Forum AE Katowice
Badania prenatalne - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Zdrowie i uroda studenta (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Temat: Badania prenatalne (/showthread.php?tid=20744)

Badania prenatalne - ewelina01 - 07-01-2020 10:40

Hej wam. Smile W naszym studenckim gronie na pewno znajdą się ciężarne albo już nawet mamusie. Smile Ja właśnie dowiedziałam się że zaszłam w ciążę i teraz przede mną całe mnóstwo podejmowania decyzji. W tym właśnie czy robić badania prenatalne? Myślę, że przydałoby się takie zrobić, chociaż dla własnego spokoju ducha. A w okolicy słyszałam że doktor Rozmus-Warcholińska przyjmuje w Częstochowie i jest świetna. Myślicie że warto wydać pieniądze? Wink

RE: Badania prenatalne - druu - 14-02-2020 12:21

Moja zona na takich badaniach była w klinice https://klinikagalena.pl/ u dr. Emilii Sitkiewicz i była bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta, a chyba to najbardziej liczy się wśród lekarzy, prawda? Smile
Tak czy siak mam nadzieję, że dziecko urodzi się zdrowe i Tobie życzę tego samego!

RE: Badania prenatalne - seksianja - 28-04-2020 17:12

warto Smile Najważniejsze aby było zdrowe!

RE: Badania prenatalne - dindasi44 - 14-05-2020 20:10

Jeżeli ktoś z Was korzysta szuka dobrego urologa, to polecam Wam serdecznie derleta.pl . W ofercie znajdziecie szeroki zakres wykonywanych badań w klinice. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

RE: Badania prenatalne - izkass - 09-08-2020 15:50

Ja polecam udać się do Bielsko Białej do kliniki Galena. Miałam tam wykonywane badania prenatalne i jestem zadowolona z podejścia oraz spokojnego tłumaczenia Pani dr Emilii Sitkiewicz.

How to activate Norton antivirus - davidmartin4797 - 03-09-2020 08:38

Antivirus is considered to be the best Antvirus software available in the market that secures the user’s device against online threats and cybercrime. It also helps to boost up the system performance and makes the user browsing experience better. You can do the Download, installation, and activation with some simple steps.They’ve also each got a two-way firewall that monitors outbound as well as incoming traffic. Mcafee malware engine scans for known malware and uses heuristic monitoring to watch for behavioral changes and other signs of previously unseen, “zero-day” malware.

For more information visit site :- norton.com/setup

www.norton.com/setup

mcafee.com/activate

RE: Badania prenatalne - szarlotka - 03-09-2020 10:36

U niektórych ginekologów badania prenatalne i konsultacje ciążowe są bezpłatne. Trzeba się popytać i dowiedzieć, bo dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

RE: Badania prenatalne - mileniaa - 07-09-2020 11:41

Moim zdaniem warto nawet się pozbyć pieniędzy po to żeby właśnie być spokojnym. Dla mnie wszystkie badania to podstawa i bez nich na pewno nie czułabym się dobrze. A takie badania prenatalne jak sama wspomniałaś u doktor Rozmus-Warcholińskiej, warto jest wykonać. Też u niej robiłam i jestem bardzo zadowolona.

RE: Badania prenatalne - xmoore - 07-09-2020 17:07

Warto udać się na takie badanie.

RE: Badania prenatalne - Najemnik - 09-09-2020 13:57

Te badania są bardzo ważne. Dzięki nim, jestem bardzo pięknym człowiekiem.

RE: Badania prenatalne - burza - 10-09-2020 11:39

Jak najbardziej warto je robić, by mieć pewność, czy z dzieckiem wszystko w porządku i czy rozwija się prawidłowo.

RE: Badania prenatalne - cerceilannister77 - 18-09-2020 12:18

W kwestii oświetlenia to raczej pomogę osobom odpowiedzialnym w szpitalach za tego typu rzeczy. Jak będziecie szukać sprawdzonego dostawcy to odwiedzić należy firmę https://www.inmed.pl/ Specjalizuje się ona w takich produktach ale ma także inne jak łóżka czy wyposażenie sal i bloków.