Forum AE Katowice
Czarter Jachtów - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Podróże studenta, Turystyka (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Temat: Czarter Jachtów (/showthread.php?tid=5512)


Czarter Jachtów - Dembiso - 24-05-2016 14:15

Czarter jachtów Mazury - czy termin komuś znany i może mi powiedzieć jak to mniej więcej wygląda, kolega właśnie rzucił taki pomysł i morze trzeba delikatnie wstrzymać. Jakie są koszty? Jak przeglądam oferty https://zegluj.pl/czartery/mazury to jest spory wybór jachtów i zróżnicowane ceny pewnie zależne od wielkości i standardu. Może ktoś pływa i może mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę, żeby wyszło wszystko dobrze?


RE: Czarter Jachtów - marrek44ds - 19-12-2016 18:35

Według mnie ta oferta firmy https://zegluj.pl/ stoi na bardzo wysokim europejskim poziomie i warto z niej skorzystać, świetne oferty i możliwości wypożyczenia/ wynajmu / czarteru jachtów w całej Polsce w atrakcyjnych miejscowościach. Dla was samych mniejsze jachty, ze znajomymi większe. Do wyboru różne modele w niezłych, niskich cenach.


RE: Czarter Jachtów - Ekominka - 08-03-2017 23:16

Uwielbiam żeglować razem z przyjaciółmi dlatego czarter jachtów to rewelacyjne rozwiązanie. Nie trzeba mieć swojego jachtu a do tego nie traci się kasy na jego przechowanie czy też przewoz jeśli chce się gdzieś pożeglować.


RE: Czarter Jachtów - adinowak91 - 04-01-2018 14:01

Czartery na wypad ze znajomymi jest świetną opcją. My w wakacje zorganizowaliśmy sobie 10-dniowy wypad i skorzystaliśmy z oferty Evita Jacht. Mieli najkorzystniejsze ceny, w porównaniu do innych. Jak się później okazało, przy oglądaniu jachtów były one wyposażone, tak jak zostało to napisane w ofercie Wink


RE: Czarter Jachtów - Miśka Kulka - 28-01-2018 11:27

Mnie osobiście pomysł z czarterem jachtu wydaje się bardzo fajną opcją. Przy czym nawet udało mi się znaleźć bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie na http://czarter-jachtow-mazury.pl/jachty-motorowe/laguna-700/ i powiem Wam szczerze, że chętnie postawiłabym na taką opcję, tym bardziejm, że od dawna marzę o wyprawie na Mazury.


RE: Czarter Jachtów - zara - 23-02-2018 14:59

Mi się marzy taki rejs ale po Szmaragdowym Wybrzeżu http://wakacjenasardynii.pl/atrakcje/oferta/wynajem-jachtow-lodzi-i-pontonow gdzie też można wynająć sobie jacht, popłynąć na Korsykę i spędzić fajnie czas odwiedzając różne wysepki i bajeczne plaże w małych piaszczystych zatoczkach z krystaliczną, szmaragdową wodą


RE: Czarter Jachtów - Harko - 19-07-2018 21:40

Już jakiś czas pływam i powiem Wam tak Polska jest piękna, ale jak weźmiecie sobie jacht i popływacie po Grecji czy Chorwacji to zrozumiecie różnicę i nie mówcie o kosztach bo na ten przykład - https://www.punt.pl/jacht/Lagoon-39/ bardzo fajna jednostka, prosta w sterowania (przynajmniej dla mnie) jak się zbierze odpowiednią ilość osób to można pływać naprawdę bardzo ekonomicznie, a przy okazji zobaczyć wiele. PUNT - od kilku lat pływamy biorąc jachty od nich nigdy nie mieliśmy problemów ze zdaniem czy odbiorem, a co najważniejsze mocno pomagają jeśli chodzi o miejsca, gdzie warto się zatrzymać, koszty.


RE: Czarter Jachtów - igorstasikowicz - 01-08-2018 12:29

W tamtym roku wyczarterowałem jacht z firmy http://www.globtourist.com/, cenowo nie wyszło aż tak źle, tym bardziej, że zrobiliśmy to zorganizowaną grupą. Zanim wyczarterujemy jacht, należy pamiętaj, że przynajmniej jedna osoba musi posiadac uprawnienia, w innym wypadku musi z nami płynąć skipper. jeżeli nie posiadamy uprawnień to dobrym wyjściem jest rejs po morzu śródziemnym.


RE: Czarter Jachtów - esturrert - 27-12-2018 14:04

Jeżeli szukasz dobrej firmy oferującej czarter jachtów, to polecam skontaktować się z firmą https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-na-mazurach - mają bardzo rozbudowaną ofertę czarteru jachtów w Polsce i na świecie Wink