listy pewnie tez dostaniemy na tydzien przed zjazdem....oni sobie po prostu jaja robia...

RE: studia zaoczne - jhania - 28-09-2008 12:58

Tak, a jak cz?owiek chce si? czego? dowiedzie? to s?yszy, şeby nie dzwoni? bo wszytko co powinno nas interesowa? b?dzie w li?cie.

P.S. Jest kto? z Rybnika?

RE: studia zaoczne - dose - 28-09-2008 22:13

cze??
ja tez jestem na USM

odnosnie tego 17 sk?d ta informacja? (chyba şe z listu,ja jeszcze nie dosta?am)

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - DEKKER - 29-09-2008 00:07

Bylem w bud. A szukac tych list kto w jakiej grupie jest, ale w zadnej gablotce nie bylo. Wychodzila jakas babka z naszego dziekanatu wiec ja zapytalem co i jak. Powiedziala, ze kolo pon. wysla te listy, a co do grup dziekanskich to prawdpodobnie bedziemy sie zapisywac dzien przed zjazdem...

RE: studia zaoczne - tac - 29-09-2008 10:39

No, czyli standard. Licencjat (wprawdzie na innej uczelni) przyzwyczai? mnie do takich akcji ;/

RE: studia zaoczne - jhania - 29-09-2008 16:38

Dosta?am list.
Pisz? by w Wirtualnym Dziekanacie wybra? przedmioty, które b?dzie si? studiowa? na pierwszym semestrze. Jak kto? odkryje jak to zrobi? to bardzo prosz? o instrukcj?.

RE: studia zaoczne - LaBelle - 29-09-2008 17:17

Ja równieş poprosz? o jaki? instruktarz ...
Ci?şko si? w tym po?apa?.
W tym excelu, w zak?adce "listy" s? niby przedmioty do wyboru, ale s? dla roczników które zacz??y rok temu i dwa lata temu.
Nic z tego nie rozumiem :/

RE: studia zaoczne - jhania - 29-09-2008 19:35

Po zalogowaniu w zak?adce mój plan, nie pokazuje mi si? jak napisano w instrukcji odno?nik oferta planu podstawowego lecz oferta innych wydzia?ów. Napisalam do smsh, no ale co z tego b?dzie to nie wiem.
Czy wybór w-fu dotyczy takşe studiów zacznych 2 stopnia? Pisze, şe obowi?zkowo na pierwszem i drugim semestrze studiów (ale jakich?)
pozdrawiam

RE: studia zaoczne - tac - 29-09-2008 19:45

No to szcz??ciarze z was. Ja tylko awizo w skrzynce zasta?am. No nic, jutro czeka mnie wycieczka na poczt?. Jak odbior? list i za?oş? sobie konto w dziekanacie, to postaram si? pomóc co? porozgryza? Wink

RE: studia zaoczne - LaBelle - 29-09-2008 20:19

jhania napisał(a):
Czy wybór w-fu dotyczy takşe studiów zaocznych 2 stopnia? Pisze, şe obowi?zkowo na pierwszm i drugim semestrze studiów (ale jakich?)
pozdrawiam

Z tego co wiem, na zaocznych w ogóle nie ma zaj?? w-f.
Je?li si? myl? prosz? mnie poprawi? Smile

Nie wiem za to co z j?zykami. Czy na uzupe?niaj?cych teş s? zaj?cia j?zykowe ?

RE: studia zaoczne - Akassha - 29-09-2008 22:23

Z tego co przegl?da?am plany zaj?? grup z I semestru to nie ma tam w-f. Sama jeszcze nie wiem jaka jestem grupa, wi?c tak patrzy?am po kolei wszystkie grupy jak leci i nie widzia?am tam zaj?? z w-f Smile

RE: studia zaoczne - dose - 30-09-2008 08:04

karteczka w?oşona do listu z AE jest "standardowa" tzn. dostaj? j? zarówno dzienni jak i zaoczni, dlatego nie kaşdego dotyczy
Ponadto odno?nie wf-u i j?zyków jest napisane, iş dotycz? one tylko niektórych kierunków

mam nadzieje, şe rozjasni?am watpliwo?ci - jak nie wszystkiego si? dowiemy na spotkaniu Smile
pozdrawiam

RE: studia zaoczne - Akassha - 30-09-2008 12:48

A mam takie pytanie. Bo dosta?am dzisiaj list z uczelni i nic tam nie pisze na temat mojej grupy. Jedynie co to mam ID uşytkownika i has?o, aby zalogowa? si? do wirtualnego dziakanatu. Po zalogowaniu si? mog? wybra? sobie j?zyki, obejrze? finanse i w sumie to wszystko. Nie pisze nic na temat mojej grupy, tym samym nie wiem jaki mam plan. Czy Wy równieş nie macie podanej grupy do której naleşycie?? (jestem na I semestrze).

RE: studia zaoczne - jhania - 30-09-2008 16:27

W jakiej jeste?my grupie mamy dowiedzie? si? 17. na spotkaniu. A co to wyboru zaj?? to dosta?am maila zwrotnego z smsh:
"(...) Na Pani kierunku nie oferujemy w pierwszym semestrze przedmiotów do
wyboru, ma ona charakter informacyjny. Oferta Studium Wychowania Fizycznego
dotyczy studentów I stopnia. (...)"
To oznacza?oby, ze j?zyki teş nas nie dotycz?.

RE: studia zaoczne - Strife - 01-10-2008 00:13

dotycz? dotycz? Smile , musisz da? te które podawa?a? przy rekrutacji. Co do przedmiotów to b?dziemy dopiero na 2 roku wybiera? dlatego napisali Ci şe maj? one charakter informacyjny.

btw jest kto? z zaocznej gospodarki ? Tongue

RE: studia zaoczne - dose - 01-10-2008 08:01

ja uzyska?am informacje, iş j?zyki oraz wf nie dotycza studiów II stopnia kierunek Finanse i Rachunkowo??,
co do przedmiotów swobodnego wyboru - wyboru b?dziemy dokonywac przed 3 semestrem (drugi rok)
J?zyki podane w rejestracji by?y konieczne, poniewaz jest to standardowa procedura rejestracji, a j?zyki sa wymagane na innnych kierunkach - dltego trzeba by?o to wype?nia?, no bo kaşdy musia?

jak ktos ma inne informacje to prosze napisa?

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - Shage - 02-10-2008 13:20

Dzi? dzwoni?am do dziekanatu i sytuacja wygl?da tak, şe mamy wydrukowa? deklaracj? z przedmiotami obowi?zkowymi podpisa? j? i zanie?? do dziekanatu 17.10.
Przedmioty swobodnego wyboru b?dziemy wybiera? w późniejszym terminie, o wszystkim nam powiedz?.

RE: studia zaoczne - Shage - 02-10-2008 13:21

mówi? oczywi?cie o uzupe?niaj?cych magisterskich.

RE: studia zaoczne - jhania - 02-10-2008 19:57

Czy jak wchodzicie do zak?adki plan podstawowy to macie w wybranych przedmiotach zak?adk? j?zyki obce?
Ja chyba mam t? stronk? jak?s wybrakowan?Smile

RE: studia zaoczne - dose - 02-10-2008 22:23

hm jak wida? kaşdy ma inne info Smile

ja tez jestem na uzupe?niaj?cych wi?c za rad? ahage wydrukuje, ale jak ? jakies wskazówki - pojawia sie plan podstawowy, ale gdzie sie to drukuje?

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - jhania - 03-10-2008 21:13

A tak z innej beczki... czy kto? z Was wybiera si? na rachunkowo??, a jest po niezbyt pokrewnym kierunku (i nie po ekonomiku) ?

RE: studia zaoczne - tac - 05-10-2008 18:56

Ale po co mamy drukowa? deklaracje, skoro nic nie wybieramy teraz? Nawet jakby?my chcieli co? takiego pisa?, to sk?d wiadomo jakie przedmioty b?d? do wyboru od przysz?ego semestru. Dla mnie to totalna bzdura!

Ja tam na 17 bior? podpisan? umow? i wydrukowane potwierdzenie przelewu.

PS: Teş id? na Rachunkowo??, jednak nie pasuj? do kryteriów, bo ko?czy?am licencjata z rachunkowo?ci..

RE: studia zaoczne - ---Klaudia--- - 06-10-2008 18:37

Ludki s?uchajcie
Ci którzy sa na FiR zaocznie i zaczynaj?,

Dowiedzia?am sie od naszej opiekunki roku şe my musimy wybrac tylko jezyki obce(takie jakie w procesie rekrutacji). Jeşeli mamy jakies inne bloki czy oferty to sa one tylko informuj?ce. Deklaracje do wydrukowania z wybramyni jezykami i obowi?zkowymi przedmiotami prawdopodobnie pojawia sie automatycznie 8 lub 9 . Klikamy i drukujemy Podpisane przynosimy na pi?tek. Dok?adnie reszty dowiemy si? w tym dniu.

RE: studia zaoczne - Strife - 06-10-2008 22:40

haaalo jest tu kto? z GP zaocznej ? TongueBig Grin

RE: studia zaoczne - Shage - 06-10-2008 23:08

ja tak mam jhaniaSmile pcham sie na rachunkowo?? po Zarzadzaniu tyle şe po AE...obawiam sie ale bed? walczyc

RE: studia zaoczne - tac - 07-10-2008 08:20

Klaudia, ale to chyba dotyczy licencjatu prawda? Bo licencjat ma w planie j?zyki. Uzupe?niaj?ce j?zyków nie maj?..

Jak juş piszecie jakie? info, to piszcie dok?adniej, czego dotyczy, bo nie potrzebnie potem panike siejecie Big GrinP

RE: studia zaoczne - jhania - 07-10-2008 18:59

Mi si? pojawi?a dzi? w esmsh-u w zak?adce mój plan opcja "Korekty zadeklarowanych przedmiotów obieralnych". Tylko nic si?tam nie wyswietla, wi?c chyba rzeczywi?ci nie powinni?my nic wybiera?. A jeşeli nawet to przecieş maj? tam komputery i tego 27. nam powiedz? co i jak, wi?c moşe b?dzie w razie czego moşna za?atwi? to na miejscu.

Shege je teş po zarz. Wink tyle, şe na politechnice i sprawdzam czy tylko ja b?d? troszk? "zielona" Tongue

RE: studia zaoczne - dose - 07-10-2008 19:11

witam,

ja tez nie jestem po finansach czy rachunkowo?ci - jestem po U?u
pozdrawiam

RE: studia zaoczne - Shage - 08-10-2008 00:08

czyli kilka nas jest Tongue nieobytych Wink

RE: studia zaoczne - Shage - 08-10-2008 19:34

w wirtualnym dziekanacie pojawi?y sie grupy

RE: studia zaoczne - jhania - 08-10-2008 19:37

Hej,
dosta?am w?a?nie takeigo maila:

"(...)Dokonany juş zosta? podzia? na grupy. ŝeby sprawdzi?, w której grupie
si? Pan/Pani znajduje, prosz? po zalogowaniu si? do wirtualnego
Dziekanatu wybra? zak?adk? MOJE STUDIA, a nast?pnie - GRUPY STUDENTA.
Zaszeregowanie do grup nast?pi?o wed?ug uko?czonej szko?y wyşszej.
(...)"

Wychodzi na to, şe mamy 16 grup po ok. 30 osób.
Ciekawe czy poziom w tych grupach teş b?dzie dostosowany do uko?czonej szko?y wyşszej czy kierunku Wink

RE: studia zaoczne - tac - 08-10-2008 20:50

a w jakich jestescie? Big Grin

RE: studia zaoczne - jhania - 09-10-2008 06:57

ja 13

RE: studia zaoczne - Akassha - 09-10-2008 12:25

---Klaudia--- napisał(a):
Ludki s?uchajcie
Ci którzy sa na FiR zaocznie i zaczynaj?,

Dowiedzia?am sie od naszej opiekunki roku şe my musimy wybrac tylko jezyki obce(takie jakie w procesie rekrutacji). Jeşeli mamy jakies inne bloki czy oferty to sa one tylko informuj?ce. Deklaracje do wydrukowania z wybramyni jezykami i obowi?zkowymi przedmiotami prawdopodobnie pojawia sie automatycznie 8 lub 9 . Klikamy i drukujemy Podpisane przynosimy na pi?tek. Dok?adnie reszty dowiemy si? w tym dniu.

Czyli na jutro?? Bo tak szukam i szukam i nie mog? znaleź? kiedy mamy z?oşy? te deklaracje.

RE: studia zaoczne - jhania - 09-10-2008 13:04

na jutro? ja my?la?am, ze zaczynamy 17.10???

RE: studia zaoczne - Akassha - 09-10-2008 16:49

Jestem na niestacjonarnych pierwszego stopnia i dosta?am w li?cie zaproszenie na spotkanie 10 października.

A swoj? drog?, widz? şe macie podane nr juş grup. Jeste?cie na studiach pierwszego stopnia czy drugiego.. ?? Bo ja dalej nic nie mam :/

RE: studia zaoczne - LaBelle - 09-10-2008 17:02

Ja równieş mam juş wyznaczony nr grupy. Jestem na zaocznych drugiego stopnia. Mam napisan? grup? GC03, ale nie ma takiego numerku na planie (to chyba jaka? stara numeracja) wi?c domy?lam si?, şe to grupa 103FUN. Niestety dzisiaj opiekun pierwszego semestru nie pracuje wi?c nawet nie ma si? jak dowiedzie?.

RE: studia zaoczne - jhania - 09-10-2008 17:42

Akassha, a jestem na drugiego stopnia i wydaje mi si?, şe mam 17. Smile

LaBelle ja wywnioskowa?am, şe GC oznacza Grupa ?wiczeniowa Smile

RE: studia zaoczne - LaBelle - 09-10-2008 17:50

jhania napisał(a):
LaBelle ja wywnioskowa?am, şe GC oznacza Grupa ?wiczeniowa Smile

Faktycznie Smile Nie wpad?am na to TongueBig GrinCool

RE: studia zaoczne - DEKKER - 09-10-2008 22:36

Ja jestem w 7. Powiedzcie na to spotkanie 17.10 trzeba wziasc tylko umowe podpisana ?

RE: studia zaoczne - jhania - 10-10-2008 07:00

i dowód osobisty Smile

RE: studia zaoczne - dose - 10-10-2008 15:11

pyatnie

te numery od 101FUN do chyba 107FUN to kolejne grupy (nieco inne plany s?)
do nich bedziemy sie zapisywa? 17?

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - dose - 10-10-2008 15:14

hm chyba 14 to jednak 114FUN

jak sie myl? dajcie zna? Smile

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - LaBelle - 10-10-2008 17:23

Wszystkich grup FUN jest 16 ( od 101FUN do 116FUN).
Kaşda grupa ma swój plan. Mimo wczesniejszych komunikatów nie b?dziemy si? zapisywa? do dowolnych grup 17-go, poniewaş juz zostali?my przydzieleni Sad
DOSE wejdz na swój wirtualny dziekanat i zerknij do zak?adki "moje studia" > "grupy studenta". Tam masz napisane w której jeste? grupie Smile

RE: studia zaoczne - DEKKER - 10-10-2008 18:53

W budzie sa juz na tablicy obok dziekanatu rozwieszone listy kto w jakiej grupie jest. 16 grup po 30 studentow. Przyjeli 480 ludzi wiec chyba musimy sie spodziewac ladnego wykoszenia po 1 roku...Mowie oczywiscie o USM.

RE: studia zaoczne - jhania - 10-10-2008 19:00

a wiadomo ile osob jest teraz na drugim?

RE: studia zaoczne - tac - 10-10-2008 19:21

wed?ug planu znalaz?am grupe 218fun, wi?c wychodzi na to şe 18.. wi?c czy ja wiem czy nas wykosz??

nie damy si?! Big Grin

RE: studia zaoczne - dose - 10-10-2008 19:26

LuBella chcia?m sie upewni? czy moje GC14 (znalaz?am w wirtualnym) to to samo co 114FUN Smile

jest kto? z grupy 14 i/lub z Gliwic albo okolic

pozdrawiam

RE: studia zaoczne - jhania - 10-10-2008 19:29

takie podej?cie bardziej mi si? podoba Wink

RE: studia zaoczne - DEKKER - 10-10-2008 19:34

Wy sobie wyobrazacie czterystu ludzi czekajacych w piatek na ta inauguracje ?!

RE: studia zaoczne - jhania - 10-10-2008 19:38

u mnie na ca?ym roku by?o nas 44 Wink
Jak przed 22.00 wyjdziemy to b?dzie dobrze Smile (chyba, şe jescze wszystcy b?d? si? ubezpiecza? Wink

RE: studia zaoczne - tac - 10-10-2008 19:45

E tam. My?l?, şe maksymalnie 2 (no moşe 3) godziny zejd?, bo skoro nie ma zapisywania do grup, to pójdzie szybko Wink odda? umow?, podpisa? odbiór legitki i indeksu i do domu Tongue (oby!)

RE: studia zaoczne - DEKKER - 10-10-2008 19:49

Na poczatku godzina farmazonow ze strony kadry...

RE: studia zaoczne - tac - 10-10-2008 19:57

No bez przesady, to s? teş ludzie, którzy tak jak my b?d? marzy?, şeby szybko znaleź? si? w domu, a nie nocowa? w miejscu pracy Big Grin

Jak nas b?d? chcieli przetrzyma? to si? zbuntujemy i wyjdziemy, o! Big Grin

RE: studia zaoczne - rabbit_88 - 10-10-2008 22:06

Chcia?by si? kto? zamieni? z Grupy 6 na Grup? 11? Lub w drug? stron?? Prosz? o odpowiedz.

RE: studia zaoczne - LaBelle - 11-10-2008 15:15

tac napisał(a):
No bez przesady, to s? teş ludzie, którzy tak jak my b?d? marzy?, şeby szybko znaleź? si? w domu, a nie nocowa? w miejscu pracy Big Grin

Jak nas b?d? chcieli przetrzyma? to si? zbuntujemy i wyjdziemy, o! Big Grin

No ja mam nadziej?, şe si? to szybko sko?czy bo w nast?pnym dniu zaj?cia mam juş od 8 rano <buuuuu>, a do przejechania 40 kilometrów w kaşd? stron? Sad

RE: studia zaoczne - jhania - 11-10-2008 15:50

Ja mam troszk? wi?cej Tongue
Wniosek:
po co wraca?? Wink zrobimy sobie spotkanie integracyjneTongue

RE: studia zaoczne - LaBelle - 11-10-2008 17:13

hehe jestem ZA !! Cool

A mam jeszcze takie pytanie ... na tym dniu adaptacyjnym trzeba by? na galowo ? Tongue

RE: studia zaoczne - jhania - 11-10-2008 17:16

no jak chc?, z?by?my im co? ?lubowali itp (wg. kartki) to chyba tak. Pewna nie jestem, pierwszy raz zaczynam te studia Wink

RE: studia zaoczne - Shage - 13-10-2008 10:38

witamSmile

ja w 12

Czy jest kto? z Zawiercia lub okolic?

RE: studia zaoczne - jhania - 16-10-2008 15:53

Przejdźmy do konkretów Smile Gdzie na ae maj? jaki? parking?

RE: studia zaoczne - Akassha - 16-10-2008 17:54

Przed budynkiem A jest parking, na ulicy Bogucickiej. Hmm no i gdzie niegdzie wzd?uş ulicy moşna parkowa?. Równieş wzd?uş ulicy 1 Maja widzia?am jakie? miejsca parkinogowe.

RE: studia zaoczne - jhania - 16-10-2008 18:48

tam po drugiej stronie ulicy gdzie rekrutacja by?a jest takie male?stwo, a nas ma by? 480 heh cie?ko to widzeSmile bo aula A to gdzies w tym budynku co si? podania k?ada?o, prawda?

RE: studia zaoczne - Akassha - 16-10-2008 19:12

Aula A jest w tym budynku zaraz od ulicy. Jest tam tabliczka z liter? A Smile Jeszcze przypomnia?o mi si?, jest jeszcze jeden parking, za rzeczk? po lewej stronie od budynku A Smile

RE: studia zaoczne - jhania - 16-10-2008 21:34

dzi?ki Smile jutro b?d? szuka? Smile

RE: studia zaoczne - Lilia_wodna - 19-07-2009 22:36

Jaki by? próg punktowy na studia zaoczne, kierunek Finanse i rachunkowo??? Chodzi mi o fili? w Rybniku. Mam 90/200 i troch? si? obawiam, a jak wiadomo, do 15 wrze?nia musimy czeka? na wyniki Rolleyes

RE: studia zaoczne - turekk - 21-09-2017 17:43

Wszystko zależy od uczelni. Jednak zazwyczaj zajęcia odbywają się co dwa tygodnie.