Forum AE Katowice
karta do Alior - Wersja do druku

+- Forum AE Katowice (http://forum.aekatowice.pl)
+-- Forum: Między nami studentami (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Forum: Finanse studenta (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Temat: karta do Alior (/showthread.php?tid=6970)


karta do Alior - sonian - 16-11-2017 19:32

Witam, w razie kradzieży jak mogę zastrzec swoją kartę (kredytową/debetową)?

http://finansiki.pl/chwilowki/


RE: karta do Alior - Gwóźdź - 12-12-2017 10:58

Dzwoniąc do banku na infolinię. Może też online się da po zalogowaniu do systemu, ale nie w każdym banku.


RE: karta do Alior - delora - 12-04-2018 14:33

Kompletnie się na tym nie znam, ale właśnie zastanawiam się nad wyborem karty kredytowej. Znalazłam wczoraj bardzo dużo informacji właśnie odnośnie tego tematu na stronie http://kredytowakarta.com.pl Teraz tylko muszę podjąć decyzję. Macie dla mnie jakieś wskazówki? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady.


RE: karta do Alior - bladosz11 - 19-05-2019 09:29

Wszystkie informacje masz na oficjalnej stronie banku, albo poprzez infolinię. Do zastrzegania kart są nawet chyba oddzielne numery telefonów. Jak wyrabiałem sobie kartę wielowalutową https://www.igoriacard.com/ to przede wszystkim na początku zapoznałem się ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi użytkowania karty.


RE: karta do Alior - aden - 30-05-2019 15:10

Jako klient banku nest mogę wystawić swoją recenzję o tym banku. Jego podstawowe konto to rachunek nest konto. Sama nazwa nawiązuje ma kojarzyć się z nowoczesnością i rodziną. Bank ten nadal obsługuje zarówno indywidualne osoby fizyczne jak i firmy.

Klienci są obsługiwani także w oddziałach w całej Polsce. Dość dobrze jest rozwinięty system transakcyjny oraz responsywność panelu użytkownika. Jeżeli chodzi o to nest bank jest jednym z lepszych wyborów na rynku. Konto osobiste można założyć wypełniając wniosek dostępny w Internecie. Prowadzenie rachunku jest darmowe, tak jak przelewy wewnętrzne w ramach banku oraz zewnętrzne do innych krajowych banków. W widocznych w sieci porównaniach kont osobistych wspomniany ROR należy do ścisłej czołówki.


RE: karta do Alior - igor443 - 01-06-2019 14:07

Każdy wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy.Takie jest moje zdanie na ten temat.

____________________________________________________
jak odstraszyć kuny


RE: karta do Alior - weds - 23-06-2019 12:31

Teraz prawie wszędzie możesz zastrzec nie tylko telefonicznie ale też przez internet po zalogowaniu do konta. Cool

Konto w większości banków, dziś można założyć inteeernetowo, jeśli się ma konto w innym banku. Ewentualnie potwierdzone za pomocą dowodu osobistego w placówce. Czyli w praktyce, po weryfikacji tożsamości klienta. Bo na przelewie widoczne będą twoje dane, po których bank weryfikuje klienta. Jeśli nie masz konta w innym banku to przy zakładaniu rachunku wybierz kuriera. Wszystko możesz zrobić zgodnie z instrukcją założenia ekonta w mbanku https://bankuje.pl/jak-zalozyc-ekonto-w-mbanku/ przez internet albo kurierem. Opłaty za polecanie zapłaty nie pobierają chyba, że wyślesz do komórek zgodę na polecenie zapłaty. Ewentualnie czyli pobieranie kasy z tego konta za rachunki a oni do banku i wtedy za to płacisz. Gdybyś chciała zrobić polecenie zapłaty dla konta osobistego, bardziej opłaca się inne konto które ma to za darmo albo za dużo mniejszą opłatą. Bank oferuje również konto oszczędnościowe. Gdzie pierwszy przelew w miesiącu jest bezpłatny na konto normalne. Zaś drugi to chyba 5 zł, więc nie trzymasz tam kasy jeśli chcesz ją ruszać. Big Grin


RE: karta do Alior - Minto - 22-08-2019 00:12

Warto poczytać też opinie o banku w rożnych miejscach np. tutaj https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-mobi-opinie/ i sprawdzić, jak wygląda obsługa w nich.


RE: karta do Alior - ryszlik - 09-09-2019 10:48

hejka hejka


RE: karta do Alior - MagdaW - 19-11-2019 00:25

Ja nie polacam Aliora. Nakładają na kartę bardzo duże opłaty!

_______________________________________________________________
pożyczki bez bik dla zadłużonych