Forum AE Katowice
pomoc dla biznesu - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Ogłoszenia (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Praca, praktyki i szkolenia (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Temat: pomoc dla biznesu (/showthread.php?tid=6370)


pomoc dla biznesu - Kosmitka - 27-08-2017 18:02

Strona internetowa firmy powinna przyciągać klientów. Nie zawsze tak jest. Jest wiele powodów, dla których może się tak zdarzyć. Jeśli zależy nam, aby biznes zyskiwał nowych klientów, nie tylko z najbliższej okolicy, powinniśmy zwrócić do http://connectionsky.com/ Dzięki fachowej analizie, będzie nam łatwiej tworzyć strategię rozwoju firmy.


RE: pomoc dla biznesu - Global - 01-09-2017 13:48

Ja ze swojej strony mogę zaoferować pomoc dla startupów, firma Global Innovation Support Sp. Z. o.o. zajmuje się wsparciem wynalazców bądź też osób, które posiadają pomysł na ciekawą działalność. Oferujemy wsparcie merytoryczne, znalezienie inwestora jak i przeprowadzenia kampanii marketingowej.
Napisz do nas już dziś http://startupera.pl/, a my pomożemy Ci zrealizować plany.


RE: pomoc dla biznesu - zabrzanka - 18-09-2017 07:32

W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie działającej prężnej firmy bez komputerów. Dlatego zainteresujcie się tą propozycją http://leasinglaptopa.pl/ Można wziąć w leasing jeden lub więcej komputerów. Wybór jest spory. A następnie wrzucić je w koszta utrzymania firmy. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie pozwalające na spore oszczędności.


RE: pomoc dla biznesu - Mermagda0 - 19-09-2017 16:18

jasne ze tak, strona internetowa to podstawa przy praktycznie każdym biznesie. Nawet widzialem ze piekarnia od znajomego ma swoja strone internetową, kto by pomyslal Smile Zaopatruje on sie rowniez w firmie savpol.pl wiec jakbyscie kiedys mysleli o zalozeniu takiego biznesu to polecam


RE: pomoc dla biznesu - magda906 - 29-09-2017 21:49

Możesz samodzielnie rozliczać firmę korzystając z dobrych serwisów, dla poszczególnych działów. Na przykład na https://wfirma.pl/ masz dobre narzędzia dla magazynu, kadr i płac, księgowości czy faktury online.


RE: pomoc dla biznesu - tosiasamosia - 06-10-2017 15:11

Już niedługo ważne wydarzenie, Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Zaplanowano panele podczas których poruszone zostaną tematy dotyczące m.in. przyszłości nowoczesnego biznesu, współpracy pomiędzy samorządami a przedsiębiorcami.


RE: pomoc dla biznesu - FrankieeFran - 13-10-2017 10:31

Są takie firmy/biznesy w których bez odpowiedniej pomocy na pewno nikt nie dałbym sobie z tym rady. Przykładem mogą być nieruchomości mieszkaniowe, mówie tu o takich już większych inwestycjach. Znajoma siedzi w temacie i bez pomocy firmy Status - zarządzanie nieruchomościami warszawa jej firma na pewno nie poradziłaby sobie z zarządzaniem całym osiedlem mieszkaniowym jak i wieloma sprawami papierkowymi


RE: pomoc dla biznesu - jjusti18 - 15-10-2017 13:10

O fajnie brzmi. To chyba też się wybiorę na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Słyszałam coś o tym... Ponoć jest przygotowane ponad 30 paneli tematycznych.


RE: pomoc dla biznesu - piotrl24 - 23-10-2017 13:52

Zdecydowanie warto poświęcić część środków na profesjonalnie kształcenie pracowników, zarówno specjalistów, jak i szczeble menadżerskie. My akurat szkolimy się tutaj: szkolenia wrocław i uważam, że był to świetny wybór. Pozdrawiam serdecznie!


RE: pomoc dla biznesu - oliwiawu - 02-11-2017 14:36

A ja uważam, że szkolenie i umiejętności to nie tajemnica udanego sukcesu w pracy. Ważna też jest umiejętność, podejście do klienta oraz kreatywność. Zadowolony szef to zadowolony pracownik. Miło jest być chwalonym przez swojego pracodawce. Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł na temat kreatywności w pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to można ten artykuł przeczytać tu http://www.pou.pl/jak-byc-kreatywnym/ . Według mnie to fajna pomoc dla pracownika.


RE: pomoc dla biznesu - SteffAnja - 09-11-2017 12:02

Reklama to najlepsza pomoc dla biznesu jaką możecie otrzymac. Oczywiscie jak macie co reklamowac, bo slaby produkt i uslugie nie ma sensu nawet zaczynac. Jak macie biznesy w branzy gastronomicznej czyli np. piekarnie, cukiernie czy też restauracje to polecam wam produkty i sprzęty od http://savpol.pl na pewno przydadzą się wam


RE: pomoc dla biznesu - Mermagda0 - 09-01-2018 15:32

Odpowiednie szkolenia jak np. szkolenia sprzedażowe dla waszych pracowników mogą byc super wsparcie dla każdego biznesu. O swoich pracowników trzeba dbać, młodzi już nie są tak przywiązani do swojego miejsca pracy dlatego warto pokazać że się w nich inwestuje, a też na pewno dzięki takim szkoleniom podniosą zyski w waszych firmach


RE: pomoc dla biznesu - Patron - 11-01-2018 13:35

W przypadku niemal każdej firmy bardzo ważne jest zainwestowanie w dobrej jakości wyposażenie, więc zwróciłbym szczególną uwagę właśnie na to. Tyczy się to zarówno różnych piekarni, gabinetów kosmetycznych, ale i zakładów przemysłowych.


RE: pomoc dla biznesu - Ewela - 02-02-2018 13:06

Ważne jest również odpowiednie zarządzanie kapitałem i przejrzystość finansów. W tym na pewno pomoże konto firmowe. Jedne z najlepszych ofert rachunków dla przedsiębiorców, mają Idea Bank i mBank. Oba konta zajmują czołowe lokaty w tym rankingu - http://darmowekontobankowe.org/konto-firmowe/


RE: pomoc dla biznesu - tosiasamosia - 28-03-2018 08:05

Warto też z czasem pomyśleć o optymalizacji procesów w firmie. Procesy biznesowe są realizowane w każdym przedsiębiorstwie. Nie we wszystkich jednak są zidentyfikowane, odpowiednio opisane i zoptymalizowane. Dlatego warto zgłosić się do sprawdzonej i solidnej firmy http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . Moi znajomi którzy mają firmę ponosiła straty i zgłosili się do nich i sama też zamierzam skorzystac z ich oferty.


RE: pomoc dla biznesu - bonesy - 16-04-2018 13:26

Wg. mnie bardzo dobrym pomysłem są szkolenia biznesowe lub managerskie, w zależności od potrzeby. Masz poczytaj troche może Ci się przyda i się zdecydujesz Smile http://gugala-szkolenia.pl/budowanie-marki-zarzadzanie/


RE: pomoc dla biznesu - EditPiaf - 22-07-2018 10:03

Ostatnio miałem okazję rozmawiać na temat bezpieczeństwa procesu i pracowników, z przedstawicielem firmy opracowującą nowoczesną technologię dla przemysłu. Trafiłem później na ich stronę https://www.tessa.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/ i jestem już na etapie podpisywania umowy, ponieważ chce zapewnić bezpieczeństwo w mojej fabryce i rozwijać się, tak by liczyć się na rynku usług.


RE: pomoc dla biznesu - yazurr - 29-07-2018 16:16

Co do własnej firmy to może są tutaj osoby, które w swoim biurze korzystają z laptopów https://leasinglaptopa.pl/HP_Envy-1702f60a-9f78-40ff-8e6d-145075d9fa5c ? Dosyć dobre recenzje te HP zbierają, a dodatkowo tutaj jest dość ciekawa oferta leasingowa co o tym sądzicie warto skorzystać czy w tej cenie innego producenta laptopy lepiej do pracy się sprawdzą?


RE: pomoc dla biznesu - Jessi - 13-08-2018 16:14

Reklama w internecie i monitorowanie zachowań klienta jest teraz na wagę złota. Odpowiedni marketing internetowy dla firm doda złotówek do naszych portfelów, usługi pozycjonowania stron www oraz budowanie pozytywnych relacji w internecie to priorytet.


RE: pomoc dla biznesu - bogna76 - 30-08-2018 18:09

Jeżeli chodzi o szkolenia biznesowe, bardzo dobrą renomą cieszą się szkolenia Oracle https://dataconsulting.pl/ Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą Smile Osobiście bardzo lubię chodzić na szkolenia, czy ktoś z Was jeszcze podziela moje zdanie, czy jestem dziwacznym wyjątkiem?


RE: pomoc dla biznesu - aniula - 04-09-2018 13:29

Prowadząc biznes dobrze jest znać pojęcie kredytu obrotowego https://habzafinanse.com.pl/kredyt-obrotowy/. Z jego pomocą możemy sfinansować bieżące wydatki w firmie i zachować płynność finansową.


RE: pomoc dla biznesu - Jola1998 - 05-09-2018 16:29

Pomocą dla wielu biznesów będzie Międzynarodowy Kongres Biogospodarki 2018 https://elodzkie.pl/wydarzenia/kongres-biogospodarki-ebcl-2018 , na którym ponad 800 specjalistów z dziedziny edukacji, biznesu, jak i biogospodarki. Ja nie odpuszczę darmowych wykładów.


RE: pomoc dla biznesu - Fryderyk66 - 09-09-2018 18:59

Pozycjonowanie strony odgrywa kluczową rolę jeżeli chcesz pozyskać klientów za pomocą internetu. W profesjonalny sposób może to za Ciebie wykonać http://efectownia.pl/pozycjonowanie-stron/
zajmują się szeroko rozumianym marketingiem w sieci.


RE: pomoc dla biznesu - Tyrion93 - 28-12-2018 17:24

Obecnie modnym i bardzo korzystnym pod względem wizerunkowym, trendem są działania zmierzające do wprowadzenia ekologicznych technologii. Firmy zamieniają opakowania na bio-degradowalne, segregują odpady, wspierają ekologiczne projekty. Firma, w której pracuje mój ojciec produkuje piece na pellet. Sama już ich produkcja kojarzy się z działaniami na rzecz środowiska. Właściciel poszedł już o krok dalej i zarządził, aby samochody firmowe były tankowane tylko na tych stacjach, gdzie dystrybutory posiadają oznaczenia AdBlue. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/adblue-solutions/ .


RE: pomoc dla biznesu - rokokokowiec - 03-01-2019 00:42

W mojej firmie największą pomocą okazała się współpraca z agencją pracy https://pl.gigroup.com/pracodawcy/praca-tymczasowa/ Smile Dzięki temu miałem ciągle pracowników tymaczasowch- nie musiałem się zastanawiać co jak jakiś nie przyjdzie, bo agencja zawsze zapewniała odpowiednią ilość ludzi Smile I to się nazywa wygoda! Big Grin


RE: pomoc dla biznesu - Agusiek55 - 12-02-2019 15:50

Na pewno coraz więcej powstaje sklepów internetowych. Sklepy stacjonarne powiększają swoją ofertę, oraz zasięg sprzedaży przez wystawianie własnych sklepów. Tu może się okazać bardzo pomocna firma https://www.codarius.com U nich możecie liczyć na stworzenie przyjaznego, profesjonalnego sklepu internetowego dla was


RE: pomoc dla biznesu - Martyna886 - 18-02-2019 08:53

Wszystko dla biznesu jest ważne. Takie rzeczy jak reklama czy pozycjonowanie bardzo dobrze wpływają na dotarcie do potencjalnego klienta. Jednak uważam, ze powinniśmy też pomyśleć o pracownikach w jaki sposób ich zmotywować. Może korzysta ktoś z tego typu szkoleń? Wiem, że najczęstszą motywacją sa pieniądze. Zakładam firmę i jednak coś poza pieniędzmi chciałabym im jeszcze coś zaoferować. Czytam teraz na temat takiego szkolenia https://superszkolenia.pl/szkolenie/Motywowanie-pracownikow-i-budowanie-zaangazowania Co o tym myślicie? Chciałabym by byli zaangażowani w działania firmy.


RE: pomoc dla biznesu - szamer1 - 05-03-2019 12:33

Też uważam, że warto chodzić na szkolenia. Ostatnim na jakim byłem to https://totalexpert.pl/szkolenie/kedzierzyn-kozle/ na temat pracowniczych planów kapitałowych i nie tylko. Dzięki temu wiem "co z czym się je" szukam teraz jakiegoś kolejnego szkolenia na śląsku, co byście mogli mi polecić?


RE: pomoc dla biznesu - janko - 19-03-2019 20:25

FrankieeFran napisał(a):
Są takie firmy/biznesy w których bez odpowiedniej pomocy na pewno nikt nie dałbym sobie z tym rady. Przykładem mogą być nieruchomości mieszkaniowe, mówie tu o takich już większych inwestycjach. Znajoma siedzi w temacie i bez pomocy firmy Status -zarządzanie nieruchomościami warszawa jej firma na pewno nie poradziłaby sobie z zarządzaniem całym osiedlem mieszkaniowym jak i wieloma sprawami papierkowymi


Takich firm przybywa. Pytanie, czy udziela wsparcia w temacie leasingu nieruchomości? Są dostępne w sieci informacje na ten temat https://hotmoney.pl/leasing-nieruchomosci-na-czym-polega-i-czy-warto-w-niego-inwestowac/, ale jak to wygląda w praktyce?


RE: pomoc dla biznesu - RafalM - 22-03-2019 09:27

Dużo możemy się dowiedzieć ze strony http://ferdeksklep.pl/ mają bardzo ciekawy blog i często ciekawe informacje


RE: pomoc dla biznesu - olindaa87 - 24-03-2019 23:57

Jeśli ktoś szuka pomocnych informacji na temat marketingu dla małych firm - polecam portal https://www.bizneslevelup.pl/marketing/


RE: pomoc dla biznesu - monikabert90 - 27-03-2019 16:52

Jeśli natomiast potrzebowalibyście w Waszych firmach pomocy przy wdrażaniu przepisów RODO, to polecam skorzystać z oferty na stronie internetowej https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-firm/wdrozenie-przepisow-rodo/. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że dane osobowe w Waszym przedsiębiorstwie mają naprawdę dobrą ochronę Wink


RE: pomoc dla biznesu - MartaOl - 15-04-2019 11:19

Badanie sprawozdań finansowych https://www.crowe.com/pl/services/audyt/badanie-sprawozdan-finansowych jest usługą, która przeprowadzana jest w celu uwiarygodnienia wszelkich danych zawartych w sprawozdaniu. Odgrywa to dużą rolę zwłaszcza przy podejmowaniu decyzji przez odbiorców sprawozdań finansowych danych podmiotów gospodarczych. Takie badania powinny być przeprowadzane zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej.


RE: pomoc dla biznesu - szamer1 - 15-04-2019 13:12

Jeżeli prowadzicie własny biznes to polecam https://totalexpert.pl/szkolenie/oswiecim/ czyli szkolenia biznesowe, dzięki którym będziecie mogli zdobyć wiedzę niezbędną do lepszego, bardziej dochodowego prowadzenia własnej firmy. Sam wiem o tym najlepiej, bo mam za sobą już kilkanaście jak nie kilkadziesiąt szkoleń i wiem ile dobrego potrafią wnieść do życia Wink


RE: pomoc dla biznesu - antoni44e - 15-04-2019 13:24

Moim zdaniem teraz to jest bardzo ciekawie dla każdego człowieka.Jestem tego pewny na 100 procent.

__________________________________________________
In Between


RE: pomoc dla biznesu - Tyrion93 - 24-04-2019 16:08

W prowadzeniu firmy ważne jest posiadanie bazy klientów. Bez nich trudno o sukces. Możemy sami pokusić się o ich wyszukiwanie i skierowanie oferty bezpośrednio. Możemy też skorzystać z gotowych baz lub stworzonych specjalnie dla nas przez firmę zewnętrzną. Moja firma skorzystała z takiej bazy przewoźników towarowych od https://bnf.pl/katalog/baza/baza-kolejowych-przewoznikow-towarowych


RE: pomoc dla biznesu - szamer1 - 25-04-2019 13:20

Wracając do tematu, bo ktoś wcześniej pytal o działania związane z pozwoleniami wodnoprawnymi to polecam https://www.ggsprojekt.pl/pozwolenia-wodnoprawne/ firma z ktora wspolpracowalem wiele razy. Nie tylko jezeli chodzi o to, ale takze odwierty mi wykonywali i zawsze w pełni profesjonalnie.


RE: pomoc dla biznesu - psyduck - 27-04-2019 10:48

Na pewno w biznesie pomagają odpowiednie maszyny i urządzenia. Na przykład w przemyśle spożywczym maszyny takie jak linia do pierogów, o której można poczytać na http://mangopress.pl/z-czego-sklada-sie-linia-do-pierogow-czego-potrzebuja-producenci-pierogow/, przyśpieszają pracę i pozwalają na zwiększenie produkcji.


RE: pomoc dla biznesu - evka1 - 27-04-2019 20:33

Na pewno bardzo pomocny będzie ten blog http://www.spolka-w-organizacji.pl . Jest tam sporo informacji oraz praktycznych informacji na temat spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Można się naprawdę wiele dowiedzieć i tą wiedzę wykorzystać w praktyczny sposób.


RE: pomoc dla biznesu - hohomew - 28-04-2019 08:23

Od siebie mogę wam polecić zainteresowanie się tym systemem https://zencard.pl/ , który umożliwia wam tworzenia własnych promocji aktywowanych podczas płatności kartą. Takie rozwiązanie na pewno zachęci klientów do robienia zakupów u was!


RE: pomoc dla biznesu - Hirek12 - 30-04-2019 17:19

Jako dobry sposób na rozwój biznesu polecam zamówienie takiego czegoś jak podkładki pod mysz z nadrukiem firmowym który zakupisz tutaj https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/66/podkladki-pod-mysz Idealny prezent dla twojego klienta i dzięki temu na pewno zostaniesz zapamiętany.


RE: pomoc dla biznesu - hohomew - 02-05-2019 00:01

Ja zastanawiam sie nad otworzeniem własnego gabinetu medycyny estetycznej i chciałem się was zapytać co sądzicie o kupnie tego sprzętu https://maxmedik.pl/422-medycyna-estetyczna . Podobno jest to bardzo dobry producent, a co wy o tym sądzicie?


RE: pomoc dla biznesu - szamer1 - 22-05-2019 15:06

Słuchajcie, bo potrzebuje teraz przeprowadzic badania takie jak http://www.ndt24.pl/pl/ut-badania-ultradzwiekowe i chce zazpytac o firme ndt24 sa tu osoby ktore z nimi wspolpracowaly i moglyby w kilku slowach opisac jak ta wspolpraca przebiegala? Z gory dziekuje!


RE: pomoc dla biznesu - VasiliyCosiv - 30-05-2019 09:03

Odpowiedziałeś na pytanie?


RE: pomoc dla biznesu - aniaola37 - 11-06-2019 18:03

Taka pomoc może w różny sposób wyglądać. Możecie postawić na nowoczesne oprogramowanie dla firm, urządzenia, akcesoria niezbędne w waszej pracy, czy też wyszkolić siebie oraz swoich pracowników. Na pewno warto stawiać na rozwój w firmie, bo kto stoi w miejscu ten przecież tak na prawdę się cofa Wink Ja teraz rozglądam się za ciekawymi szkoleniami. Takie typowo biznesowe, także z coachingu prowadzi firma https://leadersheep.com.pl/ Może wy też w tym kierunku rozwiniecie swoje biznesy.


RE: pomoc dla biznesu - Tyrion93 - 11-06-2019 23:32

Nieoceniona i często niedocenioną pomocą dla biznesu są bazy firm. Dzięki nim można bezpośrednio trafić z ofertą do potencjalnego klienta. W zależności od profilu, potrzeb i regionu można zamawiać dowolne zestawienia. Ja korzystałem niedawno z tej https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-firm-i-instytucji-z-miasta-gdansk


RE: pomoc dla biznesu - jackwelss39 - 19-06-2019 13:53

Bardzo popularną obecnie pomocą dla biznesu jest coaching. Są to odpowiednie szkolenia, nawet powiedziałabym warsztaty, które pomagają pracownikom znaleźć odpowiednią motywacje, nowe pomysły, pobudzić kreatywność. Jeżeli zainteresowała was ta tematyka to zajrzyjcie sobie na stronkę https://annaszczygielska.com Znajdziecie tu propozycje na coaching i slow life mentoring.


RE: pomoc dla biznesu - fasola1 - 19-06-2019 16:53

Najważniejsze to znaleźć stałe źródło finansowe, które pozwoli Ci na użycie go w sytuacji kryzysu lub też na bieżące wydatki. Taką ofertę, czyli odnawialną linię finansową ma www.finiata.pl Smile Polega to na możliwości korzystania z pieniędzy na "kacie kredytowej" które spłacasz z oprocentowaniem jedynie 2,91%! To ogromna okazja oraz możliwość stabilnego rozwoju Twojej działalności.


RE: pomoc dla biznesu - Kordi33 - 21-06-2019 12:14

Podczas zakładania biznesu potrzebna nam będzie przede wszystkim motywacja i plan do czego mamy zamiar dążyć. Polecam zajrzeć na bloga http://www.zwiekszswojawydajnosc.pl tam mają kilka ciekawych porad.


RE: pomoc dla biznesu - Besti - 21-06-2019 13:03

Ja również prowadzę swój własny biznes, korzystam z różnych artykułów, które są pomocne. Odpowiednie podejście do marketingu jest bardzo ważne.__________________________
FREELANCE BUSINESS


RE: pomoc dla biznesu - tepski - 26-06-2019 22:33

Tworzysz swój własny biznes i nie znasz się na reklamie itp? Przy tworzeniu własnej firmy skorzystałam z agencji interaktywnej https://solv.pl/agencja-interaktywna-poznan/. Przygotowana reklama zdziałała cuda. Teraz chce wdrożyć integracje systemów IT, co ułatwi moją pracę.


RE: pomoc dla biznesu - AniaW - 27-06-2019 15:19

Pomoc można uzyskać również czytając najnowsze artykuły biznesowe pisane przez hobbystów i znawców polskiego rynku. https://startupnation.com/grow-your-business/conversion-rate-optimization-sales/ ten artykuł mówi nam co powinniśmy zrobić, by usprawnić sprzedaż Smile


RE: pomoc dla biznesu - Flowerka - 27-06-2019 22:18

Zgodzę się z powyższymi wypowiedziami. Artykuły również mogą być pomocne. Poszperałam w internecie i znalazłam troszkę informacji dla osób, które prowadzą swoje sklepy internetowe https://www.rocketnews.com/2019/03/essential-elements-of-a-winning-landing-page-to-boost-conversions/ landing page będzie dla nich korzystnym rozwiązaniem.


RE: pomoc dla biznesu - szamer1 - 21-07-2019 15:46

A może warto postawić na szkolenia? Miałem okazję być w tym miejscu https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ na ciekawym szkoleniu biznesowym i jestem dumny, że tu trafiłem. Dowiedziałem się wiele pożytecznych rzeczy, a przede wszystkim zyskalem duza motywacje do dzialania! Warto jest prowadzic swoj biznes!


RE: pomoc dla biznesu - AnnaMarie711 - 08-08-2019 09:58

Przy okazji pomocy dla biznesu może także przyda się wam oferta od https://www.import-maszyn.eu W tym miejscu będziecie mogli liczyć na kompleksowe urządzenia biurowe. Proponują tu liczarki, niszczarki, maszyny pakujące czy też zgrzewarki foliowe. Na pewno w biurach takie sprzęty się przydadzą.


RE: pomoc dla biznesu - slawek32 - 15-08-2019 08:59

Teraz to każdy chciałby w tym kraju jakiś biznes prowadzić. Sam w kwestii biznesu bardzo często przeglądam stronę internetową https://krakowbiz.pl/ . Tam jest dużo o biznesie.


RE: pomoc dla biznesu - jjusti188 - 17-08-2019 20:06

własny biznes to świetna sprawa


RE: pomoc dla biznesu - Tyrion93 - 19-08-2019 10:01

Jest wiele możliwości korzystania z pomocy i usprawnień. Trzeba tylko po nie sięgnąć. W rozwoju pomoże nam dobra strategia marketingowa. Dzięki takim ofertom, jak te bazy danych firm https://www.bnf.pl/katalog/baza/baza-firm-farmaceutycznych możemy skierować swoją ofertę bezpośrednio do klienta.


RE: pomoc dla biznesu - farah557 - 19-08-2019 10:11

Super porady tutaj daliście. Muszę od początku wdrożyć sie temat.

---
http://www.zawodynarciarskie.com.pl/


RE: pomoc dla biznesu - moraviec - 23-08-2019 13:04

Jestem właśnie na etapie zakładania własnego biznesu jednak nie znam się kompletnie na rozliczeniach. Urząd Skarbowy w Polsce wyznacza bardzo restrykcyjne terminy, o których płatnik po prostu musi pamiętać.
_____________________________
Jak dobrze rozliczyć się z fiskusem?


RE: pomoc dla biznesu - ewelina01 - 25-08-2019 17:07

A czy odzyskiwanie danych z dysku Poznań jest do osiągnięcia, czy jednak nie da się tego wykonać? Bo u nas w firmie potrzebny jest ktoś, kto się na tym zna.


RE: pomoc dla biznesu - julajula - 27-08-2019 13:53

Znalazłam ostatnio fajnego bloga o biznesie http://www.e-fotolia.pl/ . Można na nim znaleźć dużo praktycznych porad. Polecam zajrzeć Smile


RE: pomoc dla biznesu - blanka - 28-08-2019 15:45

Tutaj https://leasingpolski.pl/leasing-zwrotny można sobie poczytać jak wygląda leasing zwrotny. Jest to dobre rozwiązanie, gdy zagrożona jest płynność finansowa w firmie i szybko potrzebujemy zastrzyku gotówki. Formalności nie są skomplikowane, a to w tym przypadku jest niezwykle ważne. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat.


RE: pomoc dla biznesu - julajula - 06-09-2019 10:58

Polecam zajrzeć na stronę http://www.biomasapoig.pl/ ja zawsze znajduje tam ciekawe artykuły na ten temat, myślę, że tobie też mogą pomóc Smile


RE: pomoc dla biznesu - krewetka - 23-09-2019 08:03

Wiecie jak czasami pomaga dobra kampania marketingu szeptanego w rozwoju firmy http://contentmarketing.com.pl/ Naprawdę myslę ze warto w cos takiego zainwestować, wtedy sprzedaż i popularnosc naszych produktów wzrośnie.


RE: pomoc dla biznesu - Zaspana - 17-10-2019 11:09

Prowadzenie biznesu to nie taka łatwa sprawa. Jeśli chodzi usługi kadrowo-płacowe pomaga mi rozliczać firma Novitas z Gliwic. Bardzo polecam.


RE: pomoc dla biznesu - ziemniakscott - 17-10-2019 12:34

Wszystko zależy od rodzaju biznesu, ale generalnie najlepiej, jeśli ktoś kto robi dla Ciebie stronę, zna się na Twojej branży. Od siebie w przypadku branży hotelarskiej mogę polecić krótki poradnik w którym znajdziesz co powinna zawierać w sobie sprzedażowa strona www https://bookingsolutions.pl/blog/sprzedazowe-strony-internetowe-dla-hoteli/, mam nadzieję, że Ci się przyda.Wink


RE: pomoc dla biznesu - fasola1 - 18-10-2019 10:21

Najważniejsze jest pozycjonowanie strony. To ono będzie swoistą kropką na "i" i pozwoli na dalsze działanie i rozwój. Dlatego też polecam sprawdzić pozycjonowanie sklepów i stron Bydgoszcz które może okazać się naprawdę świetnym początkiem i dobrym startem w rozwój każdej firmy!


RE: pomoc dla biznesu - akate - 25-10-2019 13:04

Rozwiązań dla firm jest bardzo dużo, ale trzeba także zadbać o odpowiednie wyposażenie lokalu. W restauracji na pewno się przyda kostkarka do lodu https://www.oleole.pl/kostkarki-do-lodu-1.bhtml Bardzo szybko tworzy ona kostki lodu konieczne do zimnych napojów. Tego typu urządzenie trzeba mieć w swoim lokalu.


RE: pomoc dla biznesu - ziemniakscott - 07-11-2019 10:38

Moim zdaniem jeśli firma ma pozyskiwać klientów z internetu, fajnie byłoby zwrócić się w stronę kampanii Google Ads, w mniejszych niszowych branżach koszty są niewielkie, a przy dobrych specjalistach budżet będzie tak zoptymalizowany, że nie stracisz na niczym niepotrzebnym. W większym biznesie też to działa, tutaj masz przykład chociażby biznesu weselnego, który przecież jest u nas w kraju bardzo konkurencyjny https://bookingsolutions.pl/blog/google-ads-generowanie-leadow-jak-pozyskiwac/, lepiej nie kombinować samodzielnie, bo można przepalić budżet i nic z tego nie mieć, a po co?Smile


RE: pomoc dla biznesu - Sylwunia123 - 14-11-2019 11:09

Zastanawiasz się nad własnym biznesem, ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać. Spokojnie. Jest dużo firm specjalizujących się w strategii przedsiębiorstwa. Ze słuchu mogę polecić Ci firmę AkatConsulting: https://akatconsulting.pl/oferta/strategie_rozwoju_przedsiebiorstw/50 . Ostatnio na spotkaniu prezesów kilku firm usłyszałem jej nazwę i dobre opinie.


RE: pomoc dla biznesu - qqqq1 - 14-11-2019 11:44

https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/donnie-corley-jerseys Donnie Corley Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/justin-layne-jerseys Justin Layne Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/malik-mcdowell-jerseys Malik McDowell Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/matt-allen-jerseys Matt Allen Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/matt-coghlin-jerseys Matt Coghlin Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/mike-panasiuk-jerseys Mike Panasiuk Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/nick-krumm-jerseys Nick Krumm Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-state-spartans/trishton-jackson-jerseys Trishton Jackson Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-wolverines/alex-malzone-jerseys Alex Malzone Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-wolverines/braylon-edwards-jerseys Braylon Edwards Jerseys
https://www.dr-yxam.com/shop-by-team/michigan-wolverines/brendan-white-jerseys Brendan White Jerseys


RE: pomoc dla biznesu - Jola1998 - 26-11-2019 16:32

Bezpośrednią pomoc dla "zmęczonego" biznesu wprowadzi dla Was Primesoft http://www.primesoft.pl/ . Mają w ofercie bardzo wygodny elektroniczny obieg dokumentów, który pozwala na oszczędność czasu, cięcie kosztów, zwiększenie wydajności, ale także i na zabezpieczenie informacji o firmie. Pomyślcie o tym.


RE: pomoc dla biznesu - pukla123 - 27-11-2019 10:17

Kosmitka napisał(a):
Strona internetowa firmy powinna przyciągać klientów. Nie zawsze tak jest. Jest wiele powodów, dla których może się tak zdarzyć. Jeśli zależy nam, aby biznes zyskiwał nowych klientów, nie tylko z najbliższej okolicy, powinniśmy zwrócić do http://connectionsky.com/ Dzięki fachowej analizie, będzie nam łatwiej tworzyć strategię rozwoju firmy.


Tak masz całkowitą rację, ale nie tylko reklama w sieci jest ważna. Moim zdaniem trzeba także pomyśleć o innych formach marketingu typu roll up'y . ścianki reklamowe, czy stoiska promocyjne https://adlove.pl/pl/rollupy-135/ Moim zdaniem to także ma wpływ i to znaczny na promocję firmy.


RE: pomoc dla biznesu - Kalios - 30-11-2019 21:40

Warto inwestować w rozwój firmy i nowe rozwiązania, technologie i tak dalej. Ja ostatnio postarałem się o uzyskanie oznaczeń CE na produktach, to bardzo ważna kwestia, taki symbol oznacza, że towar spełnia wymogi UE. Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat https://www.ce-polska.pl/ile-kosztuje-znak-ce-ile-kosztuje-certyfikat-ce


RE: pomoc dla biznesu - sonak - 02-12-2019 15:42

Hej, prowadzę własny biznes i szukam małej pomocy. Dokładnie to chodzi mi o porady w sprawie odwróconej osmozy. Czytałem ostatnio o tej technologii na https://citymag.pl/czym-jest-odwrocona-osmoza-i-jaka-pelni-role-w-przemysle/ i wydaje mi się ona bardzo ciekawa, myślicie, że warto będzie w to zainwestować w firmie?


RE: pomoc dla biznesu - cerceilannister77 - 04-12-2019 20:28

Witam wszystkich forumowiczów. Jeżeli chodzi o ten temat, to polecam wam wszystkim sprawdzić ten link:https://mtoilet.pl. Znajdziecie tam firmę, z bardzo dobrą ofertę, jeżeli chodzi o wynajem toalet. Polecam, bo jak dla mnie mają strasznie ciekawe rozwiązania w bardzo dobrych cenach. Dajcie znać co sądzicie.


RE: pomoc dla biznesu - HubcioUgar - 05-12-2019 12:07

Wszystko zależy czego konkretnie potrzebujesz. Ja bardzo długo nie mogłem sobie poradzić z wypłatami i ogólnie takim kadrowym zarządzaniem. Przyznam się, że na początku to był dla mnie prawdziwy szok. W końcu wspólnik namówił mnie do zamówienia programu kadrowego https://www.pcbiznes.pl/aga-kadry-i-place/ i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę.


RE: pomoc dla biznesu - isoftbiz - 16-12-2019 21:17

Prowadząc własny biznes dobrze jest co jakiś czas organizować kursy i szkolenia dla pracowników. Warto, aby byli oni na bieżąco z aktualną wiedzą i zaleceniami.


RE: pomoc dla biznesu - akate - 17-12-2019 20:29

Biznes nie jest trudno prowadzić, ale najnowsze rozwiązania będą pomagały w zarządzaniu nim. Także call center software https://www.cludo.pl/call-center-software/ pozwoli na profesjonalny kontakt z klientami. Będzie można wtedy sprawniej kontaktować z klientami.


RE: pomoc dla biznesu - pukla123 - 25-12-2019 16:32

Polecam kontakt z arkadiusz nagięć On zawodowo zajmuje się tworzeniem aplikacji i programowaniem. Jest niesamowicie kreatywny, rzetelny i terminowy. Myslę, że przy tworzeniu własnego biznesu przyda Ci się pomoc informatyczna


RE: pomoc dla biznesu - Caron - 10-01-2020 02:53

Jeśli szukacie jakiegoś ulepszenia do firmy, to polecam się zainteresować VPN - tutaj https://www.tanivpn.pl/ możecie o tym poczytać więcej szczegółów, moim zdaniem to bardzo ważna sprawa.


RE: pomoc dla biznesu - mirek66 - 16-01-2020 14:59

Odpowiedni system ERP powinien być rozwiązaniem w przypadku firmy produkcyjnej. Istotą jest odpowiednie zarządzanie produkcją, a także obliczenie technicznego kosztu wytworzenia produktu https://tinyurl.com/whwnqvd


RE: pomoc dla biznesu - proteki8 - 17-01-2020 16:35

Nowe firmy nie mają łatwo, jeśli chodzi o kredyt lub pożyczkę, ponieważ brak im wiarygodności. Ale są sposoby na finansowanie środków trwałych już od pierwszego dnia założenia działalności gospodarczej. Zobacz, jak to zrobić: www.sgbleasing.pl/leasing-od-pierwszego-dnia-dzialalnosci-poradnik


RE: pomoc dla biznesu - AnnaMarie711 - 18-01-2020 09:07

Prowadzenie biznesu to na pewno nie jest łatwa sprawa. Jeżeli chcecie sie spróbować to przygotujcie się na sporo wyzwań. Ja znalazłam tak na stroniee https://kazaro.pl/k/11/urzadzenia-kosmetyczne profesjonalne urządzenia kosmetyczne


RE: pomoc dla biznesu - glover.marian - 28-01-2020 16:24

Uważam, że strona internetowa w dzisiejszych czasach to konieczność. Nie możemy prowadzić firmy bez wizerunku w sieci. Na Waszym miejscu skorzystałabym z agencji, która zajmuje się tworzeniem stron www w Poznaniu https://studiokreacja.pl/oferta/strony-internetowe/ to wg mnie najlepsza opcja i dobra inwestycja w rozwój firmy.


RE: pomoc dla biznesu - elusia617 - 28-01-2020 20:31

zabrzanka napisał(a):
W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie działającej prężnej firmy bez komputerów. Dlatego zainteresujcie się tą propozycją http://leasinglaptopa.pl/ Można wziąć w leasing jeden lub więcej komputerów. Wybór jest spory. A następnie wrzucić je w koszta utrzymania firmy. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie pozwalające na spore oszczędności.

faktycznie jeżeli na dobry początek nie stać cię na nowy komp to wrzuć leasing w koszty na pewno szybko się zwróci


RE: pomoc dla biznesu - gosre - 03-02-2020 23:31

W biznesie przydatne jest dosłownie wszystko co działa. Tak jest również w przypadku blokowania niechcianych telefonów. Tutaj https://www.banki24.com.pl/skuteczny-sposob-na-niechciane-telefony-odebrac-telefon/ możecie więcej na ten temat poczytać.


RE: pomoc dla biznesu - fasola1 - 06-02-2020 16:11

Każdy biznes potrzebuje odpowiedniego zaangażowania. Dlatego też dobrze jest postawić na wiedzę i umiejętności, które w tym temacie są kluczowe. Polecam skorzystać z pomocy finansowej od firmy www.finiata.pl która umożliwia korzystanie z odnawialnej linii finansowania. Jest to rodzaj karty kredytowej z której możesz korzystać kiedy chcesz i na co tylko potrzebujesz. Dzięki ich automatycznemu systemowi akceptacji klientów, już w 15 minut uzyskasz wszystkie niezbędne informacje oraz pieniądze na koncie w 15 minut od złożenia poprawnego wniosku.


RE: pomoc dla biznesu - fisher.russell - 10-02-2020 18:45

ogromną pomocą dla prowadzenia biznesu jest współpraca z jakimś doświadczoną agencją reklamowo/marketingową. polecam zapoznać się z referencjami takich firm i jeśli są dobre w swoim fachu to mogą okazać się nieocenioną pomocą!


RE: pomoc dla biznesu - DanielaMT77 - 12-02-2020 20:19

Warto szukać pomocy u innych firm oczywiścieWink Myślę, że tak można znacznie usprawnić działanie swojej firmy, może i nawet znaleźć nowy na nią pomysł. Mnie zainteresował teraz punkt nadawania paczek, u mnie fajnie by się sprawdził. Firma https://www.e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski proponuje opcję jaką jest kurier franczyza.


RE: pomoc dla biznesu - aniaola37 - 15-02-2020 09:45

Można szukać tej oczywiście na wiele sposobów. Największym problemem w biznesie jest chyba brak klientów, z tym trzeba szybko coś zrobić. Postawcie na dobrą reklamę, na tym nie ma co oszczędzać. Myślę, że tu pomoc takich firm jak https://echomarketing.pl/ sprawdzi się idealnie. Specjalizują się oni w marketingu internetowym, zadbają o odpowiednie pozycjonowanie stron, ich oferta to także kampanie google ads, copywriting. Warto o to zadbać mając swój biznes.


RE: pomoc dla biznesu - mpire - 18-02-2020 16:38

W mojej firmie niedawno wykupiłem usługę cloud backup od nazwa.pl, dzięki niej moje piliki są szyfrowane i wysyłane na ich serwer. Tak aby w razie awarii komputerów można je szybko przywrócić. To praktyczne rozwiązanie które i wam polecam.