Polecamy

IE6 - "Persona" non grata

Jeżeli trafiłeś na tą stronę, to znaczy, że używasz przeglądarki IE 6 (bądź starszej), której nasze Forum już nie wspiera.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego nie wspieramy Twojej przeglądarki odpowiemy w 3 punktach:

Po więcej szczegółów odsyłamy Cię do strony: ie6.pl

Logowanie

Nie masz konta?

Ostatnie tematy

Zdaniem naszych użytkowników
Najlepsze konto bankowe dla studentów
  1. mBank eKONTO - 50% osób
  2. ING Bank Śląski - 25% osób
...i inne.

Zobacz pełny ranking: Najlepsze konto bankowe dla studenta - opinie
Ranking użytkowników

Ostatnio dołączyli

Odpowiedz  Napisz temat 
Problem z alkoholem?

Tercyzjan

Debiutant

**

Grupa: Zarejestrowany

Status: Offline

0  

Wiadomo, zabawa zabawą. Ale czuje, że przestaje nad tym panować i to kontrolować. Coraz częściej nie umiem wytrzymać bez alkoholu i staje się nerwowy. Szukam mimowolnie okazji, żeby się napić i picie staje się ważniejsze od nauki. Nie wiem co robić? Czy skorzystanie z takiej pomocy http://psychoterapiacotam.pl/dla-kogo/uzaleznienia może przynieść jakieś efekty, czy lepiej od razu udać się po pomoc do jakiegoś ośrodka? Bo czuję, ze zmarnuje sobie życie jeśli nie wezmę się w garść.

clandiks12s

Debiutant

**

0  

Na początek proponuję skorzystanie z jednego z numerów telefonów zaufania (zależnie od miejsca zamieszkania). Otrzymają tam Państwo listę adresów oraz numery kontaktowe specjalistów terapii uzależnień (pracujących np. w jednej z licznych przychodni specjalizujących się w pomocy osobom z problemami uzależnienia od alkoholu). W wybranym ośrodku rozważą Państwo różne formy leczenia (farmakoterapia, meetingi, psychoterapia).

blanka

Użytkownik

0  

Jeśli nie wiecie jak zacząć leczenie tego typu problemu, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://patromed.pl/leczenie-terapia-uzaleznien-lodz . Jest tam wiele bardzo przydatnych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne.

Datti45

Debiutant

**

0  

Jeśli masz problem to pamiętaj, że psychoterapia rodzinna w warszawie na pewno Ci pomoże. Oni rozwiązują problemy każdej osoby.

maxel88

Użytkownik

0  

Wybór dobrego terapeuty, ktoremu będziemy w stanie zaufać to podstawa aby uwolnić się od tego czy każdego innego problemu.

zabrzanka

Użytkownik

0  

Duży plus że sam zdajesz sobie sprawę z problemu. Myślę że powinieneś skorzystać z pomocy Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Tu pracują specjaliści którzy wybiorą najlepsza dla ciebie terapię. Może to być indywidalna praca z terapeutą lub terapia grupowa.

pomarańczka

Zaawansowany Użytkownik

2  

Konieczne jest leczenie. Inaczej trudno sobie poradzić z nałogiem.

evka1

Użytkownik

0  

Tutaj https://psychomedic.online/ jest ciekawa propozycja. Psychoterapia online naprawdę się sprawdza. Mona bowiem porozmawiać ze specjalistą nie wychodząc z domu. Warto się zastanowić nad takim rozwiązaniem.

martakas

Debiutant

**

0  

Szukając ośrodka leczenia uzależnień znalazłam ofertę http://twojewsparcie.pl/ i muszę przyznać, że bardzo do mnie przemawia. Szeroka oferta, nowoczesne metody terapii, wykwalifikowana kadra terapeutów i przede wszystkim skuteczność terapii. Sprawdźcie ten ośrodek, myślę że i was zainteresuje.

oliwiawu

Użytkownik

0  

Problem z alkoholem ma mój wujek od kilku miesięcy. Nie chciałabym, aby pogrążył się w tym nałogu już na zawsze. Zależy mi, żeby go jakoś z tego wyciągnąć, wiec zabrałam się za szukanie preparatów wspomagających odwyk. Może Alcostopex http://rabatowoblog.pl/alcostopex/ skutecznie zredukuje u niego chęć to picia trunków. Jest to naturalny i certyfikowany produkt. Myślicie, że mógłby pomóc mojemu krewnemu?

Skocz do:

Kontakt | Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach | Wróć do góry | Wróć do zawartości | Archiwum | RSS