Forum AE Katowice
Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Wydziały (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Forum: Wydział Zarządzania (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Temat: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP (/showthread.php?tid=5531)


Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - ruda90 - 09-06-2016 17:12

Najczęstszym rodzajem oprogramowania dla korporacji są aktualnie systemy ERP, więc enterprise resource planning, stanowiące systemy planowania zasobów. Z ich dobrodziejstw z coraz większą ochotą korzystają zarówno duże korporacje, jak również młode marki. Pojęcie zasobów jest tutaj rozumiane szczególnie szeroko, gdyż w skład zainteresowania ERP wchodzą zarówno środki ekonomiczne oraz materiałowe, jak również ludzkie. Modelowe systemy erp stanowią zintegrowany system, który składa się z narzędzi finansowo-księgowych, urządzeń do zarządzania kadrami, a także do planowania zapotrzebowania materiałowego i zarządzania magazynem. Jeszcze częściej w proponowanych przez licznych producentów narzędziach, można również znaleźć takie elementy, jak zarządzanie stroną internetową, przyjmowanie oraz obsługa zgłoszeń, obsługa punktu sprzedaży czy zarządzanie relacjami z klientem. Kluczowe jest to, iż urządzenia te współdzielą ze sobą zbierane dane. Integracja informacji jest bowiem kluczem do dobrego zarządzania zarówno małym, jak i wielkim przedsiębiorstwem. Jest to jedno spośród ważniejszych wyzwań, przed którym stoją współczesne firmy. W niejednym przedsiębiorstwie jest tak, iż informacje, od jakich zależy funkcjonowanie firmy, porozdzielane są na parę baz lub niemało programów. Dla przykładu danymi dotyczącymi stanu magazynów interesuje się jedna baza, a dane dotyczące kupujących umieszczone są w całkowicie innym zbiorze. W wielu przypadkach systemy te są w ogóle ze sobą niezintegrowane i chodzą względem siebie kompletnie niezależnie. Takie informacje, jak te dotyczące fizycznej lokalizacji produktów, aktualnego stanu magazynowego, ilości zarezerwowanych produktów, liczby zaplanowanych do produkcji towarów, ilości obecnie produkowanych, przepustowości, odnośnie produktów gotowych do sprzedaży, potwierdzonych zamówień i danych o klientach, powinny być ze sobą w taki sposób powiązane, by ułatwiało to tworzenie pracownikom, było mniej czasochłonne i zarazem dobrze wpływały na skuteczność całego przedsiębiorstwa. Takie możliwości oferują dokładnie systemy ERP, które zrywają z nas ograniczenia połączone z brakiem synchronizacji informacji z poszczególnych sektorów. Powodują one, iż działalność jest o wiele lepiej skoordynowana oraz nie potrzebuje dużych przystanków na linii komunikacyjnej pomiędzy poszczególnymi działami przedsiębiorstwa, co jest sporą oszczędnością czasu i wysiłku, pozwalającą poświęcić czas oraz energię zatrudnionych na różne działania. Rzecz oczywista, ze zwiększenia tempa realizacji zamówień zadowoleni są ponadto sami użytkownicy, którzy docenią profesjonalizm takiej marki, która przygotuje dla nich zadanie najpłynniej i najszybciej.

Więcej na temat systemów ERP na stronie: https://infortes.pl/jak-przygotowac-sie-do-wdrozenia-systemu-erp-comarch/


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - luft - 29-08-2016 14:45

To prawda takie systemy bardzo usprawniają działalność firmy, wszystko automatycznie hest lepiej poukładane. Jest lepszt przpeływ informacji co poprawia szybkość i sprawność decyzyjności. Inna sprawa, że warto zwrócić też na kolejkowy system by usprawnić także zarządzanie klientami. I usprawniać rownież dla nich swoja firmę. Bo to głównie dzięki nim firma istnieje i może się rozwijać.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - mcgyver - 05-12-2016 16:42

System ERP pomaga w zarządzaniu firmą, jak również zamówieniami od klientów, zapotrzebowaniem, magazynem, sprzedażą i logistyką, jak w przypadku programu YUMA GMX http://www.yuma.pl/. Oprócz tego ważne jest prowadzenie księgowości i kontrolowanie finansów w działalności. Do tego również przyda się porządny program, który będzie chronologicznie zapisywał wszelkie działania. Takie rozwiązania dają nam możliwość oszczędzania czasu, który możemy przeznaczyć ważniejszym dla nas celom.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - aniaola37 - 23-03-2017 14:33

Zgadzam się z wami, że systemy ERP to świetne rozwiązanie do tych większych, jak i zarówno większych firm. Znacznie ułatwiają pracę pracownikom na wielu stanowiskach, od samego IT po HR. Polecam wam zainteresowanie się tym tym tematem. Więcej możecie poczytać na stronie http://sidgroup.pl/ , jak coś również możecie zadzwonić do tych specjalistów od systemów IT na pewno coś wam doradzą i wdrożą odpowiedni system.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - jareknuma - 18-05-2017 12:06

Warto przy tym sprawdzić, dla jakich firm jest dany system dedykowany i dobrze dopasować go do swojej działalności. A z tym bywa naprawdę różnie. Dla przykładu – teta ERP (http://www.unit4.com/pl/produkty/erp ) jest stworzona głównie z myślą o średnich i dużych firmach. Pamiętajmy przy tym, że taki system z założenia ma być dość elastyczny. Jego modułowa budowa pozwala wybrać dokładnie te funkcjonalności, jakie faktycznie będą przydatne w firmie. Zatem dobra praktyką jest dobre przemyślenie sprawy jeszcze przed zakupem i wdrożeniem tego typu oprogramowania.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - adrian098 - 29-06-2017 18:14

W całe oprogramowanie i obsługę informatyczną zapewnia firma zewnętrzna. Wrocławskie usługi informatyczne firmy Itbce.com są na najwyższym poziomie i zawsze można na nich liczyć.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Demi - 07-07-2017 11:59

ja znam jeszcze wiele dobrych systemów, które w efekcie ułatwiają prace w firmie tobie i twoim pracownikom. Zobacz sobie koniecznie dynamics 365 for operations Akurat te podane oprogramowanie jest flagową aplikacją firmy Microsoft do planowania twojego przedsiębiorstwa. Warto znać takie narzędzia w własnej firmie Smile


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Altaziajka - 12-07-2017 13:41

Jak już tak wszyscy się chwalą, jakie oprogramowania, które pomagają zarządzać przedsiębiorstwem znają, to i ja dorzucę coś od siebie. Jeśli chodzi o systemy płatności czy zarządzanie ruchem klientów, to niezrównani w tej kwestii są http://www.insoft.com.pl/ .


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Jola1998 - 23-08-2017 16:08

Dobrą ofertę serwerów oraz przestrzeni i przechowywania danych ma T-Mobile, na przykład w stolicy. Ich kolokacja i back up spełniają wysokie standardy. To celem uzupełnienia brakujących elementów układanki zarządzania firmą. wszyscy wiemy, że nawet mały sklep to masa danych..


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - MacieX822 - 07-09-2017 09:48

Systemy erp znacznie ułatwią wam zarządzanie w waszym pracownikom odejmą obowiązkówSmile Automatyzacja pracy to podstawa w firmie. Dlatego zadbajcie o takie rozwiazania. Jedne z nich oferuje dla was firma https://nav24.pl . Polecam zapoznać sę z ich ofertą


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Farbek - 13-10-2017 09:39

A czy słyszeliście może o najnowszej dyrektywie Unii Europejskiej dotyczącą usług elektronicznych? Napotkałem się na bardzo fajne API bankowe zgodne z PSD2 na https://apilogic.pro/, co o nich powiecie? Myślicie, że spokojnie można zacząć z nimi współpracę jeśli chodzi o wprowadzenie nowych systemów? Bo niestety takie będzie trzeba mieć za kilka miesięcy jak wejdą te nowe ustalenia


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - korner - 01-12-2017 16:32

Trudno dopasować każdą potrzebę do systemu zarządzania erp, dlatego istnieją takie rozwiązania jak POSitiveRetail http://positiveretail.pl/modul/erp-crm/ Gdzie można to wszystko sobie dostosować. Smile


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - fifroczna - 07-12-2017 13:09

Niestety, ale niezbyt będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc... Nie znam się na tym kompletnie...


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Patron - 12-12-2017 13:07

Takie systemy stosowane są w bardzo wielu miejscach i wpłynąć mogą na wydajność pracy całego zakładu.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - alan22 - 14-12-2017 12:36

Jakiś czas temu był też temat systemu ERP, który jest opisywany na stronie Connecto dokładnie tu http://www.connecto.pl/erp-system-do-zarzadzania-firma/ możesz sobie sprawdzić do czego się to przydaje, jak działa, kto z tego korzysta i jak wygląda wdrożenie. Wiele zależy od specyfiki branży, ale system jest wszędzie podobny.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 10-01-2018 08:28

System ERP musi być na tyle rozbudowany, żeby dawał możliwość zarządzania całą działalnością. To czy potrzebujecie modułu prostego magazynu, czy pełnej gospodarki magazynowej, to kwestia danego przypadku, ale ogólnie jeśli zerkniecie tutaj - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ to widać, jak duże są różnice pomiędzy wersjami systemu ERP. Wielowalutowość, wielostanowiskość... sporo tego. Ale to trzeba w każdym przypadku patrzeć na to indywidualnie.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Piotr@ - 06-02-2018 12:06

W mojej firmie problem z zarządzaniem i rozliczaniem pracowników rozwiązał się po wdrożeniu MODUS ERP można nawet wyliczać ich wydajność porównując czasy rzeczywiste z normami. Z tego co wiem ten program świetnie się też sprawdza w innych działach firmy!


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - korner - 28-02-2018 12:06

U nas w firmie po kilku innych w końcu sprawdził się system Jira http://jirasolutions.pl/uslugi/rozwoj/ Więc może i wam przypadnie do gustu. Ostatnio przeprowadziliśmy coś co się nazywa integracja systemu Jira i mamy teraz wiele nowych funkcji Wink


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - blyskotka - 05-03-2018 10:08

A co z takimi kwestiami jak na przykład pomoc informatyczna? Bardzo potrzebna w dzisiejszych czasach, kiedy każdy pracuje na komputerze. W korporacji takie rozwiązanie jak iMe powinno być standardem - to znacznie ułatwia pracownikowi życie, uważam, że to dość niecodzienny benefit. Koniecznie o tym poczytajcie: https://www.imeworldwide.com/.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 30-03-2018 07:27

Jeśli decydujecie się na Berberis, to wybierajcie na tej podstawie - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ W sensie - wersję. A dalej to już testowanie systemu i ocena jego funkcji. Ogólnie - zdecydowanie polecam to rozwiązanie, bo naprawdę jest solidne i ma sens. Dla nas stanowił jak dotąd znakomite wsparcie i po prostu pomaga. A jak u was?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - impicode - 31-03-2018 21:08

Polecam się zapoznać z ofertą impicode. To firma programistyczna z Warszawy, która buduje systemy ERP i oprogramowanie dedykowane dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 09-04-2018 07:26

Najlepiej zerknąć na to porównanie - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ Bo tak naprawdę wszystko macie tutaj wyjaśnione. Dlaczego akurat to jest takie ważne? Z wieluu względów. Po prostu wsparcie systemu pozwala wszystko prowadzić zdecydowanie konkretniej. Nie ma mowy o zapominaniu o zadaniach, wszystko jest realizowane na czas, widać zależności pomiędzy poszczególnymi pracami. Tak więc ogólnie - ERP to w tych czasach taka biznesowa podstawa.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - roksanaszczep - 19-04-2018 12:58

jeśli chodzi o sprawdzony system dla firm, to polecam zapoznać się z ofertą firmy comacom.pl. Moim zdaniem mają jeden z ciekawszych systemów dla firm tego typu.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Bezden - 19-04-2018 15:42

W każdym przypadku warto wdrażać nowe rozwiązania, dzięki którym wszystko będzie funkcjonować sprawniej i bardziej bezproblemowo. U nas postawiliśmy ostatnio na wirtualny rozruch, który zwiększył naszą wydajność. Więcej na ten temat na stronie https://ks-iss.com/uslugi/wirtualny-rozruch/


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Sosnowianka - 21-04-2018 00:59

W każdej firmie niezbednę jest sprawdzone i solidne oprogramowanie, mój znajomy bardzo sobie chwali systemy tej firmy https://erpnav.pl/wdrozenie-systemu-erp-microsoft-dynamics-nav/ zarządzanie poszczególnymi działami jest dużo sprawniejsze a system sam wykonuje dobrze wiele funkcji.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 23-04-2018 07:22

Panowie... Berberisa możecie testować za darmo. Przynajmniej w naszym przypadku żadne inne narzędzie nie sprawdziło się tak dobrze. Można powiedzieć, że sytuacja przy nim odmieniła się diametralnie. Największe plusy? Przede wszystkim funkcjonalność, niezawodność, aktualizacje.
Tam nie ma niczego przypadkowego, każda funkcja jest zoptymalizowana i akurat nam to wiele odmieniło.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - vanis - 02-05-2018 17:13

Jestem z grubsz tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć Wink


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - EwaW - 15-05-2018 20:04

Jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 17-05-2018 07:47

Berberis zdecydowanie polecam - działam na tym systemie od dosyć dawna, kwestia jedynak taka, jakie macie do tego podejście, ile zamierzacie na ten cel wydać. Ten system ma racjonalne stawki, ale o tym już pisałem. W istocie najważniejsze w przypadku systemów ERP jest dopasowanie funkcji pod działalność. Jeśli zrobicie to jak należy, to wtedy wszystko będzie w porządku, zauważycie optymalizację. Ale jeśli postawicie na byle co, to nic wielkiego z tego nie będzie.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - stomed01 - 17-05-2018 11:53

Wiadomo, każdy z nas chce ograniczać koszty, ale warto zadać sobie pytanie - ile funkcji NIE MA DARMOWY program?

Osobiście, wolę już nawet zapłacić, ale mieć dobrej jakości system ERP z funkcjami, których NAPRAWDE potrzebuje. Jeśli chce się odnieść sukces, trzeba inwestować w jakość, a nie tylko cenę


___________________________
Program do sprzedaży detalicznej
http://positiveretail.pl/program-do-sprzedazy-detalicznej-co-warto-o-nim-wiedziec/


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - sanity - 23-05-2018 11:28

Faktycznie rozwiązania ERP to aktualnie podstawa sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa niezależnie od jego rozmiaru. Dobrze wdrożony system to większy komfort pracy, poukładana systematyka, świadomi swoich zadań pracownicy a co za tym idzie bardziej zadowolny klient. W szczególności polecam oprogramowanie od polskich producentów jak np. simple, doskonale sprawdza się w mojej firmie


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - michalnalepa - 29-05-2018 15:13

Jeśli chodzi o skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem to w pierwszej kolejności skupiłbym się na przygotowanie planu restrukturyzacyjnego więcej o tym w artykule bf4business.eu


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 07-06-2018 07:29

BMS ma najlepsze rozwiązanie z zakresu ERP/CRM.
Tzn. z tych, jakie testowaliśmy u nas w firmie.
Wszystko jest domyślne, oparte na windowsowych okienkach.
Rozklikanie systemu to dosłownie jeden dzień i to wszystko.
Nie potrzebujecie więcej - już wtedy widać, jaki to ma wpływ na działalność.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kazik556 - 09-06-2018 13:27

Zarządzanie przedsiębiorstwem zawsze jest bardzo trudne według mnie. Mam kumpla co zarządza i śpi tylko 3-4 godziny dziennie.

____________________________________________
AasaDlaBiznesu.pl


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - dumik - 11-06-2018 13:06

Według mnie dobrze zobaczyć kilka rozwiązać, zwłaszcza, że systemy informatyczne cały czas się rozwijają i nie ma jednego oprogramowania, które da Ci możliwość rozwiązania wszystkich problemów. Zerknij na przykład na connecto.pl i zobacz jakie mają systemy DMS i ERP, które się ze sobą integrują.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Magdalena Michalak - 16-06-2018 11:19

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga od nas pamiętania o bardzo wielu kwestiach, m.in. wyposażeniu biura. Jednakże jeżeli chcemy wygodnie zamówić wszelkie niezbędne artykuły, możemy z powodzeniem skorzystać z takich ofert jak https://biurwa.pl/tablice-i-flipcharty-tablice-tablice-magnetyczne-i-suchoscieralne-o_c_466_1.html , gdzie wybór produktów jest bardzo duży, a ceny konkurencyjne.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Sagatta - 18-06-2018 14:12

Jak oceniacie w ogóle ten przedmiot na uczelniach w Katowicach?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - stomed01 - 20-06-2018 11:38

Też uważam, że dobry system ERP baardzo ułatwię pracę w firmie i to w praktycznie każdej branży!
_____________________________
program do prowadzenia sklepu
http://positiveretail.pl/omnichannel/


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - pamiros - 26-06-2018 15:46

A może lepiej zostawić ten temat specjaliście z tej dziedziny? Wydaje mi się, że to będzie dobre rozwiązanie.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - EmEl9 - 28-06-2018 15:50

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 23-07-2018 07:33

Wszytko na ten temat - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/
Porównanie różnych ofert, musicie tylko wszystko odpowiednio dopasować. Ale pod tym względem raczej komplikacji mieć nie będziecie.
Jeśli tylko wszystko zgracie ze sobą należycie, to powinno być w porządku.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Marysia_89 - 29-07-2018 15:46

U mnie sprawdza się system erp od wdrożenia erp - Anegis Consulting.
Pomaga mi on w zarządzaniu przedsiębiorstwem, szczególnie w tych segmentach o których nie mam pojęcia tj księgowość czy logistyka


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - dumik - 20-08-2018 11:49

Już pisaliśmy i o tym i nie do końca ma znaczenie czy to jest system klasy DMS czy ERP. Jak sobie wybierasz oprogramowanie do archiwizacji dokumentów z connecto to robisz tak, by system był dopasowany do potrzeb firmy, a nie żeby firma dopasowała się działania rozwiązania. I o tym należy pamiętać. Skontaktuj się ze specjalistami, którzy pomogą dobrać system.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - metobe - 26-09-2018 12:48

Moim zdaniem całkiem dobry system ERP dla firmy znajduje się tutaj https://axhelpers.com/microsoft-dynamics/ Warto się z nimi skontaktować w tej kwestii, na pewno będą w stanie pomóc Wink


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Stolpyt - 27-09-2018 11:12

Warto doradzić się w tym temacie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 23-11-2018 08:20

Berberis - jedynie kwestia dopasowania wersji. To system ERP. Na stronie producenta masz opisane różne wersje tego systemu, a dobrać musicie jedynie odpowiednią. Pod tym względem wiele się zmieniło i w tych czasach trudno sobie wyobrazić mi biznes bez wsparcia oprogramowania, bo to w zasadzie ułatwia życie na każdym etapie.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - blyskotka - 15-01-2019 11:27

Zgłoszenie wzoru patentowego do urzędu nie jest az tak bardzo łatwe jak mogło by się wydawać. Gdy my chcieliśmy to zrobić okazało sie, że to dla nas czarna magia. Dlatego też zdecydowaliśmy się na pomoc http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Bo sporo czytałam na temat ich wiedzy. Wy zgłaszacie takie rzeczy sami ?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 22-01-2019 08:19

Ale jaki to ma związek z omawianymi systemami ERP?
No właśnie. Radzę najpierw zapoznać się z tematem ;-)
To jakbyśy rozmawiali o totalnie różnych rzeczach.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Mike-L - 24-01-2019 17:59

Ja się bardzo słabo na tej materii znam. Niestety, nie będę w stanie pomóc.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Gopi1987 - 29-01-2019 21:13

Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - bluemarika - 29-01-2019 21:30

W necie na pewno znajdą się informacje w tym temacie. Warto poszperać.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Stefan34 - 19-02-2019 12:48

Owszem, w internecie jest mnóstwo informacji na ten temat. Zawsze trzeba pamiętać, że oprogramowanie dla firm jest bardzo ważną kwestią. Dlatego też trzeba szukać czegoś naprawdę dobrego.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Mailan2021 - 22-02-2019 05:25

Thank you for sharing this exciting resource with me and the world. Wish you always luck.
Madalin Stunt Cars 2


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - maitrishah3 - 16-03-2019 11:08

wow good information provide this post.
free gift cards generator and free gift codes generator and free gift card generator


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - lololili - 05-04-2019 16:03

Polecam zapoznać się z systemem CRM ITCube, tutaj troszkę informacji: https://itcube.pl/referencje


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - jo.anna - 09-04-2019 12:01

To ważna sprawa wybrać odpowiednie oprogramowanie dla swojej firmy. Wiele zależy od naszych oczekiwań, wybór na rynku jest bardzo duży. Warto przemyśleć ten wybór aby program naprawdę zajmował się wszystkim czego potrzebujemy. Jeśli masz firmę nie tylko z biurem ale i magazynem proponuję wybrać system Weaver WMS możesz zintegrować wszystkie programy i zadania w jednym. Księgowość, sklep ,kuriera, analizę sprzedaży i wiele innych. Polecam wypróbować darmową wersję.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - MartaOl - 09-04-2019 12:23

Co raz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wdrożenie takiego systemu, który służy przede wszystkim do usprawnienia zarządzania firmą. Niesie to za sobą liczne korzyści. Przykładowo zaletami systemu Comarch erp - https://www.connecto.pl/wdrozenia-systemu-erp-metody-etapy-koszta/ są np. wpływ na poprawę procesów związanych z sprzedażą. System umożliwia prowadzenie sprzedaży połączonej ściśle z gospodarką magazynową.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - aniaola37 - 20-04-2019 16:50

Na na pewno warto zainteresować się systemami ERP jeżeli macie swoje firmy, tym bardziej jeżeli są to większe przedsiębiorstwa. Na stronie https://inewi.pl/ znajdziecie jedno z takich ciekawszych rozwiązań dla kadr. Inewi proponuje oprogramowanie do wygodnego zarządzania czasem pracy, planowania urlopów, grafików, delegacji.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - ckliwy - 20-04-2019 17:14

W firmach transportowych dużą popularnością cieszą się systemy oparte o nowoczesne rozwiązania telematyczne. Dzięki nim można monitorować nie tylko położenie pojazdów firmowych, ale też na bieżąco sprawdzać, czy kierowca jedzie zgodnie z przepisami, czy wybrał najkrótszą trasę i wiele innych. Usługa optymalizacji procesów biznesowych https://teagle.io/usluga/optymalizacja-procesow-biznesowych/, pozwala również na kontrolowanie wykorzystania floty - nikt przecież nie chce, żeby samochody stały na parkingu i nie zarabiały na firmę. Dzięki informacjom o spodziewanym czasie przyjazdu kierowców, łatwiejsze będzie także planowanie zadań i ich przydzielanie poszczególnym pracownikom.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - jackwelss39 - 18-06-2019 05:49

Tu rzeczywiście propozycje oprogramowania ERP powinny najlepiej się sprawdzić. Ja też znalazłam bardzo fajny program od https://totalvnc.com który w mojej i w wielu innych firmach także zda egzamin. Służy on do zdalnego dostępu do komputerów w pracy. Tak więc jeżeli będziecie poza biurem, będziecie mogli skorzystać z komputerów przez inną jednostkę.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - weronika321 - 20-06-2019 00:25

Najlepszymi firmami IT są te, które tworzą oprogramowania indywidualnie dopasowane do firmy. W ten sposób wszystkie stworzone aplikacje i programy będą działały optymalnie i ułatwią zarządzanie przedsiębiorstwem. Firmą tworzącą aplikacje dedykowane i oprogramowanie dla firm jest: http://innovationsoftware.pl/rozwiazania-dedykowane/aplikacje-dedykowane/


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - weronika321 - 23-06-2019 00:24

Z pewnością tego typu systemy znacznie ułatwiają zarządzanie przedsiębiorstwem. Przede wszystkim ułatwiają one komunikację pomiędzy poszczególnymi działami firmy i optymalizują tym samym jej działania. Ja osobiście mogę polecić ten system, jeżeli ktoś by szukał: http://cfi.pl


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - brid - 26-06-2019 10:57

Muszę zgłębić ten temat.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - MartaOl - 27-06-2019 12:36

Nasza firma od jakiegoś czasu korzysta z rozbudowanego systemu erp Comarch https://www.connecto.pl/demo-xl/, który złożony jest z licznych modułów odpowiedzialnych za usprawnianie pracy poszczególnych działów. Wszystkie ze sobą współpracują, bowiem oparte są na jednej bazie danych. Takie rozwiązanie pozwala samodzielnie dobrać zestaw niezbędnych czynników, dzięki którym działania naszej firmy polepszają się.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - monikabert90 - 07-07-2019 10:28

Z tego, co się orientuję, to zaawansowanych systemów SAP ERP dla przedsiębiorstw dostarcza firma Hicron, której oferta jest dostępna na stronie https://hicron.com/pl/. Polecam się z nią zapoznać, ponieważ jest to firma z wieloletnim doświadczeniem mająca na swoim koncie mnóstwo zadowolonych klientów Wink


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Tyrion93 - 15-07-2019 18:57

Witam, zastanawiam się nad pomocą mojemu wujkowi w firmie. Umiem wyszukiwać różne firmy do współpracy,a także jestem dobry w promowaniu biznesu. Co sądzicie o współpracach https://www.nethansa.com/ ? Chętnie poznam Wasze opinie.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - jjusti188 - 25-07-2019 20:35

A jaką polecacie firmę logistyczną? Ja trafiłam ostatnio na Ejko http://ejko.com.pl . Ponoć to profesjonaliści, jeżeli chodzi o wszelkie działania logistyczne, transport czy magazynowanie. Myślę czy się do nich nie zgłosić, ponieważ interesowałoby mnie magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe. Może ktoś z was ma doświadczenie bliższą z tą firmą i napisze mi coś więcej o nich?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - szamer1 - 26-07-2019 07:10

My ostatnio w firmie budowaliśmy magazyn i przyznam, ze gdyby nie firma http://www.ndt24.pl/pl/et-metoda-pradow-wirowych ktora wykonala nam badania i udalo sie wykryc wady powierzchniowe to niestety, ale mogloby dojsc do tragedii. Wady udalo sie wyeliminowac, a budowa zostala ukonczona w 100% bezpiecznie! Smile


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - jjusti18 - 01-08-2019 19:07

A jakie jeszcze inne oprogramowanie dla przedsiębiorstw polecaicie? Przykładowo ja wpadłam na stronę http://www.bmm.com.pl/informatyka-w-zarzadzaniu/oferta/oprogramowanie-dla-przedsiebiors/teta-hr/ i zastanawiam się na jakie programy się zdecydować. Chciałabym na samym początku mojego biznesu wprowadzić dobre rozwiązania. Pomożecie?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - stalowa - 11-09-2019 21:35

Coraz częściej, nawet w małych firmach, zwraca się uwagę na coś, co nazywane jest workflow. Można o tym poczytać chociażby w tym miejscu https://teoriabiznesu.pl/firma/co-to-jest-system-workflow/. Chodzi tu o zasady i procedury, pozwalające na zapewnienie bezpiecznej i wydajnej pracy, panowanie nad wszystkimi procesami zachodzącymi w danej komórce organizacyjnej lub też firmie. Wydaje mi się, że każda firma, nawet jednoosobowa powinna pomyśleć o takim rozwiązaniu.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - MartaOl - 28-10-2019 16:23

Systemy ERP takie jak https://www.connecto.pl/co-zyskamy-wybierajac-odpowiedni-program-kadrowo-placowy/ dają firmie wiele korzyści. Przede wszystkim ich główną funkcją jest efektowne wspieranie zarządzania poszczególnymi działami przedsiębiorstwa. Takie rozwiązania pozwalają ponadto w pełni zautomatyzować pracę w firmie, co znacznie zmniejsza ryzyko popełnienia błędu przez człowieka. Dzięki temu przedsiębiorstwo może stać się bardziej wydajne i konkurencyjne na rynku.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - duane64 - 31-10-2019 19:13

Po jakim czasie widać korzyści z wdrożenia?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - AnnaMarie711 - 10-12-2019 20:59

Systemy ERP bardzo fajnie się sprawdzają do wielu zadań w firmach, można je elastycznie dopasować do swoich wymagań, Zerknijcie sobie tu może na stronkę http://retcon.pl Jeżeli interesują was rozwiązania biznesowe to powinniście zapoznać się z ich ofertą.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Maxmichal - 20-02-2020 12:17

Jeśli zatrudniamy pracowników to przestrzeganie przepisów BHP jest absolutną koniecznością. Przy zatrudnianiu ludi, bierzemy za nich odpowiedzialność . Ja informacje o sprzęcie ochronnym esd wziąłem z internetu. Warto znać takie rzeczy jak opakowania esd.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - Blazej86 - 29-02-2020 00:17

Prowadząc własny biznes musimy być na bieżąco w kwestii rozwiązań technologicznych dla naszych głównych problemów. Jednym z takich jest ewidencja czasu pracy naszych ludzi. Nawet w przypadku kilku osobowej grupy jest to dość uciążliwe ze względu na to, że musimy brać pod uwagę kodeks pracy. Pomyłka może nas sporo kosztować dlatego też pewniejszym będzie skorzystanie z jakiegoś gotowego systemu. Na rynku znajdziemy takie rozwiązania jak - https://www.grafikoptymalny.pl/ pozwalające na zautomatyzowanie tego skomplikowanego procesu. Zawsze możemy skorzystać z darmowego miesiąca by przetestować to praktycznie. Warto zastanowić się wtedy w jak dużym stopniu pozwoli to na zmniejszenie naszych kosztów stałych.


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - druu - 01-03-2020 12:21

A czy ktoś z Was korzysta z Lansweepera? Znalazłem w dobrej cenie w sklepie https://www.vebo.pl/lansweeper i zastanawiam się czy wykupić licencję. Program ten pozwala na inwentaryzację sprzętu, generowanie szczegółowych raportów, a w wersji professional może obsługiwać nawet do 1000 urządzeń. Oprócz tego sprawdza też które programy mają aktualne licencje, albo które w ogóle jej nie posiadają. Polecacie czy odradzacie?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - marianoitaliano - 17-03-2020 15:49

jeżeli chcesz sprawnie zarządzać swoim przedsiębiorstwem i potrzeba Ci logistyka w eccomerce czy magazyn w obrębie Warszawy to sprawdzona firma w linkuSmile wystarczy zadzwonić


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - kopta - 24-03-2020 08:27

Berberis - przy ovecnej skali prowadzenia działalności nawet nie wyobrażam sobie działania na innych zasadach. Powiedzmy sobie szczerze - prostymi krokami da się wyciągnąć rekordowe wyniki, ale na pewno nie da się tego zrobić od razu, bo niby jak?


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - _TADEK_ - 23-05-2020 16:52

No takie zarządzanie na pewno nie jest proste i coś o tym wiem. Obecnie jestem szefem pewnego magazynu i mieliśmy duże problemy logistyczne. W końcu zdecydowałem się skorzystać z etykiet samoprzylepnych z https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/, które sprawdzają się naprawdę bardzo dobrze Smile


RE: Zarządzanie przedsiębiorstwem. Systemy ERP - edwine933 - 28-05-2020 07:25

Ogólnie własny biznes to fajne rozwiązanie, ale nie jest to zabawa i aby firma się rozwijała należy korzystać z jak najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Na stronie https://szydlowiecki.eu/crm-w-omnichannel-marketingu-sprawdz-co-warto-wiedziec/ doczytacie informacje na temat oprogramowań dedykowanych dla przedsiębiorstw