Forum AE Katowice
Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Ogólnie z życia studenta (Hydepark) (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Temat: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. (/showthread.php?tid=4658)


Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - Dembiso - 01-05-2014 12:37

Macie jakieś pomysły, albo doświadczenia w tym temacie? Przyznam się, że nie bardzo wiem jak sie za to zabrać bo nigdy na takiej "imprezie" nie byłem. W sumie rozważam dwie opcje, albo zrobienie czegoś na miejscu z wynajęciem tancerki etc, z tym, że nie wiem jak zareaguje przyszła Panna młoda i moja dziewczyna, albo ucieczka z Katowic do Krakowa i zorganizowanie czegoś przez jakąś firmę. Znalazłem nawet oferty http://www.kawalerskie.pl/wieczor_kawalerski/krakow w sumie podoba mi się opcja party bus + go go tylko fajnie by było otrzymać jakieś propozycje od osób, które w tej tematyce mają więcej doświadczenia niż ja?

Krakowa za bardzo też nie znam, ale z tego co wyczytałem na całą noc dostajemy opiekunkę, która wszystko organizuje. Więc tutaj problemu by nie było.
Ewentualnie jak ktoś ma jakieś inne pomysły to słucham.


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - karolinas33 - 01-05-2014 17:00

polecam na wieczór kawalerski czeską Pragę Big Grinhttp://jeans-shop24.pl
www.szczelneszamba.pl
szamba ekologiczne
zbiorniki na szambo
naturalna witamina k2 mk7


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - elabarbara - 05-09-2018 09:01

Zanim zabierzesz się za organizację wieczoru kawalerskiego dla znajomego, zorientuj się co chciałby w ten wieczór robić. Bo jest na prawdę bardzo dużo fajnych miejsc, gdzie możecie się wybrać. Np. polecam New Orleans Club . Tam możesz sobie zarezerwować termin takiej imprezy, mają ciekawe pakiety w zależności ile osób będzie.


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - Djeniu41 - 05-09-2018 12:30

Mój mąż miał zorganizowany kawalerski na łodzi, a później impreza w domku nad jeziorem.


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - monikabert90 - 01-02-2019 13:42

Skoro będzie kawalerski, to na pewno będzie też panieński Smile Czy Waszym zdaniem organizacja takiego wieczoru w domu do dobry pomysł? Widziałam już na wet na stronie happenings.pl/dekoracje-na-wieczor-panienski bardzo fajne akcesoria na wieczór panieński, które moim zdaniem mogłyby[/b] uatrakcyjnić takie przyjęcie Smile Co o tym sądzicie?


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - rokokokowiec - 15-03-2019 18:55

Mój kawalerski odbywał się w klubie nocnym Smile I zdecydowanie polecam taką formę spędzania tego wieczoru. My z kolegami wybraliśmy się do https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/ , gdzie wcześniej wykupiliśmy specjalny pakiet. Piliśmy alkohole z najwyższej półki i podziwialiśmy taniec przepięknych dziewczyn Big Grin A na koniec dostałem w prezencie prywatny taniec, który zapamiętam na pewno do końca życia!


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - blyskotka - 20-06-2019 14:01

Na torze wyścigowym zawsze jest super zabawa. Tym bardziej jeśli mamy do dyspozycji sportowy samochód, na przykład Porsche 911 Carrera: https://devil-cars.pl/samochody/porsche-911-carrera. Jestem pewna, że każdemu z gości spodoba się taki wieczór kawalerski.


RE: Organizacja kwalerskiego przyjaciela. - ronno - 16-07-2019 09:41

Kupowaliście kiedyś w prezencie na kawalerski czy panieński jakieś gadżety erotyczne? Gdybyście szukali sprawdzonego sex shopu z dużym wyborem gadżetów to sprawdźcie https://n69.pl/