Forum AE Katowice
Zaczerwienienia na twarzy - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Zdrowie i uroda studenta (/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Temat: Zaczerwienienia na twarzy (/showthread.php?tid=5586)

Zaczerwienienia na twarzy - Katarzynera - 30-07-2016 23:35

Co robicie z zaczerwienieniami na twarzy? Nie mam do nich siły, serio. Latem jest najgorzej. Jakie zabiegi pomogą?

RE: Zaczerwienienia na twarzy - Dologres - 04-08-2016 15:52

Na zaczerwienienia twarzy dobrze jest stosować taki krem cc https://www.mixa.pl/produkt/krem-lagodzacy-cc/ Poczujesz widoczną ulgę, zobaczysz.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - ewelina258 - 09-05-2017 13:10

Ja też borykałam się z tym problemem, stosowałam chyba z milion kremów i nic nie pomagało. Koleżanka poleciłą mi produkt Red off System i na mnie zadziałał rewelacyjnie. Spróbuj może i Ty??

RE: Zaczerwienienia na twarzy - MrEwelinka - 15-03-2018 11:07

Faktycznie chyba najlepiej sprawdzają się zabiegi z medycyny estetycznej, jednak to dosyć droga inwestycja. Można próbować kremów na przebarwienia, maseczki też coś tam zdziałają. Wiem, że moja znajoma robiła sobie maseczkę z miodu i cytryny, które coś tam jej pomagały na zaczerwienienia.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - GrubaKarola - 15-04-2018 22:24

a może ty masz atopowe zapalenie skóry (w skrócie azs) tutaj więcej informacji na temat tej choroby. U mojego dziecka tak się zaczynało, że pojawiła się właśnie wysypka a potem było coraz gorzej. Lepiej się przebadaj - atopowe zapalenie skóry to poważna choroba alergiczna.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - jjusti188 - 16-04-2018 17:38

Ja myślę, że najprościej zaczerwienie cery ukryć pod dobrym podkładem. Do całkowitego wykończenia użyłabym puder matujący http://goldenrose.pl/produkty/cera/long-wear-finishing-powder---matujacy-puder-transparentny---golden-rose.html dzięki któremu będziemy mogli uniknąć błyszczącej się cery. W ten sposób makijaż będzie wyglądał naturalnie i estetycznie.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - stalowa - 21-05-2018 08:53

Często zmiany skórne mówią nam, o czym, co dzieje się w organizmie. Warto napierw poszukać ich przyczyny i jeżeli jest taka możliwość to wyleczyćz czy wyeliminować. Zaczerwienienie może być objawem nietolerancji pokarmowej, o której sobie nawet nie zdajemy sprawy. Kliknij tutaj i dowiedz się, jak możesz sprawdzić, czy taka nietolerancja dotyka także Ciebie.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - kamila.stuhlik - 30-05-2018 11:14

Zgadzam się z tym, ze przyczyny mogą być bardzo różne, najlepiej wybrać się do lekarza, bo może to być wynik jakiegoś niedoboru witamin. Poza tym zawsze trzeba pamiętać o kremie z filtrem UV, ja mam bardzo jasną karnację i używam zawsze filtru 50, nawet zimą.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - sówka - 31-05-2018 12:53

No jasne ze czasami nawet jesli jestesmy pewni ze w sumie nic nie zmienialismy ani w swojej diecie ani stylu zycia to nawet warunki atmoseryczne moga podzialac w taki sposob. Sprobuj z tym dermokosmetykiem https://www.cetaphil.pl/117/cetaphil-ps-lipoaktywny/ który tworzy w skorze film ochronny przez zawarty w nim olej migdalowy, wazeline i silikony. Dodatkowo oczyszcza i odnawia zniszczony naskorek. To dermokosmetyk - stosowalam go przy swojej cerze tradzikowej, wiec jest bezpieczny

RE: Zaczerwienienia na twarzy - kamila.stuhlik - 07-06-2018 13:56

Miałam straszny problem z zaczerwienieniami i okazało się, że brakuje mi witam, teraz jest już lepiej. Rutyna i witamina C wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, warto o tym pamiętać. Na co dzień stosuje krem na przebarwienia z Ziai i jest ok. I bardzo ważny jest tez krem z filtrem, najlepiej wysokim (np. 50) zwłaszcza latem.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - pomarańczka - 07-06-2018 15:02

Moim zdaniem warto iść na kwasy. Powinny pomóc.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - ebika - 28-06-2018 11:57

Mi pomaga woda różana, do tego wszystko o właściwościach nawilżających i rozjaśniających - np. ogórek

RE: Zaczerwienienia na twarzy - polówka - 02-07-2018 18:40

Na zaczerwienienia twarzy dobrze jest stosować taki krem Cetaphil PS Lipoaktywny. Poczujesz widoczną ulgę, zobaczysz. Sama jestem dobrym przykładem na to jak krem odpowiednio dobrany może przynieść bardzo fajnych dużo rzeczy.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - oliwiawu - 24-11-2018 21:01

Przyznam się, że moja cera jest bardzo wrażliwa i często miałam właśnie takie problemy. Nie wiedziałam jak sobie z tym poradzić. Szukając w internecie różnych sposobów trafiłam na ciężarną Sylwię Bomba jak reklamuje markę Calluna Medica. Pomyślałam, że skoro przyszła mama stosuje te produkty, to muszą być niezwykle dobre i delikatne. Wcale się nie pomyliłam. Zamówiłam sobie naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy, który chroni skórę twarzy i wspaniale ją regeneruje.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - kamila.stuhlik - 28-11-2018 15:45

Ja zaczęłam stosować preparat zawierający 100% witaminy C i wszelkie przebarwienia, w tym zaczerwienienia znacznie wyjaśniały.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - monikabert90 - 07-01-2019 12:21

GrubaKarola napisał(a):
U mojego dziecka tak się zaczynało, że pojawiła się właśnie wysypka a potem było coraz gorzej. Lepiej się przebadaj - atopowe zapalenie skóry to poważna choroba alergiczna.

Rzeczywiście atopowe zapalenie skóry to nic przyjemnego, objawy potrafią naprawdę dokuczać, na szczęście na rynku można znaleźć wiele produktów, które pozwalają je załagodzić. Słyszeliście o linii wyrobów medycznych Allergoff Atopy? W jej skład wchodzą 3 preparaty: barierowa emulsja do kąpieli leczniczych, barierowa oliwka do kąpieli leczniczych oraz powlekająco barierowy krem do twarzy i ciała. Kosmetyki te mają bardzo dobrej jakości skład, nie zawierają żadnych szkodliwych związków takich jak parabeny czy też parafina. Nie wypadają drogo, więc uważam, że warto spróbować Smile

RE: Zaczerwienienia na twarzy - martakas - 14-01-2019 14:13

Całkiem możliwe, że masz problem ze skórą naczynkową. Myślę, że dobrze byłoby gdybyś odwiedziła aptekę https://www.ziko.pl/czestochowa-apteki-drogerie-ziko/ i zapytała o polecane kremy na takie dolegliwości. Mam nadzieję, że szybko pozbędziesz się tego problemu.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - Martinezz123 - 14-01-2019 19:55

Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - Tyrion93 - 28-01-2019 00:10

Myślę, że konieczna w takim wypadku jest wizyta u dermatologa. W końcu to twoja twarz. Trzeba uwazać, wiele różnych groźnych chorob może objawiać się podobnie, np. ta https://www.febumed.com.pl/Wyprysk-potnicowy-przyczyny-leczenie-i-zdjecia-blog-pol-1507535695.html . Nie ma co zwlekać, goń do lekarza.

RE: Zaczerwienienia na twarzy - maroko - 17-02-2019 19:17

Zaczerwienienia na twarzy mogą być efektem miejscowego wysuszenia skóry. Jest to pierwszy objaw problemów z cerą. Wiem, bo miałam podobnie. Zastosowałam krem od Calluna Medica, który skutecznie poradził sobie z tym problemem. Kupiłam go akurat w dobrej cenie, a naprawdę warto, bo za taką jakość, to sie opłaca.